Aeg on tulnud leida uus peremees või perenaine Pulmad.ee portaalile

Virgo Jaani Pulmad.ee-st
Aeg on tulnud leida uus peremees või perenaine Pulmad.ee portaalile

Tervitus-

Aeg on tulnud ja juba pikalt.

Kui aus olla, siis peale 23 aastat, peale koroonat ja peale meie kalli projektijuhi lahkumist maisest ilmast, oleme aru saanud, et nii mina kui ka Kersti oleme natuke väsinud.

Ja Pulmad.ee tegija ei saa olla väsinud :D.

Ehk siis siin pikka juttu ei ole - otsime uut verd.

Otsime uut perenaist ja peremeest. Otsime noori või vanu tegijaid, kes võtaksid Pulmad,ee tegemise enda õlgadele.

Kuidas see toimuma hakkab, ei oska ma siin öelda. Küll aga tean, et see saab läbiräägitud ning kokkulepitud eraldi.

Ehk siis kui tunnete, et tahate Pulmad.ee-d endale, olla hea peremees või perenaine kõigele, mis 23 aasta jooksul loodud, siis võtke ühendust minuga virgo [ätt] pulmad [punkt] ee (palun fb messengeris esmaselt mitte suhelda). Küsige oma küsimused ja me vastame!

Lugupidamisega

Virgo Jaani Pulmad.ee-st

Või äkki saad siit lisainfot?

Pulmarongi teekonnad Tallinnas ja lähikonnas

Pulmarongi teekonnad Tallinnas ja lähikonnasLisaks siia mõned marsruudid koos kaartidega, mida mööda mina olen noorpaaridega sõitunud - need on siin kõik Tallinnast lähtuvad ja saate ideid, kus mida teha. Alguskohad ja lõpukohad on lihtsalt hüpoteetilised, midagi tuli ju panna, et see kaart siia genereerida.

Lilleneiud ja pruutneitsid

Seda on ikka küsitud, et mis vahet on pruutneitsil ja lilleneiul ning mis on nende funktsioonid. Seega, natuke lähemalt, kes on pruutneitsi ja lilleneiu. Pruutneitsi

Kuidas kajastada "Teie lugu"?

Ahhoi abieluranda sõudjad!

Hea tegija leidmine?

Üks tegija ütles, et Pulmad.ee on absurdne. Et et kuidas me julgeme oma kataloogi eest raha küsida ja ikka jätta foorumisse tegijaid laitvad teemad (no alates sellest versioonist meil pole enam foorumit, see jäi vanasse keskkonda vana.pulmad.ee) ?

Pulmade planeerimine ehk 7 sammu Ideaalse pulmapeoni!

Minu käest on küsitud tihti, et mis on ideaalse pulma retsept, kuidas planeerida. Mis on need üksikud soovitused noorpaarile, et kui need soovitused arvesse võetaks, siis saab kohe kindlasti ideaalse pulmapeo ?