Pulmamess "Eesti Pulmad 2021" osalejad

Pulmamess "Eesti Pulmad 2021" osalejad

Osalejad pulmamessil "Eesti Pulmad 2021"

Virgo Jaani

1/2 Mind OÜ

Tegevusala: Heli-, valgus ja videotehnika, Peokorraldus, Ilutulestik
Kaubamärk või märgid:Pulmad.ee
Esitlusala tsoon: Roheline
Esitlusala: S1 - Pulmad.ee
Pulmad.ee on Eesti vanim ja suurim pulmadega seotud keskkondi - juba aastast 2010 oleme tegelenud pulmateemalise info kogumisega ja jagamisega. Korraldame aastast 2007 Pulmad.ee Aasta Tegija valimist - sellest on saanud pulmateenuste turul kõige oodatuim sündmus. Ükskõik, mida tegijad ütlevad avalikult välja ütlevad - sisimas tahavad ju kõik ju olla esiletõstetud ja parimad. Samuti on meie korraldada Eesti suurim pulmamess "Eesti Pulmad", mida korraldame samuti aastast 2007. Alates 2018 aastast leiab see aset Hilton Tallinn Park Hotellis. Oleme seadnud endale algusest peale eesmärgiks pulmateenusteturul silma peal hoidmise ning kui võimalik on, siis selle korrastamise ning eekõige noorpaaride nõustamise ja heade tegijate kiitmise. Pulmad.ee taga on väike, kuid töökas meeskond - Virgo Jaani, oma aastatepikkuse kogemusepagasiga ning meie tore ja asjalik projektijuht Carmen.

Virgo Jaani

Showcase

Tegevusala: Heli-, valgus ja videotehnika, Telkide ja lavade rent
Kaubamärk või märgid:Showcase.ee
Esitlusala tsoon: Roheline
Esitlusala: S2 - Showcase tehnikarent
Oleme SHOWCASE. Rendime ja müüme üritustehnikat kogu selle laias ampluaas - valgus, video ja heli. Lihtsalt öeldes teeme sündmuse tehnilise poole lihtsaks, et sündmus oleks proffessionaalne ja nauditav

Grete Mäe

Design It OÜ

Tegevusala: Foto- ja videoteenused
Kaubamärk või märgid:Grete Mäe Photography
Esitlusala tsoon: Kollane
Esitlusala: 24 - Grete Mäe Photography
Pulmapäev on üks elu tähtsamaid ning erilisemaid päevi. See on sündmus, mis väärib kindlasti jäädvustamist fotodele. Need on mälestused nii teile endale, teie lähedastele kui ka tulevastele põlvedele. Need ei ole lihtsalt pildid, need on teie hetked, teie tunded ja emotsioonid, mis kajastavad endas armastuse lugu - Teie armastuse lugu. Need on pildid, mida Te vaatate kuu, aasta, kümmne pärast ikka veel ja veel . Nii nagu iga inimene on ainulaadne, on ka iga hetk läbi minu kaamerasilmade ainulaadsed, seega olete ka Teie meie jaoks ainulaadsed. Portree- ja pulmafotograafina väärtustan detaile ja hetke emotsioone enim . Teie pulmapäevast valmib kaunis privaatne veebigalerii, mida saate hiljem oma külalistele jagada. Meie eesmärk on teile üle anda fotod, kust vaatate ennast imetluse ja rahuloluga. Ja, mis teeks veel suuremat au, kui saame “tõelise armastuse emotsioonid” püüda fotodele just TEIE PULMAPÄEVAL.

Kaupo Nõlvak

Kuldkroon OÜ

Tegevusala: Ehted ja aksessuaarid
Kaubamärk või märgid:KULDKROON
Esitlusala tsoon: Kollane
Esitlusala: 22 - Kuldkroon, 23 - Kuldkroon
Abielusõrmused, ehted, aksessuaarid. Parima valik sõrmuseid, mida saate oma soovi järgi modelleerida. Erinevad materjalid ja töötlused. Messil eripakkumised!

Erkki Šanin

Fishing Network OÜ

Tegevusala: Foto- ja videoteenused
Kaubamärk või märgid:Fotoboks
Esitlusala tsoon: Kollane
Esitlusala: 9 - Fotoboks, 10 - Fotoboks, 11 - Fotoboks
Jäädvustame emotsioone! Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna! Alati on huvitav ja lõbus vaadata sündmustest tehtud pilte ning eriti just siis, kui seal oled Sina, Sinu sündmus ja Sulle olulised inimesed ning jäädvustatud on emotsioon ja vahetud muljed! Seega pilte tuleb teha väsimatult – kui fotograaf teeb puhkepause, siis Fotoboks ei puhka kunagi!

Taavi Kottise

Maaenergia OÜ

Tegevusala: Foto- ja videoteenused
Kaubamärk või märgid:PHOTOBOOTH ESTONIA
Esitlusala tsoon: Kollane
Esitlusala: 4 - PHOTOBOOTH ESTONIA, 5 - PHOTOBOOTH ESTONIA, 6 - PHOTOBOOTH ESTONIA
PHOTOBOOTH ESTONIA on pakkunud erinevaid fotolahendusi nii pulmadesse, kui testelegi sündmustele juba üle 10 aasta. Omades pikaajalisi kogemusi fotolahenduste pakkumisel, saame alati garanteerida kvaliteetse ning meeldejääva teenuse. Meie teenustevalik on lai (FotoBOX, Magi Mirror, GifBooth, Green Screen jne.) ning kindlasti leiame koostöös kliendiga siit just selle õige lahenduse, kuidas aidata jäädvustada erilisi hetki teie tähtsal päeval. Meie pakutavad fotolahendused aitavad luua lisandväärtust teie sündmusele ning püüda ka muidu varju jääda võivaid emotsioone.

Marko Pille

Pille Peokorraldus Oü

Tegevusala: Pulmaisad ja -emad
Kaubamärk või märgid:Pille Peokorraldus Oü
Esitlusala tsoon: Kollane
Esitlusala: 34 - Marko Pille, Pulmaisa/DJ
Pulmad pulmaisaga Marko Pille. SINU PIDU, KUI ELU KORDUMATU SÜNDMUS! 20 aastat

Katrin Lehtveer

Roosa Elevant OÜ

Tegevusala: Peokorraldus, Peotarbed ja inventari rent, Lilled
Kaubamärk või märgid:Roosa Elevant
Esitlusala tsoon: Kollane
Esitlusala: 35 - Roosa Elevant, Peokorraldus
Roosa Elevant soovib pakkuda kliendile täiskomplektset teenust oma elu tähtsündmuste tähistamisel ja korraldamisel.

Lele Anderson

Sirowa Tallinn AS

Tegevusala: Ehted ja aksessuaarid
Kaubamärk või märgid:Schalins abielu- ja kihlasõrmused
Esitlusala tsoon: Kollane
Esitlusala: 21 - Sirowa Tallinn, Sõrmused
Schalins abielusõrmused ( kuld, valge kuld, roosa kuld, pallaadium, hõbe, titaan), kahevärvilised abielusõrmused, teemantide ja tsirkoonidega kihlasõrmused. Sõrmuste tellimine näidissõrmuste alusel/ tootjamaa: Rootsi Kättetoimetamise aeg: kuni 10 tööpäeva. Sõrmustega saate tutvuda koduleheküljel: https://schalins.com/en/ Näidissõrmuseid saate proovida Sirowa Tallinn AS tootejuhi vahendusel, helistage ette mob 5124198.

Maaris Tölp (Puust)

MK Foto OÜ

Tegevusala: Foto- ja videoteenused
Kaubamärk või märgid:Maaris Photography
Esitlusala tsoon: Kollane
Esitlusala: 26 - Maaris Photography
Hei, olen Maaris, pulmafotograaf ning -blogija. Tänaseks olen pildistanud üle 150 pulma, seda peamiselt Eestis, kuid mõni ka lähiriikides. Tegutsen nime Maaris Photography alt. Olen pühendunud tooma Sinuni pulmafotod, mida vaadates tunned ennast justkui taas selles päevas tagasi ja veel enamgi. Pildid, mis toovad rõõmupisaraid ka aastate pärast