Pulmamessi "Eesti Pulmad 2021" tingimused ja reeglid

Registreerides pulmamessile "Eesti Pulmad 2022" nõustute järgmiste tingimustega:

 1. Tasumine on peale messi ühes või kahes või kolmes osas - võrdselt jagatuna novembrist 2021 kuni jaanuari 2022. Samuti saate ise öelda, mis kuusse te oma arvet tahate, ainuke vahe on see, et siis saab maksta ainult ühes osas (ja seda jaanuarini 2021).
 2. Kui valite tasumise kahes või kolmes osas lisandub ühekordne administreerimistasu 25€.
 3. Pulmamessile registreerudes saate olla ühes boksis (või boksides) maksimaalselt nelja ettevõttega (nö kaasesitleja). Kaasesitleja tähendab, et teil on messiboksis (boksides) peale teie veel mõni firma. Kaasesitleja tähendab ka seda, kui jagate kellegi reklaame,näitate bännereid kellegi eest, keda pole kohal. Ühte boksi lubame maksimaalselt lisaks 3 kaasesitlejat (kokku siis 4 esitlejat ühes boksis või boksides). Ühe lisa kaasesitleja tasu on 30%, kahe lisa kaasesitleja tasu on 35% ja kolme lisa kaasesitleja tasu on 40% esitluskoha hinnast. Te saate lisada kaasesitleja(d) messile registreerimise ankeedis. Eraldi arvet korraldaja kaasesitlejatele ei tee, arve tuleb sellele, kes tellis boksi.
 4. Meedia kutsumine pulmamessi territooriumile ilma messi organiseerijatega kooskõlastamata ei ole lubatud (messiterritooriumiks on kogu Sokos Viru Hotell maja).
 5. Oma broneeringut tühistada 30 päeva jooksul peale registreerimist (va broneeringud oktoobris 2021). Tasud, mis on selle aja jooksul tasutud, kuuluvad tagastamisele vastavalt järgenevatele tingimustele:
  • tühistamine enne/kuni 5 päeva möödumist tagastame 100% tasutud tasudest
  • tühistamine 6-10 päeva möödumisel 30% tasutud summadest
  • tühistamine 10-30 päeva möödumist 5% tasutud summadest
 6. Tühistamine on võimalik kuni 30.september 2021.
 7. Kõik korraldajate poolt tehtud muudatused hinnastusse (juba esitatud arveid ei muudeta), kavadesse või esitluskohtadesse on lõplikud ja vaidlustamisele ei kuulu.
 8. Korraldajad jätavad endale õiguse ka mittesobivaid esitlejaid messile mitte lubada ning korraldaja ei pea põhjendama, miks see nii on.
 9. Kõikidele hindadele lisandun käibemaks vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 10. Kui pulmamess peaks korraldajatest mitteolenevatel põhjustel ära jääma (milleks on esitlejate vähesus või valitsuse poolsed piirangud), siis kõik tasud, mis on esitlejate poolt tasutud lähevad järgmise messi ettemaksuks.

Pulmamessi reeglid noorpaaridele:

 1. Mess on teile TASUTA
 2. Nautige