Renditingimused

Renditigimused

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Pulmad.ee-st kaupade tellimisel.

Pulmad.ee-st  renditavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kaubakättetoimetamise eest (kui vaja).

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud rendiportaalis vahetult kauba juures.

Rendiportaalis pakutavate kaupade tarneajad, hinnad ja spetsifikatsioonid võivad muutuda etteteatamata.

Rendiportaal jätab endale õiguse tehingust loobuda, kui mingil võimalusel ei ole võimalik tehingut täita.

Hinnad on ühe rendiperioodi eest, milleks on periood kella 12-st kuni järgmise päeva 12-ni. Mitme päeva eest lisandub kogusummale 30% iga lisapäeva eest.

Kui kaupa ei tagastata punktis 7 öeldud perioodi jooksul (va kui 1/2 Mind OÜ ise vastutab kauba transpordi eest), lisandub lisatasu 60% kogusummast iga viivitatud päeva eest.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted tellimusse. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus.

Tellimus kinnitatakse 3 päeva jooksul ning siis esitatakse ka broneerimistasu (see on tagastamatu) arve 20% ulatuses tellimuse väärtusest. Ülejäänud 80% arvest peab olema tasutud 7 päeva enne tellimusel märgitud rendiperioodi algus - selle kohta saadetakse teile 14 päeva enne rendiperioodi algust ka uus arve.

Saate maksa ka igakuuliselt kui rendiperioodi alguseni on vähemalt 2 kuud. Esimesele broneerimistasuarvele lisandub ühekordne administreerimistasu 30 €.

Leping jõustub alates esimese makse laekumisest Pulmad.ee arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba puudumisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kaubakättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 2 päeva jooksul teate saatmisest.

Tasumine

Toodete eest tasutakse vastavalt väljastatud arvele.

Arve saadetakse teie poolt meile antud e-post aadressile.

Kauba transport

Veebipoes müüdavaid kaupu transporditakse vastavalt hinnakirjale.

Transporti korraldab 1/2 Mind OÜ

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud tellimuse vormistamisel saatmisviisi juures.

Pretensiooni esitamise õigus ja puudustega toote tagastamine

Rendiportaal vastutab ostjale tarnitud toodete lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Rentijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe tunni jooksul rendiporaali poole, saates e-kirja aadressile virgo [ätt] showcase [punkt] ee või helistada telefonil 50 44 561.

Pulmad.ee ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kauba üleandmine toimub Töökoja 1, Tallinn, kui klient tuleb ise kaubale järgi või tellimuse vormistamisel antud aadressil, kui 1/2 Mind OÜ vastutab transpordi eest.

Kui Pulmad.ee-st tellitud kaubal on puudused, mille eest Pulmad.ee-st vastutab, parandab või asendab Pulmad.ee-st puudusega kauba. Kui tooteid ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab rendiportaal ostjale kõik tehinguga kaasnenud tasud.

Pulmad.ee-st vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Tehingust taganemine

Pärast renditellimuse tegemist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 2 päeva jooksul, kui renditehingu kuupäev seda võimaldab.

Pulmad.ee-st võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Pulmad.ee-st on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.