Konkurss

Konkursile registreerimiseks peate Pulmad.ee kontole sisse logima või looma endale Pulmad.ee konto.

Esimest korda Eestis otsime parimaid pulmategijad otse kõikide silme all!

See aasta loome uut traditsiooni pulmamessile "Eesti Pulmad" - hakkame otsima iga aasta pulmamessi ajal parimaid tegijaid otse kõikide silmade all ning selleks on meil konkurss 5 kategoorias:

Otsime...

 1. Kõige ilusamat ja maitsvamat pulmatorti
 2. Kõige kaunimat pulmakutsete komplekti - kutsed, lauakaadid, lauaplaan ja tänukaardid
 3. Kõige ilusamat pruudikimpu
 4. Kõige maitsvamat ja ilusamat Amuse-bouche
 5. Kõige ilusamat pulmaküünalt

JA SEE ON TASUTA!

Mida saab võitja?

 1. Kõigepealt - kaunis ja elegantne auhind, mida saab uhkusega näidata kõigile!
 2. Pulmad.ee poolt PARTNER pakett aastaks ehk siis 2500€ eest teenuseid
  - Video reklaam päises 6 kuud vabalt valitud aegadel
  - 300x250 piksline reklaam 6 kuud vabalt valitud aegadel
  - 970x250 piksline reklaam 3 kuud nii avalehe keskmises reklaamikohas kui ka blogides ja kataloogikirjetes
  - maksimaalsete võimalustega kataloogi kirje (ehk siis Kuldpakett, mida saate järgmine aasta pikendada TAVALISE paketi hinnaga veel 1 aastaks)
  - TASUTA osalemine pulmamessil "Eesti Pulmad"
 3. Võitjatest tehakse teda tutvustav blogi Pulmad.ee lehel.

Konkurss koosneb kahest osast - eelvoorudest ja pulmamessi ajal toimuvast vaatamis/maitsmis/katsumisvoorust

Kui oled huvitatud, siis tingimused on järgmised:

 1. Eelvoor toimub siinsamas Pulmad.ee lehel - meil on valitud žürii, kes valib välja teie poolt esitatud materjalide põhjal tegijad finaali. Võite küsida kohe, et mis mõttes, kuidas me saame näiteks torti kirjelda nii, et žürii selle välja valiks või siis kuidas ma räägin amuche bouche maitsest? Hmmm....Õigus ju on, aga sellel on väga suur põhjus - teie esmane kontakt noorpaariga on esmaselt ju veebis või telefonis ning ikka ju küsitakse küsimusi miks ja kuidas ja kui kiiresti jne jne. Ehk siis käituge žüriiga nagu peaksite müüma noorpaarile ideed.
 2. Finaal toimub 3 parima valitud tegija vahel pulmamessil "Eesti Pulmad 2020" Hilton Tallinn Park hotellis.
 3. Võite osaleda ka mitmel konkursil, kuid igakord tuleb täita uus ankeet - me jälgime seda päris täpselt ning kui meil tekib kahtlusi :D, siis me küsime üle.
 4. Võidu korral läheb auhind inimesele JA firmale mille alt tööd tehakse.
 5. Finaali pääsemise korral on igal grupil enda tööde presenteerimiseks 1 suur ümmargune laud, kuhu tuleb mahutada oma võistlustöö (laud jagatakse 3 sektoriks). Võistlustöö autor/firma esindaja peab olema kohal, võistlustöö juurde lisavad korraldajad võislustöö nime ja võistlustöö numbri - muid andmeid, inimesi ja reklaami ei tohi võistlustöö juures olla.
 6. Kui tahate endale ka pulmamessile boksi, siis selleks tuleb teil ennast eraldi registreerida siit.
 7. Ka eelvooru lisatud huvitavamatest töödest tehakse Pulmad.ee lehele kokkuvõte.

Eelvoorus peate meile esitama järmised andmed (jättes kõrvale firmanime ja kontaktisikud jne jne):

 1. Lühike kirjeldus - võite siin panna täielikku kosmost - peate ju selle meile maha müüma...Aga olge ausad. Te ei tea, kes on žüriis ning uskuge - nad hammustavad läbi kas seda saab teha või ei saa. Lühikeses kirjelduses peavad olema kirjas ka koostisosad/materjalid ning teie oma arvamus, kui ainulaadne see on. 
 2. Pildid - meile meeldiksid väga just eskiisid, sketsid, pliiatsiga joonistused jne jne koos fotodega, aga sobivad ka lihtsalt fotod kui teil need on olemas.

Eelvooru saab töid esitada kuni 1.august 2019 ning hiljemalt 31.august 2019 teeb žürii oma otsuse ning saadab kutsed finaali.

Finaalvoorus peate žüriile esitama:

 1. Tortide puhul 2 valmis toodet - üks on see, mida vaadatakse ja teine on see mida maitstakse - mõlemad peavad olema päris tordid. Mõlemad tordid peavad olema täpselt 6 kg (+/- 10%). Kohapeal žüriile peab olema pakkuda 10 x 50gr tordilõik, messikülalstajad peavad saama vähemalt 50 x 100gr lõiku.
 2. Pulmakutsete komplekt - esitletud peavad olema just komplektid 20 inimese pulma - 20 kutset, 20 lauakaarti, 1 lauaplaan ka 20 tänukaarti. Yep, me tahame komplekti näha ning uskuge ka noorpaarid tahavad komplekti.
 3. Pruudikimp - esitletud peab olema 1 kimp koos kahe sobiva pruutneitside kimbuga ning peigmehele sobiv rinnalill.
 4. Amuche Bouche - žüriile peab olema vähemalt 10 eksemplari maitsmiseks ja kuna noorpaarid tulevad ka hindama (ja ka teised messiesitlejad), siis neid peab olema minimaalselt 50 eksemplari maitsmiseks
 5. Pulmaküünal - kohapeal peab olema vähemalt 2 suurt pulmaküünalt, üks neist peab põlema ja teine on vaatamiseks, samuti lisaks sobivad lauaküünlad  - minimaalselt 5 tükki.

Finaalipunktid saadakse žüriilt ning messikülastajatelt (viimastele antakse välja täpselt 50 hindamiskaarti), lõpptulemus antakse teada pulmamessi galal kell 20.00 (finalistidele on 2 gala piletit tasuta isegi kui nad on algselt selle tasuliselt tellinud)

PS! Konkurss toimub, kui on piisavalt huvilisi ja seda otsustame lõplikult 30.juuni 2019. Samuti muudame me konkursi tingimusi, kui on sellekohaseid kommentaare ja ettepanekuid - neid saate edastada juba kui täidate ankeedi.

Konkursile registreerimiseks peate Pulmad.ee kontole sisse logima või looma endale Pulmad.ee konto.