Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Ideelia Stuudio pakub pulma kui muudele üritustele pidude korralduslikku poolt kui ka peokoha kaunistust.

Kaunistame ruume vastavalt teie soovidele ning ideedele.

Pakume välja erinevaid lahendusi ning sealhulgas leiame teile kõige sobivama.

Fotograafiat pakume üritustele pildistama ning ka üksikuid sessioone. Kujundame

ka teile soovi korral pulma vastavas stiilis fotonurga.

Loome teile meeldivad mälestused imekaunist päevast.

Pakume ka tseremoonia muusikut ning oleme valmis ka ära õppima soovitud laulu mida soovite.

Lisaks on võimalus telida pulma lapsehoidja kes korraldab lastega erinevaid mänge ning võimalus ka lastele näomaalinguid teha.

Tegevuspiirkond
Lisavõimalused
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Schlössle 5* luksus hotell

Hotel Schlössle on luksuslik 5-e tärni hotell Tallinna vanalinnas Pühavaimu tänaval.   Hotellis on 23 luksuslikult sisustatud hotellituba, hotelli tähelepanelik personal teeb kõik et viibimine hotellis oleks külalistele igati meeldiv.  

William Willa

William Willa Otepääl kauni Pühajärve läheduses pakub kvaliteetset majutust ja toitlustust erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks.

St. Petersbourg 5* Tallinna vanalinnas

Vanasti, sadu aastaid tagasi, olid kloostrid ja hospiitsid kohtadeks, mis pakkusid varjupaika ning kus sai puhata argipäeva eest. Täna on selleks kohaks St. Petersbourg hotell Tallinna vanalinnas.

V Spaahotell

PULMAD V Spaahotellis. Te tahate oma elu meeldejäävaima päeva kujundada maitsekaks, soliidseks ja tõeliseks elamuseks. Seda nii enda kui oma lähedaste jaoks. Ütle JAH, Hea maitsega pulmadele V Spaahotellis! V Spaahotelli Hea maitsega pulmad on üks mõnusamaid pulmapeo korraldamise kontseptsioone, mis sõlmib Tartu kaasaegses linnasüdames maitsekalt kokku kõik traditsioonilise pulmapeo elemendid. Kui hindate oma külalisi, aega ja eelarvet ja soovite pulmapidu, mis räägiks igas elemendis teie armastuse lugu, mitte ei sarnaneks ühegi teisega, siis olete õiges kohas.

Ideelia Stuudio

Ideelia Stuudio pakub pulma kui muudele üritustele pidude korralduslikku poolt kui ka peokoha kaunistust. Kaunistame ruume vastavalt teie soovidele ning ideedele. Pakume välja erinevaid lahendusi ning sealhulgas leiame teile kõige sobivama.