Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Ivo Kraus
Ivo Kraus
5214223
Rapla mk
Kehtna
79001

Kvaliteetne foto- ja videoteenus

Pakume noorpaarile võimalikult kvaliteetset ja proffesionaalset foto- ja videoteenust. Oleme juba 10 aastat sellel turul tegelenud ja oskame kindlasti noorpaarile abiks olla erinevate küsimustega, mis tekivad pulmade planeerimisega, just pildistamise osas. Oma töös kasutame canoni kõige paremaid kaameraid ja objketiive, et noorpaar jääks pärast pulmi oma piltidega rahule.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
24/7
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Grete Mäe / Portree- ja pulmafotograaf

Nii nagu iga inimene on ainulaadne, on ka iga hetk läbi minu kaamerasilma ainulaadne - seega olete ka Teie minu jaoks ainulaadsed.  Suurima au ja pühendumusega püüame fotodele “tõelise armastuse emotsioonid” just Teie pulmapäeval. 

Fotoboks

Iga inimene soovib südames, et temast oleks ilusaid pilte. Enamus inimesi aga ei soovi kohe kindlasti, et fotograaf teda pildistaks. Fotoboks on ideaalne vahend, millega saab emotsionaalseid tabatud hetki ja fotograafi pole kuskil näha.

Laura Strandberg

Pulma- ja portreefotograaf Laura Strandberg.

Fotograaf Kristi Väät

Olen pulmafotograaf Kristi Väät ja ma armastan jäädvustada kõige ausamaid ja siiramaid hetki teie kahe pulmapäeval. Minu unistus on, et kunagi võtate oma pulmaalbumi kätte koos lastelastega ning jagate nendega oma armastuse lugu!

Sinu Pulmavideo

Oleme tegutsenud video- ning fototurul juba mitu aastat ning omame kogemust erinevate videoklippide tootmisel. Teame, et parima pulmavideo valmistamiseks on vajalik pruutpaari ja meie poolne vahetu suhtlus ning seega oleme väga head suhtlejad.