Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
SIIMS pulmafilmid
Siim Seglinš
+37256289121

Mina olen pulmavideograaf Siim Seglinš. Olen selles ametis töötanud aastast 2018 kuid see ei ole veel kõik. Pulmades on mul olnud ka palju teisi ameteid nagu pulmaisa, paaripanija, bändiliige (klahvpillid) ja fotograaf. Olen näinud erinevaid pulmi ja pruutpaare, erinevate nurkade alt ja usun, et see kogemus eristab mind nii mõnestki teisest pulmavideograafist. Pulmafilmide meisterdamisega olen tegelenud kõikidest ametitest kõige kauem ja tundub, et see on tulnud, et jääda.

Pulmade välisel ajal toimetan igapäevaselt videosisu loomisega, kas operaatori, valgustaja, produtsendi, monteerija või ka näitlejana. Niiet saan väga hästi aru, mida tähendab olla terve päev kaamerasilma valvsa pilgu all. Seetõttu proovin selle pruutpaari jaoks teha võimalikult mugavaks.

Proovin alati oma stiili, operaatoritööd ja tehnikaparki arendada kuid minu pulmadilmide vundamendiks jäävad alatiseks sellised märksõnad nagu emotsionaalsus, elegantsus, lihtsus ja filmilikkus.

Inimesena on mind tihti süüdistatud kui hea suhtleja, lähenemisviisilt taktitundeline ja mõistev. Usun, et pulmapäeval kuluvad need omadused täitsa marjaks ära. Mõned pruudid ja peigmehed on öelnud, et minu kohalolek on ka veidi rahustava toimega. See on hea, sest tihti on asjaolsalised ise just pigem elevil ja liblikad lendavad igal pool.

Võtke julgesti minuga ühendust ja küsige pakumist. Küsida võib peaaegu kõike ja vajadusel annan ka omapoolset nõu, et teie pulmapäev oleks üks suur õnnestumine. Sest tean, et kuigi ma ise olen juba üksjagu pulmades käinud siis pruutpaarile on see väga tihti esimest korda elus :)

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
24/7
Keeled