Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Ann Lumiste Peakatete Salong
Ann Lumiste
56603576

Spetsiaalselt Teile ja Teie vajaduste tarbeks disainitud pruudipärjad, fascinatorid, peakaunistused, kübarad ja kokteilkübarad.

Pruudile. Tema oluliselmal päeval, naiseliku ilu ja õrnuse manifestatsiooniks. Ühest rollist teise ülemineku austamiseks. Igiammuse traditsiooni kohaselt jäetakse öösel peast võetud pruudipärg voodipeatsisse maailmale ümbersünnist tunnistust andma.

Mitte ainult pruudile. Ka emadele ja ämmadele, pruutneitsitele, lilleneiudele. Kogu olulisele, lähedasele, toetavale ja hoolivale väele pruutpaari kõrval ja taga. Olulisele osale olulisest päevast, kellele see sündmus on samuti suursündmus.

Eestis peenkäsitööna valmivad peakatted luuakse unikaalsuse põhimõttest lähtudes, kus iga uus disain on eelmisega kerges muutuses, tagades iga eseme omanäolise kordumatuse.
Materjalideks naturaalsed kiud nagu sinamay ja kvaliteetne täissiid selle erinevates ilmingutes. Need materjalid võimaldavad töötlemises iidseid võtteid ja retsepte kasutades tänapäevast disaini luua. Iga detail vormitakse ja toonitakse vajadusele vastavaks käsitsi. Igale peakattele lähenetakse kui unikaalsele. Selline spetsiaalselt võetud aeg võimaldab arvestada teie erisoovide ja rõivastuse nõuetega.

Peakate on osa rõivastuse traditsioonist ja etiketist. Olemuselt lõplik viimistlus rõivastusele. Teie rõivastuse kroon. Kandjat esile tõstev ja eristav. Teie ilu ja isikupära rõhutav. Teie olulisust toonitav ja rollile vihjav staatuse sümbol. Korrektselt soliidne, delikaatne või mänglev, karge või koketne, magneetiliselt ebamaine. Eesmärkide ja võimaluste skaala on lai.
Võtke julgesti ühendust ja leiame võimalustele vastava lahenduse.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette