Pulmamess

 

 

Kasutamise tingimused

Pulmad.ee kasutajareeglid

 1. Luban, et ei kasuta Pulmad.ee võimalusi kurjasti.
 2. Luban, et ei kasuta Pulmad.ee-d teiste pahatahtlikuks laimamiseks. Kõik leimina ja laimuna tunduvad teemad kustutatatakse ilma põhjendamata ja kustutatakse ka kõik järgnevad teemad, mis proovida juba kustutatut teemat uuesti tõstatada.
 3. Luban, et kui on vaja rääkida kellegagi seotud probleemidest, siis räägin probleemist, mitte inimesest ja hoian oma emotsioone vaka all. Võite kasutada nimesid, kuupäevasid, kohtasid - kasutada ei tohi laimu ja üherealisi kommentaare. Selgitage ja põhjendage alati.
 4. Kui räägite probleemist, siis soovitame seda teha oma päris nime alt. Kui seda ei tee, on suur võimalus, et teie tekst kustutatakse.
 5. Luban, et kui tegija vabandab avalikult siin või vähemalt põhjendab ja siis ka vabandab,siis teema kustutatakse/arhiveeritakse hiljemalt 5 päeva jooksul.
 6. Luban, et kui olen Eesti pulmaturul toimiv tegija (näiteks pulmaisa), siis panen oma kasutajanimeks alati oma pärisnime.Vähemalt proovige, me ei kustuta kedagi selle pärast siit ära, kuid see oleks ju tore.
 7. Luban, et ei kasuta Pulmad.ee võimalusi erinevate firmade, veebilehtede ja tegevuste tasuta reklaamimiseks, sest see on Pulmad.ee ainuke sissetulekuallikas. Pulmad.ee igasugused reklaamihinnad on saadavad siit.
 8. Luban, et kõik müügi, ostu, rentimise, vabade kuupäevade, tegijate otsimise jne jne kuulutused lisan Pulmad.ee vastavasse ossa.
 9. Luban Pulmad.ee tegijatel oma kontakte näha ning ka neid grammatiliselt muuta, kui see vajalikuks osutub.
 10. Luban Pulmad.ee tegijatel kõiki leheküljel olevaid tekste muuta ja neid ka muuta, kui see osutub grammatiliselt ja stiililiselt vajalikuks.
 11. Luban, et kui lisan ennast ettevõttena Pulmad.ee kataloogi, siis pealkirjana kasutan kas oma firma nime või tegijanime ning ei lisa pealkirja selliseid tähemärke ja numbreid, mis aitavad mul saada paremat positsiooni, kui see päriselt olla võiks..
 12. Luban Pulmad.ee tegijatel oma pulmadega seotud kuupäeva andmeid näha ning neid kasutada Pulmad.ee paremaks tegemiseks ning analüüsiks.
 13. Ei luba Pulmad.ee-l saata endale spämm e-posti. Ainuke erand on, kui Pulmad.ee-l või Pulmad.ee partneril on tõesti midagi teatada. Samuti palun, et mul oleks alati võimalus meilinglistist loobuda - selleks peab e-postil olema lõpus nn loobumise link.
 14. Pulmad.ee-l on õigus kustutada kõik kasutajad, teemad, kommentaarid ja ka kuulutused ilma põhjendamata, kui need ei vasta siin olevatele reeglitele.
 15. Ei kasuta Pulmad.ee-d ilma Pulmad.ee tegijate loata kasutajaküsitluste tegemiseks foorumis.
 16. Ei kirjuta blogisid või foorumiteemasid, kus on ainult üks link või paar lauset. Kui te seda teete, siis on Pulmad.ee-l õigus see teema kustutada VÕI võtta selle lingil olev info ning tõsta Pulmad.ee lehele säilitades ka viite originaalile.
 17. Kõikide Pulmad.ee materjalide kasutamine toimub ikka ja ainult Pulmad.ee tegijate loal.
