Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Puhkekeskus Valkla Rand
Liis Jürimäe
56244544
Metsakuru, Valkla küla
Valkla küla, Kuusalu vald

2016. aasta alguses uuenduskuuri läbinud Puhkekeskuse Valkla Rand restoranihoone on suurepärane koht pulmade pidamiseks.

Tallinnast vaid 40 km kaugusel mererannal asuv puhkekompleks hõlmab endas üle 200m2 suurust restoranihoonet ja suurt terrassi, restoranihoone ja liivaranna vahele jääv 500m2 muruplats on ideaalne koht pulmatseremoonia läbiviimiseks.

Pulmalisi mahub majutuma kuni 96 - osad nendest dušši ja WC-ga tubadesse, osad kämpingutesse. Puhkekompleksis on olemas ka saunamajad koos kümblustünnidega, kus on ideaalne pidada pulmale eelnevat poismeeste- või tüdrukuteõhtut kuni 30-le inimesele (saunamajja mahub majutuma 16 inimest), või siis pulmapeo järelpidu väiksema seltskonnaga.

Meie puhkekeskuse restoran pakub ka toitlustust.

Kohalike ja Tallinnlaste seas 2016. a. suvel populaarsust kogunud Valkla rannarestos valmistatakse värskest toorainest tervislikke roogasid.

Pulma toitlustuseks pakume nii traditsioonilisi kartulisalatit ja täidetud mune, kui ka moodsamat kööki, alates meie kuulsast heeringa-õuna tar-tarist, grillitud kammkarpidest kuni austrite ja kataifitaignas krevettideni välja.

Menüü koostame vastavalt pulmaliste soovile.

Tegevuspiirikond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 110 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 150 inimest
Maksimaalne ööbijate arv
max. 100 inimest
Peosaali suurus (m2)
200 m2