Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
von Stackelberg Hotel Tallinn
Ingrid Maltsaar
6600700
Toompuiestee 23
Tallinn

Täielikult renoveeritud hotell vaatega Tallinna vanalinnale pakub tänapäevaseid ruume ja mugavust ajaloolises ümbruses.

Von Stackelbergi Hotel Tallinn, 1874. aastal algselt ühe saksa aadliku eramuks ehitatud hoone, asub Toompea jalamil – vaid paari sammu kaugusel Toompea lossist ja Nevski katedraalist. Säilitamaks hoone ajaloolist interjööri, on siseruumidesse alles jäetud algupärased paekiviseinad, mis loovad sooja ja kutsuva keskkonna. Neid on kombineeritud tänapäevase valgustuse ja disainielementidega.Kõik standard toad on äsja renoveeritud, ruumikad ja valged. Tubades on konditsioneer ja kirjutuslauad lameekraaniga arvutimonitoride ning tasuta internetiühendusega. Muu inventar tubades hõlmab tee- ja kohvitegemise võimalusi ja digitaalseid seife, vannitubades on põrandaküte ja eridisainiga ruumikad dušikabiinid.

Tõeliseks lõõgastumiseks pakub Von Stackelbergi Hotel Tallinn ZEN tube ja ZEN Deluxe tube, mis on varustatud mullivanni ja vannitoatarvetega luksusliku aroomiteraapia jaoks. Meie restoran La Boheme, on avatud nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusöögiks. Samuti saate lõõgastuda ning kokteile nautida Von Stackelberg Hotel Lobby Baaris. Soovi korral pakutakse massaaži teenuseid või Jaapani stiilis sauna ja basseini kasutamist meie alles avatud ZEN-SPA-s. V

on Stackelberg Hotel Tallinna banketi- ja konverentsikeskuses on kokku 4 erinevat ruumi. Suurim ruum, Kaval-Antsu Talu, asub ehtsas vanas renoveeritud tallis. Eesti rahvusliku talumaja stiilis Kaval-Ants pakub vaheldust tavapärasele valikule. Kaval-Antsus on kohti kuni 120 inimesele. Majal on suured aknad ja klaasist lükanduks, mis lubavad sisse loomulikku päevavalgust ning see on ideaalne koht tavapärasest veidi teistsuguse õhustikuga banketi või vastuvõtu korraldamiseks. Hotelli hubane siseõu on mõnus pikendus Kaval-Antsu Talu banketisaalile, seal on võimalik soojade ilmade korral korraldada vastuvõtte ja muid väliseid üritusi.Hotelli läheduses asuvad kõik peamised ostu-, restorani- ja ööklubide piirkonnad.

Rongijaam on vaid 7-minutilise jalutuskäigu ning sadam ja bussijaam 2 km kaugusel.

Tegevuspiirikond
Lahtioleku ajad
24/7
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 80 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 100 inimest
Maksimaalne ööbijate arv
max. 80 inimest