 18. Luban Pulmad.ee tegijatel kasutada kõiki materjale, mis te laete Pulmad.ee keskkonda.
 19. Pulmad.ee-l on õigus kustutada kõik kataloogis olevad kirjed, mis ei vasta Pulmad.ee kriteeriumitele: liiga vähe tutvustavat teksti, liiga vähe pilte, liiga kaua on andmed uuendamata.
 20. Kõik Pulmad.ee-sse lisatud andmeid (kataloogikirjed, foorumid, blogid, pildid) on Pulmad.ee-l õigus (ja ka 1/2 Mind OÜ-l) kasutada 100% oma äranägemise järgi va juhul kui see on seadusevastane.
 21. Andmete kusututamise Pulmad.ee keskkonnast otsustab ainult Pulmad.ee.
 22. Pulmad.ee-l on õigus teha igasuguseid struktuursed muudatus ja muuta erinevate lehtede kujundust oma äranägemise järgi.
 23. Pulmad.ee ei tee "küpsistega" miskit ja ei taha teha ka ehk siis brauserid neid korjavad ja meie Drupal vist ka, aga me ise ei oska nendega miskit peale hakata. 
 24. Kui olete ettevõtja või pulmaturul tegutsev tegija, siis nõustute Pulmad.ee-sse kontot tehes ka järgmiste tingimustega:
  1. Kataloog on tasuline. Paketid on välja toodud Pulmad.ee kataloogi lisamise lehel.
  2. Arve esitatakse hiljemalt 1 kuu jooksul peale ettevõtte lisamist.
  3. Lisades ennast Pulmad.ee kataloogi, nõustub ettevõte/tegija/teenusepakkuja, et 1/2 Mind OÜ esitab arve, mis tuleb tasuda vastavalt maksetähtajale ja et lepingut pikendatakse automaatselt vastavalt valitud lisateenustele perioodi lõpus. Kui peale pikendamise arve saamist tahate loobuda lisateenusest, siis peate teavitama meid 5 päeva jooksul arve väljastamise päevast virgo [ätt] pulmad [punkt] ee või info [ätt] pulmad [punkt] ee ning arvet ei esitata.
  4. Valida saab 3 kategooriat
  5. Pulmad.ee-l õigus mitte lubada kataloogi vanu võlglasi, meie vaadetega mitte kokkuminevaid ettevõtteid ning ettevõtteid/tegijaid, kes meie arvates ei käitu vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
  6. Kui teid on kataloogist kustutatud ükskõik mis põhjusel, siis uuesti lisamisel olete uus klient ja Pulmad.ee käitub vastavalt.
  7. Kui ettevõtte loobub infokataloogi teenusest enne perioodi lõppu, siis 1/2 Mind ei ole kohustatud ettevõtte poolt makstud summat tagastama.
  8. Pulmad.ee ja 1/2 Mind OÜ võivad hindu muuta 1(ühe) kuuse etteteatamisega, teavitamine toimub Pulmad.ee kataloogi lehel. 
  9. Teil on õigus lasta ennast kustutada kataloogist 3 päeva jooksul peale enda lisamist. Selleks peate teavitama Pulmad.ee e-posti aadressil virgo [ätt] pulmad [punkt] ee või info [ätt] pulmad [punkt] ee
  10. Arve mittetasumisel on Pulmad.ee-l õigus maksmata arve esitada inkassosse võla väljanõudmiseks. Samuti lisatakse teie nimi kuni võlas oleva arve tasumiseni Pulmad.ee võlgnike nimekirja.
  11. Kõik vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti vabariigi seadustele.
  12. Pulmad.ee-l on õigus lisada tegijaid ka tasuta, kui see tundub parandavat ja edasi viivat Eesti pulmaturgu.
  13. Pulmad.ee võib tõsta ja langetada hindu vastavalt vajadusele ning teavitab sellest Pulmad.ee lehel vähemalt 1 kuu ette.
  14. Hindadele lisandub käibemaks.