Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - otsime kandidaate

Virgo Jaani Pulmad.ee-st
Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - otsime kandidaate

Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 -alustasime kandidaatide kogumist!

Viimased paar aastat on olnud natuke isemoodi, ka selle aasta algus polnud mingi erand. Koroona ja sõda. Piirangud. Juba teist aastat järjest.

Aga...Mai kuust meil enam piiranguid polnud ja ka nüüd Juuli algusest on ka õige aeg Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 kandidaatide otsimiseks.

Ja hälletamine enim pakutud tegijate üle algab...selle aasta jooksul ning tulemused saavad teatavaks...ka selle aasta jooksul.

Me ei ütle kunagi, kuna hääletus algab või lõppeb, et ei tekiks viimase minuti ankeetide laviini ja viimase minuti klikkimisi.

Varasemate aastate tulemusi saate näha siit - Pulmad.ee Aasta Tegija konkurss

 

Tervitades

 

Virgo Jaani Pulmad.ee-st


CAPTCHA
Oled sa tont või inimene?

Või äkki saad siit lisainfot?

Aasta Tegija 2012 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2012 hääletus on läbi ning tulemused on siin. Pulmad.ee õnnitleb kõiki võitjad ning soovib ka nominentidele kõike head tulevikuks.

Aasta Tegija 2013 - tulemused

Tervitus- Hääletamine on läbi ning tulemused on siin. Õnnitlen võitjaid ! Kõikidel võitjatel on õigus kasutada oma veebilehtedel järgmist logo ning teksti "Pulmad.ee Aasta Tegija 2013". Logo tuleb linkida Pulmad.ee lehele. 

Aasta Tegija 2010 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2010 hääletus on läbi ning tulemused on siin. Pulmad.ee õnnitleb kõiki võitjad ning soovib ka nominentidele kõike head tulevikuks.

Aasta Tegija 2009 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2009 hääletus on läbi ning tulemused on siin. Pulmad.ee õnnitleb kõiki võitjad ning soovib ka nominentidele kõike head tulevikuks.

Aasta Tegija 2011 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2011 hääletus on läbi ning tulemused on siin. Pulmad.ee õnnitleb kõiki võitjad ning soovib ka nominentidele kõike head tulevikuks.