Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Ivo Kraus
Ivo Kraus
5214223
Rapla mk
Kehtna
79001

Kvaliteetne foto- ja videoteenus

Pakume noorpaarile võimalikult kvaliteetset ja proffesionaalset foto- ja videoteenust. Oleme juba 10 aastat sellel turul tegelenud ja oskame kindlasti noorpaarile abiks olla erinevate küsimustega, mis tekivad pulmade planeerimisega, just pildistamise osas. Oma töös kasutame canoni kõige paremaid kaameraid ja objketiive, et noorpaar jääks pärast pulmi oma piltidega rahule.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
24/7
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Video5.ee - värvikad videolahendused.

Värvikad foto ja videolahendused koos suurepäraste ideedega ! Erinevad tehnilised lahendused, lihtsalt ja loomulikult. Kliendi kommentaar - "Üks mõistlikemaid hinnakujundusi turul, kvaliteetsete tegijate seas kindlasti

Artishok by Yulia Medvedyeva

Iga pulm on eriline. Pakume personaalset lähenemist nii kogu pulma dekoreerimisel kui ka väiksemas mahus tööde teostamisel. Lilled, vaasid, küünlad ja muud detailid- leiame alati sobivaimad.

Fotograaf Kristi Väät

Olen pulmafotograaf Kristi Väät ja ma armastan jäädvustada kõige ausamaid ja siiramaid hetki teie kahe pulmapäeval. Minu unistus on, et kunagi võtate oma pulmaalbumi kätte koos lastelastega ning jagate nendega oma armastuse lugu!

Fotograaf Gessu Välimäe

Pere-, portree- ja pulmafotograaf Küsige pakkumist

Fotopesa - fotopesa.ee

Pulma.- ja perefotod. Küsi pulmapildistamiseks personaalset pakkumist . Hooajavälistele pulmade puhul  on võimalus teha fotoseeria ka stuudios (Tallinnas) 60 min 100€