SEO audit ehk Search Engine Optimisation audit

 

 

Kui tahate olla oma pulmateenustega kõikidele nähtav, siis ei ole muud varianti kui peate tegelema päris tihti oma veebilehe parendamisega - lingid teie lehele, lingid teie lehelt, märksõnad, taagid jne. Kõik tundub keeruline, aga tegelikult suhteliselt lihtne. Lihtsalt tuleb kuskilt alustada.

Meil on teile tööriist selleks ja seda TASUTA* - kui olete meie kataloogis, siis saate kuni 30 märksõna** auditi ning meiepoolse abi enda veebilehe ettepoole tõstmiseks Google otsingumootoris.

Me analüüsime teie pulmadega seotud veebilehte ning vaatame kuidas see on optimeeritud Google võtmesõnale ja tuvastame ka vead, mis võivad teie lehe Google asetust mõjutada.

Kõikidele meie kataloogi klientidele on see tööriist vähemalt kriisi lõpuni tasuta ning teie konto valmis seadmiseks palun anda meile vähemalt 24 tundi (saab ka kiiremini, aga ei saa lubada).

Aruanne on osaliselt inglise keeles, arvestage sellega.

Märksõna valige selliselt, et see kirjeldaks teie tegevust kõige paremini Googles (näiteks Pulmad.ee-l on neid pea 300, aga kõige tähtsam neist on "pulmad"). Esmaseks märksõnaks soovitame ainult üht või kaht sõna - näiteks bändide puhul "ansambel" või "ansambel pulmadeks", fotograafide puhul "pulmafoto" või "fotograaf pulmadeks" jne.

*
TASUTA vähemalt kriisi lõpuni kui mitte rohkem. Näitlikult: kui tahate samalaadset teenust osta turult, siis Eesti septsialistide hinnad algavad 50 eurost/tund ja erinevate SEO platvormide hinnad algavad 30 eurost/kuus!

** 
Kuld paket - kuni 30 märksõna
Hõbe paket -  kuni 20 märksõna
Tavaline paket - kuni 5 märksõna
Tasuta paket - :(