Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
©SelfiJAAM | fotokiosk
Eduard Laur
5094145
Kogu Eesti

© SelfiJAAM
©Selfijaam sobib pulma või mis iganes peole või üritusele. See on liikuv fotostuudio, mille saab igale poole kohale tellida.
Pulmad on üks tähtsamaid sündmusi elus ja oluline hetk ajas. Küllap olete kuulnud, et fotod hoiavad mälestusi igavesti. Veenduge selles ise! https://selfijaam-fotokiosk.myportfolio.com
KKK
1. Kui palju see maksab?
©Selfijaama esimese tund maksab 100 eurot, pikemaks ajaks küsi hinnapakkumist. Hinna sees on piiramatu kogus kohapeal välja prinditud fotosid.
 
2. Kas ©Selfijaamas on rekvisiidid?
On küll. On prillid, võltshuuled, lipsud, mütsid ja veel üht-teist.
 
3. Millise kvaliteediga on prinditud fotod?
©Selfijaamas on kõrge resolutsiooniga Canoni fotokaamera, stuudiovalgustus, ülikiire Mitsubishi sublimatsioonprinter ja professionaalne tarkvara. Väljaprintimine kestab mõned sekundid, fotosid võib kohe puudutada ja need on veekindlad. Parimad fotod laetakse hiljem SelfiJAAMa Facebooki, kust on võimalik neid ka alla laadida.

4. Kuidas see kõik töötab? Äkki ma ei saa hakkama…? LUX teenindus: ©SelfiJAAMa fotoboksiga tuleb kaasa operaator, kes paneb süsteemi peopaigas üles ning hiljem selle ka ära viib. Samuti on tema ülesanne kohapeal külalisi pildistamisel abistada ning aitab lavastada meeleolukaid võtteid. LUX teenindus tagab 100% õnnestunud fotod, siis saavad külalised olla selle peo säravad modellid ega pea muretsema, kuidas süsteemi käsitleda või kuhu nupule vajutada.

5. Kui palju ruumi on vaja?
3x4 meetrit põrandapinda. Vajalik on voolupistik.
 
6. Kui palju maksab kohalesõit?
Lõpphinnale lisandub kohalesõidutasu 0.30€. /km.
Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
24/7
Keeled