Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Lucca restoran
Lucca
6555923
Keskpäeva tee 1
Tiskre

Lucca Restoran asub Tiskres, endise Lucca suvemõisa ja pargi lähistel.

Selle Itaalias Toskaana piirkonna Lucca linnalt nime saanud mõisa rajas omal ajal parun Arthur Girard de Soucanton, kes 19nda sajandi teisel poolel Eestis ärielus olulist rolli mängis, olles raehärra ja Tallinna bürgermeister. Pärines parun Prantsusmaalt Languedoc-Roussillon aadlisuguvõsast. Sellises pika ajalooga paigas tegusteb Lucca restoran juba alates 2005. aastast. Kuigi tegu on hubase, interjöörilt itaaliapärast trattoria’t meenutava pererestoraniga, on koha atmosfäär pigem romantiline.

Pakutav toiduvalik on ehedalt itaaliapärane. Valikus leidub erinevaid antipasti’sid, värskeid mereande, traditsioonilisi liharoogi, käsitsi valmistatud pastasid ning pizzasid ja muidugi kultuskook Tiramisu.

Veinivalik katab peaaegu kogu saapariigi, alates lõunast Sardiinia ja Sitsiilia veinidega kuni põhjapoolt Piemonte ja Alto Adige suurepärase veinitoodanguni välja. Restorani veiniäri toob kõik oma veinid Itaalia ja Prantsuse tootjatelt ise maale, eelistades ikka neid, kes kuuluvad vastavalt päritolule parimate sekka oma piirkonnas. Lucca on valitud gastronoomiakonkursi 'Hõbelusikas' poolt kahel korral parimaks pererestoraniks ja nominendina on esile tõstetud suisa seitsmel korral.

Ühtlasi kuulub Lucca ka 'Eesti 50 Parima Restorani' sekka. Restoran Lucca on neile, kes soovivad eemal olla südalinna saginast ja tunda ennast mõnusalt linnaäärses hubases trattoria’s sõprade või pereseltsis nautides traditsioonilist itaalia kööki koos armastusega valminud veinidega.Restorani romantiline ja hubane atmosfäär sobib ideaalselt pulmapeo jaoks!

Aastate jooksul oleme organiseerinud mitukümmend imeilusat pulma, mille käigus omandasime vajamineva kogemuse pulmapidude korraldamiseks. Pulmalaua menüü aitab Teile koostada Lucca restorani mänedžer. Restoran sobib pulmade pidamiseks kuni 150-le inimesele või buffee stiilis kuni 200-le külalisele.

Suvel on võimalik korraldada oma peo ka Lucca restorani väliterrassil, mis mahutab kuni 150 inimest.

Hinnapakkumise koostamiseks palun saatke meile:- külaliste arv- teie menüü soovid- pulma eelarve suurus- muu vajalik informatsioon, mis puudutab teie peo korraldamist Luccas.

Tere tulemast!

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
E-R 9.00-17.00, L 10.00-14.00
Keeled
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 150 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 200 inimest