Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
NYMF Fashion
Triin Kärblane
5186055
Süda 1, II korrus
Tallinn
10118

NYMF Moestuudios ootab Teid külluslik valik Triin Kärblase poolt disainitud müstilise hõnguga pruutkleite. Igaüks neist kordumatu ning valmis meisterdatud Eestimaa parimate rätsepate poolt.

Triin Kärblase käekiri on lopsakalt julge, muinasjutuliselt romantiline ning üdini naiselik. Ta armastab kvaliteetseid kangaid ja käsitööelemente, rohkeid detaile, põnevaid tonaalsusi  ning lõputut pitsi-struktuuride mängu.

NYMF Moestuudiost leiab nii luksuslikumad pärltikanditega pruutkleite, kelmikaid vintage-hõngulisi kaunitare, haldjalikku tüllivahtu kui ka veidi rustikaalsemat lähenemist boheemlas-hingedele.

Inspireeruda saate ka www.nymf.ee/bridal, kuid kõige parema pildi ja tunnetuse saab loomulikult stuudios kohapeal kleite selga proovides. Et saaksime Teile maksimaalselt pühenduda, palume kohtumise eelnevalt kokkuleppida.

 

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Ideelia Stuudio

Ideelia Stuudio pakub pulma kui muudele üritustele pidude korralduslikku poolt kui ka peokoha kaunistust. Kaunistame ruume vastavalt teie soovidele ning ideedele. Pakume välja erinevaid lahendusi ning sealhulgas leiame teile kõige sobivama.

Piret Ilves Moemaja

Piret Ilves on maineka Eesti moedisaini auhinna Kuldnõel võitja aastal 2015. Piret Ilvese käe alla valmivad pulmakleidid on minimalistlikud ja šikid.

Anna-bella salong

Anna-bella bränd on Eestis tegutsenud alates 2001.aastast. Unikaalse disaini ja kvaliteetsete õmblustööde kaudu saame tuua Teieni isikupäraseid pulma-, peo- ja lastekleite.

Gowri Style House

Suurepärane valik pulmaülikondi kõikides põhivärvides: elevandiluu, beeź, hõbehall, grafiithall, must. Pidulikkust lisavad sobivas toonis siidivest, kravatt, topelt mansetiga särk, mansetinööbid ning siidirätik.