Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
The Red Button
Kairiin Kukk
53012354
58180628

HEI, SINA! Kas kardad, et pulmad tulevad inertsivaesed? Et külalised jahtuvad maha? Et naabri pulm oli palju vingem!? Ära enam muretse, sest SU HÄIRET ON KUULDUD!

Tutvustame Sulle kõige tulisemat pulmabändi Eestis - THE RED BUTTON, kelle eesmärgiks on muuta sündmus nii PULMAPAARILE kui ka KÜLALISTELE üheks elu meeldejäävamaiks kogemuseks! Meie treenitud häiremeeskond pillub tuntumaid hitte ja südantlõhestavamaid ballaade kui sädemeid lõkkest otse häirekoldesse, kuni külaliskond hõõgub hüppamisest ja saal tossab tantsimisest! Ei pulmapaar ega külalised pääse leidmast oma lugu, ei Tartu ega Tallinn ole meile piirideks! Võta meiega ühendust ja muudame Sinu unistuste pulma reaalsuseks!

Häireliinid (info@redbutton.ee ja 58180628) on tellimustele avatud! 🚨

https://www.youtube.com/watch?v=M8i_Fi3ThfE

Tegevuspiirkond
Lisavõimalused
Lahtioleku ajad
24/7
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Villa Leonard

Villa Leonard peoruumid on olnud pidulistele tuntud kohaks juba aastast 2000. See on ainus koht Tallinnas, kus on võimalik rentida mõisa stiilis majas asuvad peoruumid koos aia, grillimaja, sauna ja basseiniga.

True D

True D on 2013.aastal kokku pandud bänd, kuhu kuuluvad head noored muusikud. Bändi repertuaar on lai (kuni 4X40min) ning iseloomustuseks võib öelda, et rahvas saab tuntud lugude saatel tantsu vihtuda ja kaasa laulda.

Helena Mäe Duo

Helena Mäe Duo kaunis meeleolumuusika muudab kauni pulmatseremoonia veelgi erilisemaks ning romantilise pulmapeo säravaks ja meeldejäävaks.

William Willa

William Willa Otepääl kauni Pühajärve läheduses pakub kvaliteetset majutust ja toitlustust erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks.

Kallaste Turismitalu

Pulmad Kallaste Turismitalus - Ärksa hingega talu Harjumaal!