Pulmamessi "Eesti Pulmad 2021" tingimused ja reeglid

Pulmamessi "Eesti Pulmad 2021" tingimused ja reeglid

Registreerides pulmamessile "Eesti Pulmad 2021" nõustute järgmiste tingimustega:

  1. Tasuda saab ühes või kolmes võrdses osas (va alates septembrist)
  2. Kui valite tasumise kolmes võrdses osas lisandub ühekordne administreerimistasu 20€, esimene arve on 40% kogusummast, teine ja kolmas arve mõlemad 30% kogusummast, osade maksmisperiood jagatakse võimalikult võrdselt kuni 1.oktoobrini 2020.
    1. Septembrist jagatakse arve 2 kuu ja võimalikult pika perioodi peale, aga nii, et maksmine oleks hiljemalt 16.oktoober 2020. Esimene arve 60% kogusummast ja teine arve 40% kogusummast, lisandub ka ühekordne administreerimistasu 20€ esimesele arvele.
    2. Oktoobris on maksmine ainult 1 osas ja nii, et tasumiskuupäev oleks hiljemalt 16.oktoober 2020. Administreerimistasu ei lisandu.
  3. Pulmamessile registreerudes kinnitate, et oma esitluskohas on teie poolt registreeritud firma üksinda. Kui teie laua taga on veel lisaesitlejaid (või teiste firmade reklaame), siis lisandub peale messi iga lisaesitleja kohta ka 50% ulatuses esitluskoha arve.
  4. Meedia kutsumine pulmamessi territooriumile ilma messi organiseerijatega kooskõlastamata ei ole lubatud.
  5. Oma broneeringut saate tühistada 30 päeva jooksul peale registreerimist. Tasud, mis on selle aja jooksul tasutud, kuuluvad tagastamisele vastavalt järgenevatele tingimustele:
    • tühistamine enne 5 päeva möödumist tagastame 100% tasutud tasudest
    • tühistamine 6-10 päeva möödumisel 30% tasutud summadest
    • tühistamine 10-20 päeva möödumist 5% tasutud summadest
  6. Tühistamine on võimalik kuni 1.september 2020.
  7. Kõik korraldajate poolt tehtud muudatused hinnastusse (juba esitatud arveid ei muudeta), kavadesse või esitluskohtadesse on lõplikud ja vaidlustamisele ei kuulu
  8. Korraldajad jätavad endale õiguse ka mittesobivaid esitlejaid messile mitte lubada ning korraldaja ei pea põhjendama, miks see nii on.
  9. Kõikidele hindadele lisandu käibemaks vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
  10. Korraldajate poolt on esitlejale 1 laud per esitluskoht ning 2 tooli, nagu alati - me tahame, et looksite endale ise messiboksi nii nagu teie seda näete.
  11. Kui mingil põhjusel peaks pulmamess see aasta korraldajatest mitteolenevatel põhjustel ära jääma (milleks on esitlejate vähesus või valitsuse poolsed piirangud), siis kõik tasud, mis on esitlejate poolt tasutud lähevad järgmise messi ettemaksuks.

Pulmamessi reeglid noorpaaridele:

  1. Mess on teile TASUTA
  2. Nautige