Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Pulmafotograaf Helen Kattai
Helen Kattai
56489089
Tallinn

Pulmad on tähtis elusündmus. Sellel päeval tehtud pildid jäävad mälestuseks terveks eluks ja nende väärtus kasvab iga päevaga. Need on pildid, mida Sa vaatad kümne, kahekümne või isegi viiekümne aastapäeva möödudes heldinud pilgul ja mõtled: küll oli see alles vägev päev! Need pildid, mida sa näitad oma lastele, lastelastele, et rääkida neile lugu oma armastusest! Pulmafotograafina hindan enim neid siiraid ja kauneid hetki, mida see päev pakub. Minu suurim rõõm on anda õnnelikule noorpaarile üle piltide kogum, mis jutustab kauni loo sellest päevast! See on justkui väike muinasjutt Teie armastusest visuaalsel kujul. Et Teie päevast luua kaunis lugu tervikuna, siis soovitan valida fotograaf enda tegemisi jäädvustama sel päeval terveks päevaks. Olen kohal alates Teie ettevalmistusest ja lõpetan, siis kui päeva ametlik osa saab läbi. Ilupiltide tegemisel olen toetav. Suunan ja juhendan täpselt nii Teid, et fotodel jääksite loomulikult ja kaunilt! Muul ajal jään sõbralikult tahaplaanile ja haaran oma kaameraga kõiki neid kaunied hetki, mida see päev kaasa toob.

Elu üks tähtsaim päev peaks olema unustamatu ja pingevaba, täis värskust ja veetlus ning unustamatuid emotsioone. Et pruutpaar oma päeval end võimalikult mugavalt ja pingevabalt tunneks, siis soovin eelnevalt kohtuda ja tuttavaks saada. Räägime läbi kõik, mis puudutab pulmapäeval pildistamist. Jagan kohtumisel oma soovitusi ja annan nõu tuginedes oma varasemale kogemusele.  

Tutvu minu hinnakirjaga: https://helenkattai.ee/hinnakiri

IG: https://www.instagram.com/helenkattaiphotography/

FB:https://www.facebook.com/HelenKattaiPhotography/

 

 

Tegevuspiirkond
Lisavõimalused
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Chixl Eesti fotoboksi ja fotopeegli rent

Tegeleme fotobokside ja fotopeeglide üürimisega mis tahes üritustele (pulmad, sünnipäevad, firmaüritused, lõpuõhtud). Vaatame aga mis see fotoboks, fotokabiin, fotobox jne endast kujutab.

Photobooth Estonia

Oleme Eesti turul tegutsenud juba 11 aastat. Pakume kaasaegseid fotolahendusi teie sündmusele.

Fotoboks

Iga inimene soovib südames, et temast oleks ilusaid pilte. Enamus inimesi aga ei soovi kohe kindlasti, et fotograaf teda pildistaks. Fotoboks on ideaalne vahend, millega saab emotsionaalseid tabatud hetki ja fotograafi pole kuskil näha.

Fotograaf Mihkel Leis

Pulmad on fotograafi seisukohast võrratud, sest jäädvustada saab portreepilte nende eheduses.

Fotograaf Kristi Väät

Olen pulmafotograaf Kristi Väät ja ma armastan jäädvustada kõige ausamaid ja siiramaid hetki teie kahe pulmapäeval. Minu unistus on, et kunagi võtate oma pulmaalbumi kätte koos lastelastega ning jagate nendega oma armastuse lugu!