Muud esinejad peale bändide

Pulmamessile registreerimiseks peate Pulmad.ee kontole sisse logima või looma endale Pulmad.ee konto.

Tahad esineda pulmamessil?

 

Kui tahate esineda pulmamessil, siis andke meile teada - me ei saa lubada, et kõik pääsevad lavala (ajalised piirangud), aga me saame lubada, et vaatame kõik tegijad, kes soovivad esineda üle ning võimaluse korral lisame teid kavasse.

Pakkuda võib kõike

Kui oled huvitatud, siis tingimused on järgmised:

  1. Tahaks anda võimaluse kõigile, aga ainult meie kataloogis olevad tegijad saavad võimaluse ja me proovime ära mahutada kõik, kes soovivad, aga tõesti ei saa lubada, sest aega on ainult piiratud kogus (kataloogi saate ennast lisada siit)
  2. Kohti on piiratult, mis tähendab, et me tahame teilt saada vähemalt vähemalt ühte videolinki, kus näeme teie esinemist (need saate ülesselaadida/lisada siinsamas), et valida esinejad välja. Uskuge tõesti tahame saada meile esinema kõiki, aga lihtsalt pole ruumi ja aega.
  3. Kõik plaanid ja kavad ja paigutused on hetkel esialgsed ning kui me siin midagi muudame, siis see lihtsalt nii on ja ei kuulu vaidlustamisele
  4. Tehnika on meie poolt ja standariseeritud,
  5. Aega esinemiseks on 20-30 minutit koos lavale minekuga ja tulekuga (see võib kõik veel muutuda).
  6. Bändid saavad ka enda ruumi tuua niipalju materjale ja reklaami kui vaid tahavad (rõhutame, ainult esinemise ruumi)
  7. Kui olete ennast registreerunud ja teid valitakse esinema, siis te peate selle kuupäeva meie jaoks broneerinima ie mingeid muid esinemisi, mis võiksid seda esinemist pulmamessil, ei tohi samale päevale broneerida.
  8. Kelle kuskile mahutame ja kes esinema pääsevad - saame seda teile öelda 1.juuli 2019.

Pulmamessile registreerimiseks peate Pulmad.ee kontole sisse logima või looma endale Pulmad.ee konto.