Esinemine pulmamessil

Pulmamessile registreerimiseks peate Pulmad.ee kontole sisse logima või looma endale Pulmad.ee konto.

Hetkel on ansamblitele registreerimine suletud kuni 15.juuli 2019. Tegeleme nendega kes on juba registreerinud, paigutame nad ära ning siis jätkame registreerimisega.

Tahad esineda pulmamessil?

 

See aasta otsime 7-t kuni 13-t bändi/esinejat meie messile (19.oktoober Hilton Tallinn Park) - nii päevasesse ansamblite showcase ossa kui ka parimatest parimaid meie galale (hetkel on meil töös kaks varainti kuidas see esinemine toimub - kas showcase on eraldi saalis või siis gala saalis).

Ja ärge mõelge, et niikuinii otsitakse ainult suuri koosseise - kohe kindlasti mitte, meid huvitavad kõik eripärased ja lahedad kooseisud nii tseremooniaks kui ka peoks!

Kui mõtlete, et miks kurjam ma peaks, siis kuigi selleks võib olla rohkem kui 10 põhjust, siis ainuke mis on tähtis - te saate tööd (uskuge meid või küsige Sleepwalkersi poiste käest).

Kui oled huvitatud, siis tingimused on järgmised:

 1. Tahaks anda võimaluse kõigile, aga ainult meie kataloogis olevad tegijad saavad võimaluse ja me proovime ära mahutada kõik, kes soovivad, aga tõesti ei saa lubada, sest aega on ainult piiratud kogus (kataloogi saate ennast lisada siit)
 2. Kohti on piiratult, mis tähendab, et me tahame teilt saada vähemalt 3 normaalse kvaliteediga demo ja vähemalt ühte videolinki, kus näeme teie esinemist (need saate ülesselaadida/lisada siinsamas), et valida esinejad välja. Uskuge tõesti tahame saada meile esinema kõiki, aga lihtsalt pole ruumi ja aega.
 3. Kõik plaanid ja kavad ja paigutused on hetkel esialgsed ning kui me siin midagi muudame, siis see lihtsalt nii on ja ei kuulu vaidlustamisele
 4. Tehnika on meie poolt ja standariseeritud, võite võtta loomulikult enda pillivõimud, aga kui sobib Ashdown Bassivõim ja Marhsall DSL/TSL seeria kidravõimud ning Yamaha Stage Custom trummisett (olgem ausad, trummisetti ei jõua me vahetada ka parima tahtmise juures :D) siis on teil endal lihtsam
 5. Teil võiks olla ettevalmistatud settfail Midas M32 seeria puldile - me saadame enne esinemist meie konfiguratsioonid.
 6. Laval on maksimaalselt 6 monitori (arvestage sellega)
 7. Soundchekke kahjuks ei ole (va siis kui me valime teid galale) - peale minek line-chekiga ehk siis esimese loo ajal
 8. Aega esinemiseks on 20-30 minutit koos lavale minekuga ja tulekuga (see võib kõik veel muutuda).
 9. Bändid saavad ka enda ruumi tuua niipalju materjale ja reklaami kui vaid tahavad (rõhutame, ainult esinemise ruumi)
 10. Kui olete ennast registreerunud ja teid valitakse esinema, siis te peate selle kuupäeva meie jaoks broneerinima ie mingeid muid esinemisi, mis võiksid seda esinemist pulmamessil, ei tohi samale päevale broneerida.
 11. Kelle kuskile mahutame ja kes esinema pääsevad - saame seda teile öelda 1.juuli 2019.

Kava ja ajaplaan:

Bändide esinemise plaan (esialgne ja väga ideaalne - 9 bändi on ära mahutada nõuab väga ideaalseid tingimusi ehk siis see võib ka muutuda):
12:00 Esimene bänd
12:30 Teine bänd
13:00 Kolmas bänd
13:30 Neljas bänd
14:00 Viies bänd
14:30 Kuues bänd
15:00 Seitsmes bänd
15:30 Kaheksas bänd
16:00 Üheksas bänd

Gala bändide/esinejate esinemise plaan (esialgne)
18:30 Esimene esineja
19:30 Teine esineja
20.30 Kolmas esineja
21.30 Neljas esineja
22.30 Viies esineja
23.30 Lõpp

Pulmamessile registreerimiseks peate Pulmad.ee kontole sisse logima või looma endale Pulmad.ee konto.