Pulmamessi "Eesti Pulmad 2021" tingimused ja reeglid

Pulmamessi reeglid tegijatele:

 1. Tasuda saab ühes osas või kolmes osas - seda saate valida registreerimise lõpus. Kolmes osas tasumine on võimalik kuni/kaasaarvatud registreeringutelt 1.juunini 2020.
 2. Kui valite tasumise kolmes võrdses osas lisandub ühekordne administreerimistasu 20€, esimene arve on 40% kogusummast, teine ja kolmas arve mõlemad 30% kogusummast, osade maksmisperiood jagatakse võrdselt kuni 1.oktoobrini 2020. 
 3. Esmane arve saadetakse teile hiljemalt 7 päeva jooksul ning see on maksmiseks hiljemalt 7 päeva jooksul peale arve saamist. Kui 7 päeva jooksul tasumist ei toimu, siis koht antakse vabaks.
 4. Oma broneeringut saate tühistada 30 päeva jooksul peale registreerimist kuni 1.septembrini 2020. Tasud, mis on selle aja jooksul tasutud, kuuluvad tagastamisele vastavalt järgenevatele tingimustele:
  • tühistamine enne 10 päeva möödumist tagastame 100% tasutud tasudest
  • tühistamine enne 20 päeva möödumist 50% tasutud summadest
  • tühistamine enne 30 päeva möödumist 25% tasutud summadest
  • tühistamine peale 30 päeva möödumist 0% tasutud summadest 
 5. Tühistamine on võimalik kuni 1.september 2019
 6. Kõik korraldajate poolt tehtud muudatused hinnastusse (juba esitatud arveid ei muudeta), kavadesse või esitluskohtadesse on lõplikud ja vaidlustamisele ei kuulu
 7. Korraldajad jätavad endale õiguse ka mittesobivaid esitlejaid messile mitte lubada ning korraldaja ei pea põhjendama, miks see nii on.
 8. Kõikidele hindadele lisandu käibemaks vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Pulmamessi reeglid noorpaaridele:

 1. Mess on teile TASUTA
 2. Nautige