Valentinipäeva 2 = 1 pakkumine!

Autor
Valentinipäeva 2 = 1 pakkumine!

Hei armas Tegija!

Kohe kohe on käes Valentinipäev ja nagu me juba teame, siis just see päev on üks populaarsemaid kihlumise päevi üle maailma. 

Samuti algab just veebruarist alates suurem pulmade korraldamine pihta ning just praegu on õige aeg olla pruutpaaridele nähtav ja kättesaadav.

Üks parimaid viise selleks on liituda kõige suurema ja populaarsema pulmateenuste lehe, Pulmad.ee-ga ja lisada ennast meie kataloogi, olles nii nähtav kõikidele Eesti pruutpaaridele.

Valentinipäeva puhul on meil kõigile pulmateenuste pakkujatele erakordne uudis.

Veebruari lõpuni kehtib Kuldpaketile soodustus 2 = 1!!! 

 

Ehk liitudes veebruari kuus kahekesi Kuldpaketiga, maksate ainult ühe paketi aastatasu!

Pakkumine kehtib kõigile tegijatele - nii uutele, kui juba kataloogis olijatele!

Ära jäta seda imelist võimalust kasutamata ja tule saa osa Pulmad.ee perekonnast!

Kuldpaketi omanikele on ka Pulmamessil osalemine tunduvalt soodsam!

Kõikide pakettidega saate tutvuda siit!

Olge hoitud ja armastatud
Teie Pulmad.ee

Valentinipäeva 2 = 1 pakkumine!

Või äkki saad siit lisainfot?

Pulmafotograaf teie pulma ehk kuidas teda valida?

Pulmafotograaf teie pulma ehk kuidas teda valida ehk valida õiged tegijad pulma, võib mõnikord päris keeruliseks osutuda. Muuhulgas on tegemist väga suurt kaalu omavate otsustega, millest näiteks pulmafotograafi valik mõjutab tervet elu.  Nagu Virgo Jaani tavatseb öelda, siis 10 aasta pärast te enam ei mäleta, kas maksite pulmapiltide eest paarsada euri rohkem või vähem. Teile on jäänud mälestuseks pulmapildid ise. Kui aga teile fotograafi stiil ei meeldi, siis ei tee need pildid teid ka 10 aasta pärast nii õnnelikuks kui võiksid siis teha, kui oleksite valinud pulmapiltniku pigem tema stiili järgi. Pulmapildid ongi teile terveks eluks ja veel kaugemalegi. Teie lapsed ja lapselapsed vaatavad neid. 

Millal ja kuidas jagada oma pulmadeks loodud kodulehte…

Tervist noorpaarid, siin Digipulm :)

Kõik, mida pead teadma pulma hashtagist!

Kes ei tahaks end jäädvustada kaunite pulmadekoratsioonide taustal kandes seejuures šikki peoriietust, uhket soengut ning kaunist meiki? Teha grupipilti koos sõpradega, keda pole näinud piinlikult kaua?

Kolm põhjust, miks abieluga oodata ja neli, et olete valmis!

Tere armsad Pulmad.ee lugejad! Seekordne blogi ei räägi otseselt pulmadest vaid abiellumisest üleüldse, sest olgem ausad – ilma abiellumiseta pole ka pulmi. Interneti avarustes ringi vaadates, sattusin lugema ühte inglise keelset blogi, kus toodi välja erinevaid põhjuseid , miks inimesed abielluvad ja kuidas see võib nende suhet ja tulevikku mõjutada. Olles ka ise aastaid tagasi teinud läbi lahutuse, siis oli väga huvitav seda artiklit lugedes analüüsida ka enda minevikku ning seda mis valesti läks tookord.

Filosoofiline Mõtisklus Eesti Pulmatrendid aastal 2019

Mis võiksid olla Eesti Pulmatrendid 2019 ? Kas neid üldse on? Või kes loob Eestis trende ? Ja kes loob Eestis pulmatrende?