Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Villu Mihkla
Villu Mihkla
51999710
Randla 24-13
Tallinn

Pildistan pulmi ja pidulikke tähtpäevi üle Eesti.

Esmasel kohtumisel noorpaariga kuulan ära nende ideed, mõtted ja soovid ning lepime kokku kus teeme ilupildid.

Ilupildid tehakse enne pulmakülaliste ette astumist.

Ilupilte on võimalus teha mõnes fotostuudios, kuskil romantilises ja looduskaunis paigas nagu Pirita kloostri varemed, Kadrioru park, Russalka kuju, Tallinna vanalinnas, Shnelli tiigi ääres või mõnes kaunis vanalinna renoveeritud hotellis.

Kui ilupildid tehtud, siis registreerimine perekonnaseisuametis või hoopis kiriklik laulatus.

Kui varem toimus registreerimine ainult Õnnepalees, siis nüüd saab registreerija kutsuda sinna kuhu sina ise just soovid. Ja õhtune pulmapidu kuni pruudipärja mahamängimiseni ja tordi lõikamiseni.

Tavalise värvifoto kõrvale võib teha ka klassikalist must-valget fotot või hoopis seepiatoonides fotot. Samuti jäädvustan mitmeid detaile sellest päevast sõrmused, pulmaauto, pruudikimp ja pulmatort.

Pulmapäeval algab fotosessioon 1,5 tundi enne tseremoonia algust ilupiltide tegemisega ja soovi korral saab ka salongi ettevalmistused jäädvustatud ning lõppeb kui tort on lahti lõigatud ning pruudipärg maha mängitud.

Lõpptulemusena valmib 94 pulmapildist neli kujundatud ümbrisega (dvd kaanekujundusi vaata piltidelt) digialbumit dvd formaadis koos suureformaadiliste piiramatuks väljatrükiks mõeldud pidifailidega, millel puuduvad vesimärgid ning on vabaks kasutamiseks.

Juhul kui pulm toimub Tallinnas, Tartus või selle lähiümbruses on võimalik saada juba õhtuse pulmapeo ajaks ilupiltidest kolm raamitud fotot (15x23 cm) millest kaks vanematele kinkimiseks ja üks õhtusele pulmaoksionile.

Kui tekkis küsimusi siis lisainfot saab telefoni või e-maili teel !

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled