Pulmad.ee Aasta Tegija 2021 - alustame kandidaatide kogumist!

Virgo Jaani Pulmad.ee-st
Pulmad.ee Aasta Tegija 2021 - alustame kandidaatide kogumist!

Pulmad.ee Aasta Tegija 2021 - Eesti parimate pulmategijate konkurss - alustab parimate pulmateenuste pakkujate otsimist!

See aasta on olnud teistmoodi, isegi rohkem kui eelmine aasta. Pideme küll alustame tegijate otsimist juba märtsist, aga mida sa otsid kui pulmi ju ei saanud teha?

Tegime siis otsuse et parem juulist ja aktiivsemalt. Ja autasustamine ikka nagu lubatud pulmamessil "Eesti Pulmad 2022" Sokos Viru hotellis.

Ehk siis kui pulmad on möödas, lisage siia kandidaadid ning pulmamessil kuulutame välja võitjad. Nagu alati - me ei avalda rohkem kuupäevi (kuna lõppeb kandidaatide kogumine või kuna algab hääletus) kui seda kandidaatide kogumise algus ning võitjate väljakuulutamise päev (ehk siis pulmamess "Eesti Pulmad").

See aasta saate lisada ainult ühe kandidaadi igas kategoorias.

Me ei keela jagamist FB-s, me ei keela ka kui tegijad ise teisi häid tegijaid kandidaadiks seavad. Iseenda nomineerimine ehk ei ole viisakas, aga kui tõesti tunnete, et olete parim - meil pole selle vastu midagi.

Varasemate aastate tulemusi saate näha siit - Pulmad.ee Aasta Tegija konkurss

 

 

CAPTCHA
Oled sa tont või inimene?

Või äkki saad siit lisainfot?

Pulmad.ee Aasta Tegija 2019 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2019 hääletus on läbi ning võitjad on teie ees.Soovime kõikidele õnne, eriti võitjatele, kuid ka nominentidele, sest järgmine aasta võib olla teie aeg. Noorpaaridele head valimist tegijate seas, sest Pulmad.ee Aasta Tegija tiitel tähendab (ja ka nominatsioon), et teie ees on Pulmad.ee mõistes kõige parimad tegijad. Ja selle tiitliga kaasneb ka vastutus. Parafraseerides klassikuid (ehk Spidermani onu) - suure jõuga kaasneb ka suur vastutus. Meie mõistes siis - ilusa tiitliga kaasneb ka vastutus.

Aasta Tegija 2010 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2010 hääletus on läbi ning tulemused on siin. Pulmad.ee õnnitleb kõiki võitjad ning soovib ka nominentidele kõike head tulevikuks.

Aasta Tegija 2013 - tulemused

Tervitus- Hääletamine on läbi ning tulemused on siin. Õnnitlen võitjaid ! Kõikidel võitjatel on õigus kasutada oma veebilehtedel järgmist logo ning teksti "Pulmad.ee Aasta Tegija 2013". Logo tuleb linkida Pulmad.ee lehele. 

Aasta Tegija 2007 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2007 hääletus on läbi ning tulemused on siin. Pulmad.ee õnnitleb kõiki võitjad ning soovib ka nominentidele kõike head tulevikuks.

Aasta Tegija 2009 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2009 hääletus on läbi ning tulemused on siin. Pulmad.ee õnnitleb kõiki võitjad ning soovib ka nominentidele kõike head tulevikuks.