Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Võhma Valgusevabriku pulmaküünlad ღ kingitused vanematele ja külalistele ღ tseremooniaküünlad ღ lauakunistused
Elke Wüthrich
51963375
53493771
Kauba 3a
Võhma,
70602

Tänaseks oleme loonud pulmaküünlaid juba üle 20. aasta. Meie käsitöömeistrite ja kunstnike abiga valmistame Sulle Sinu unistuste pulmaküünla arvestades kõiki erisoove. Kujundame koos, et tulemus saaks parim!

Laua ja peoruumi kaunistamiseks leiab meilt soovitud värvitoonis, läbivärvitud, kauni marmorja struktuuriga lauaküünlaid. (valikus üle 160 erineva värvitooni) Lisaks pakume taimevahast küünlaid klaasis, keraamikas, erinevates anumates või hoopis küünlapuru, et saaksid ise oma lemmikümbristesse küünlad puistata.

Meilt leiad:

  • Pulmaküünlad
  • Vanemateküünlad – küünlad kingituseks vanematele
  • Kohaküünlad – külaliste nimedega, märgivad istekoha ja jäävad tänukingituseks
  • Tseremooniaküünlad noorpaari nimedega – pulmaküünla süütamiseks
  • Laias valikus lauaküünlad peopaiga kaunistamiseks
  • Õueküünlad/Ujuvküünlad
  • Küünlad klaasides ja anumates
  • Kaunistamata küünlad ja vahavärvid ise oma pulmaküünla kaunistamiseks
  • Küünlapuru/tahid ise küünalde tegemiseks

Pulmaküünla kaunistamiseks kasutame erinevaid tehnikaid - vahavärvidega maaling, trükitehnika või 3D kaunistused (lilled, liblikad, pärlid jne).

Pulmaküünla valmistamisel anname nõu ja arvestame noorpaari kõigi erisoovidega - küünla värv, lillede värv, tekst ja kirjastiil, et tulemus saaks vastavalt soovidele parim!

Meilt leiad klassikalise lumivalge, naturaalvalge, kahevärvilise või hoopis enda erisoovil sobivas toonis pulmaküünla. Valikus üle 160 erineva värvitooni!

Valmis kaunistustega pulmaküünlad leiab meie e-poes, sotsiaalmeedias või esinduspoes Kihvtgalerii. Asume aadressil:  Kauba 3a, Võhma linn, Viljandimaa E-R 9.00-18.00, L 9.00-17.00

Telli kiirelt ja mugavalt meie e-poe kaudu, tarne üle Eesti. www.valgusevabrik.ee

Et Sinu unistuste pulm oleks täiuslik!

Tegevuspiirkond
Lisavõimalused
Lahtioleku ajad
E-R 9.00-17.00, L 10.00-14.00

Või sobivad need tegijad?

Cantervilla Loss

Abiellumine on iga inimese elus üks tähtsamaid sündmusi. Kes ei unistaks erilistest ja meeldejäävatest pulmadest ? Miks ka mitte suursugustest või lausa kuninglikest... Ühe sellise võimaluse leiate Cantervilla lossis !

Villa Müllerbeck

Maalilise asukohaga Villa Müllerbeckis saavad kokku kaunis loodus, tähelepanelik teenindus ja hoolikalt valitud restoranimenüü. Skandinaavialikult kerge ja heleda interjööriga restoran kannab välja mistahes pulmapeo stiili.

Padise Mõis

Padise mõis asub Padise vallas, Lääne-Harjumaal,Tallinnast 50 km kaugusel, Keila-Haapsalu maantee ääres. Mõisahoone asub 13 sajandil rajatud Padise kloostri kõrval.

Vanatoa Turismitalu

UNISTUSTE PULMAD......kadakate ja kiviaedade keskel muistses Koguva külas Muhu saarel.   Meie abivalmis ja rõõmsameelne personal aitab Teil korraldada meeldejäävad pulmad ühes vanimas talukompleksis ajaloolises kalurikülas.

Helitehnikarent.ee - lihtsad lahendused

Helitehnikarent.ee on mõeldud lihtsate heli- ja valguslahenduste pakkumiseks kõikidele, kes tahavad enda üritusest teha sündmuse.