Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Reserv Peoinventari rent
53 003 995
53003995
Osmussaare tee 8, Tallinn - Vasara 50, Tartu
Tallinn-Tartu

Eesti suurima ja parima valikuga laenutusteenuse pakkujana oleme Reservi varunud pulmadeks vajalikke :

* lauanõusid;* pulmatordialuseid (1-korruseline, 2-korruseline, 3-korruseline, 4-korruseline ja 5-korruseline pulmatordialus);* vaase, lillekorve (punutud lillekorvid);* küünlajalgu (hõbedatud küünlajalad);* laudu (ümmargused lauad: 4-5-külalisele, 6-7- külalisele; 9-10-külalisele, 10-11-külalisele; püstiseisulaud 4-5 -külalisele, kandilised lauad 5-6- külalisele);* klapptoole (olemas ka loodusvalged toolikatted), banketitoole (olemas ka valged toolikatted), puidust klapptoolid (valged);* funktsionaalseid riidestangesid (ratastel, kokkupandavad ja hästi transporditavad);* telke (mõõdus 3x3 meetrit, sinised-valged; peotelke 6x6, 6x9, 6x12, 6x15, 6x18, 6x21, 6x24 jne meetrit, peotelke 10x6, 10x9, 10x12, 10x15, 10x18, 10x21, 10x24 jne meetrit, valged);* moodul-lavasid (poodium 1x2 m/ 1 tk, kõrgused 20 cm, 40 cm ja 80 cm);* laudlinasid (valged, punased, sinised, pruunid, rohelised laudlinad);* lauaseelikuid (kreemikad, valged lauaseelikud);* servjette (valged, punased ja sinised riidest salvrätikud)!

Teenustena pulmapäevaks:

* laudade linutamine,* seadesse volditud riidest servjetid,* laua üles katmine laenutatud nõudega,* peomööbli montaaž ja demontaaž (laenutatud laudade ja toolide paigutamine peosaalis, registreerimisel-tseremoonial).

Pakume professionaalset ja terviklikku laenutusteenust.

Sinu kindel varu ootab Reservis!

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
E-R 9.00-17.00
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Telgirent24 - Peoinventari rent ja paigaldus

Tegeleme peotelkide ja peoinventari rentimise, müügi ning paigaldusega üle Eesti.

Stilisma

Meie soov on luua erilisi ja läbimõeldud tähtpäevi. Lisaks ruumide kaunistamise teenusele pakume ka peoinventari renti. Aitame Teid ideede loomisel ning pakume läbimõeldud ja detailiderohket teostust.

Ideelia Stuudio

Ideelia Stuudio pakub pulma kui muudele üritustele pidude korralduslikku poolt kui ka peokoha kaunistust. Kaunistame ruume vastavalt teie soovidele ning ideedele. Pakume välja erinevaid lahendusi ning sealhulgas leiame teile kõige sobivama.

Kristall - kingitused tähtpäevadeks

Karlev on perefirma, kes püüab selles muutuvas maailmas hoida elus ajatuid väärtusi ... Toome maale ja müüme üle Eesti: klaase (ka Noorpaaridele pulmaklaase ja HoReCa), kristalli, kristall lühtreid, erinevaid kingitusi tähtpäevadeks, ehteid, küünlaid jne.