Aeg on tulnud leida uus peremees või perenaine Pulmad.ee portaalile

Virgo Jaani Pulmad.ee-st
Aeg on tulnud leida uus peremees või perenaine Pulmad.ee portaalile

Tervitus-

Aeg on tulnud ja juba pikalt.

Kui aus olla, siis peale 23 aastat, peale koroonat ja peale meie kalli projektijuhi lahkumist maisest ilmast, oleme aru saanud, et nii mina kui ka Kersti oleme natuke väsinud.

Ja Pulmad.ee tegija ei saa olla väsinud :D.

Ehk siis siin pikka juttu ei ole - otsime uut verd.

Otsime uut perenaist ja peremeest. Otsime noori või vanu tegijaid, kes võtaksid Pulmad,ee tegemise enda õlgadele.

Kuidas see toimuma hakkab, ei oska ma siin öelda. Küll aga tean, et see saab läbiräägitud ning kokkulepitud eraldi.

Ehk siis kui tunnete, et tahate Pulmad.ee-d endale, olla hea peremees või perenaine kõigele, mis 23 aasta jooksul loodud, siis võtke ühendust minuga virgo [ätt] pulmad [punkt] ee (palun fb messengeris esmaselt mitte suhelda). Küsige oma küsimused ja me vastame!

Lugupidamisega

Virgo Jaani Pulmad.ee-st

Või äkki saad siit lisainfot?

Imelised ideed "Jõulu Pulmade" korraldamiseks!

Ho-Ho-Ho It's Christmas Time! Seoses Jõuludega, mõtlesin jagada teiega ühte huvitavat inglise keelset  artiklit, mis sotsiaalmeedias silma jäi.

Pulmad aastal 2020/21 ehk noorpaaride elu koos COVID-19-ga!

Minu soovitused noorpaaridele: Sanitaarne turvalisus olgu esimesel kohal kuni selle aasta lõpuni. Desinfitseerimisvahendid peavad olema iga külaliste laua kui ka söögilaua peal. Kui tegijad tahavad kanda maske, siis te seda ka lubate, ükskõik kuidas see ka ei lähe pulmastiilist välja. Sama kehtib ka külaliste puhul. Paluge pulmaisadel teha selliseid tegevusi, kus nende kokkupuude teiste külalistega on minimaalne. Oksjonid, viktoriinid, "tv mängude" kloonid, ametite jagamine - nende puhul on inimesed pulmaisast kaugemal. Miks nii? Sest külalisi te tunnete, aga see aasta ma kardan, et enamus tegijatest võtab vastu kõik tööd mõtlemata enda tervisele. Kui teil on kahtlusi mõne pulmakülalise tervise koha pealt - ärge palun kartne seda ka neile öelda või küsida. Ma ei palu teil öelda, et "kuule jää koju", aga miks riskida.

Millal alustada pulmade planeerimist?

Millal alustada pulmade planeerimist?Peale 20 aastat pulmaisana olemist ja pulmadega tegelemist on esmane vastus selline - alustage nii hilja kui tahate, aga kui alustate hilja, ärge seadke endale eesmärgiks ideaalset pulmad. Selgituseks see, et lihtsalt see, et mida paremaid pulmi tahate, seda rohkme tuleb varuda aega nende planeerimiseks. Ja miks ma kirjutan sellest - mulle tundub, et see on ju nii ärakäiatud teema - mu enda tulevane abikaasa ütles, et jah, sinule on see nii igapäevane, aga tema tahaks küll natuke rohkem teada.

Me saame hakkama ehk Pulmad.ee videointervjuu Irina…

Pulmad.ee videointervjuu Irina Jakobsoniga StoryStore pulma- ja peoagentuurist. Praegu on see aeg, kus käes on kriis ning me saame aru, et läbi saame sellest kriisist ainult üheskoos, ainult tervikliku ühiskonnana.

Kuradi idioodid ehk kõikidele pandeemia pooldajatele!

Mina ei kanna maski, mina ei vaktsineeri, mina käin igalpool nii nagu tahan. Keegi ei saa mind sundida, vabatahtlikult ma ei tee ning põhiseadus kaitseb mind. Olete ju kuulnud ja osad teist ka arvavad nii. Arvavad nii noorpaarid kui ka osad pulmateenuste osutajad. Ausalt minu arvamus? Kuradi idioodid. Täpselt nii. Kuradi idioodid.