Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
The Red Button
Kairiin Kukk
53012354
58180628

HEI, SINA! Kas kardad, et pulmad tulevad inertsivaesed? Et külalised jahtuvad maha? Et naabri pulm oli palju vingem!? Ära enam muretse, sest SU HÄIRET ON KUULDUD!

Tutvustame Sulle kõige tulisemat pulmabändi Eestis - THE RED BUTTON, kelle eesmärgiks on muuta sündmus nii PULMAPAARILE kui ka KÜLALISTELE üheks elu meeldejäävamaiks kogemuseks! Meie treenitud häiremeeskond pillub tuntumaid hitte ja südantlõhestavamaid ballaade kui sädemeid lõkkest otse häirekoldesse, kuni külaliskond hõõgub hüppamisest ja saal tossab tantsimisest! Ei pulmapaar ega külalised pääse leidmast oma lugu, ei Tartu ega Tallinn ole meile piirideks! Võta meiega ühendust ja muudame Sinu unistuste pulma reaalsuseks!

Häireliinid (info@redbutton.ee ja 58180628) on tellimustele avatud! ?

https://www.youtube.com/watch?v=M8i_Fi3ThfE

Tegevuspiirkond
Lisavõimalused
Lahtioleku ajad
24/7
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Villa Müllerbeck

Villa Müllerbeck asub Otepää keskusest 1,2 km kaugusel, maalilise Kaarna järve kaldal. Meie külalised saavad oma erilisi sündmusi tähistada avaras 100-kohalises restoranis, mille vaade avaneb imelisele kuppelmaastikule ja järvele.

DJ Marek Peterson

DJ-tööga ja ürituste korraldamisega olen tegelenud umbes 20 aastat. Muusikaga olen seotud igapäevaselt-arendan, kuulan, ostan muusikat, teen dj-tööd, korraldan üritusi.

Imre Saarna & The Beat

Imre Saarna on 2011 superstaari saate finalist, kes moodustas 2015 bändi, millele sai nimeks The Beat. Lühikesele tegutsemisajale vaatamata on bänd jõudnud üles astuda mitmetes pulmades, firmapidudel, vabaõhukontsertidel ja sünnipäevadel.

Andres Visnapuu

Minu eesmärgiks on muuta pulmad pruutpaari jaoks meeldejäävaks sündmuseks, mille teostusele aitavad kaasa ka külalised.

Ansambel Kolmkõla

Kolmkõla on romantilistel pulmapidudel naturaalne, värske ning kaunis. Tantsuks sobivatel hetkedel aga stiilselt energiline ja särtsakas.