Võida Pulmad Buduaaris !

Autor
Võida Pulmad Buduaaris !

Hei Pulmalised!

Vaatamata hetke kriitilisele olukorrale ei maksma pead norgu lasta ja pulmamõtteid maha matta.

Ühel hetkel stabiliseerub olukord riigis ja selleks puhuks tulekski just praegu teha varakult pulmaplaane, et hiljem need siis hõlpsasti ka täide viia.

Buduaar võttis kätte ja korraldas imelise konkursi noorpaaridele, mille auhind on õige magus.

Kõigi osalejate vahel läheb loosi 20 000€ maksev pulm!

 

Jah te kuulsite õigesti ja see on teie võimalus!

Kõik tingimused ja info kuidas osaleda leiate siit!

Imelisi hetki soovides

Teie Pulmad.ee

Võida Pulmad Buduaaris !

Või äkki saad siit lisainfot?

Valentinipäeva 2 = 1 pakkumine!

Hei armas Tegija! Kohe kohe on käes Valentinipäev ja nagu me juba teame, siis just see päev on üks populaarsemaid kihlumise päevi üle maailma.  Samuti algab just veebruarist alates suurem pulmade korraldamine pihta ning just praegu on õige aeg olla pruutpaaridele nähtav ja kättesaadav. Üks parimaid viise selleks on liituda kõige suurema ja populaarsema pulmateenuste lehe, Pulmad.ee-ga ja lisada ennast meie kataloogi, olles nii nähtav kõikidele Eesti pruutpaaridele.

Filosoofiline Mõtisklus Eesti Pulmatrendid aastal 2019

Mis võiksid olla Eesti Pulmatrendid 2019 ? Kas neid üldse on? Või kes loob Eestis trende ? Ja kes loob Eestis pulmatrende?

"Kurjam, närv on ikka nii püsti" ehk kuidas…

No on ju närv läbi? Kõik on planeeritud, organiseeritud,kinnitatud - ikka on mingi pidev surin pulmapäeval, millest ei saa kuidagi üle ega ümber.

Luuletused, salmid ja ütlused pulmadest, armastusest ning…

Luuletused, salmid ja ütlused pulmadest, armastusest ning abielust. Armastus on kui õhk, mida hingame. Seda ei pruugi alati näha, kuid seda tuntakse, kasutatakse ja vajatakse alati.

Pulmaküünal ja küünlad pulmades

Järgnev blogi on kirjutatud Nelli Kerde poolt (Kodutuli OÜ), omaltpoolt olen seda natuke parendanud ja lisanud enda mõtted.