Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
FlowerShower - ajatatud ja ajas hajutatud pulmapäeva lillekingid
Helena Veidenbaum
53412131
53412131
Tallinn

Ajatatud ja ajas hajutatud FlowerShoweri lillesaadetiste teenus toob teile rõõmu pikalt peale teie pulmapäeva, sest lähedaste kingitud lilled jõuavad teieni üle pikema aja, mitte kõik korraga teie pulmapäeval. Tänu FlowerShowerile jõuavad pulmapäevaks kingitud lilled teieni üle pikema aja, ükshaaval ja järgemööda igalt lähedaselt eraldi. Nii jõuavad 50 peokülalise lilled teieni igalt kinkijalt ühekaupa kord nädalas kokku ligi aasta aega järjest!
Kauakestev lilleilu ja-rõõm koos FlowerShoweriga!

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled

Või sobivad need tegijad?

La Luna Peod

La Luna Peod aitab Sind kõiges, mis puudutab pulmade ja pidude korraldamist – pulmade planeerimine, kutsete saatmine, toitlustuse korraldamine, esinejate ja meelelahutajate valik, peo ajal kohapealne korraldus ja palju muud.

Kaunis Events

Kaunis Events’i pulmad ja üritused on meeldejäävad, täis maagilisust, ideaalselt planeeritud ning kaunilt täide viidud!

Lilledest ja paberitest OÜ

Kõik vajalik ühest kohast ja ühelt tegijalt. Et Teie peol oleks üks ja läbiv stiil, mis on eelnevalt kokkulepitud. Kõik alates kutsetest ja kohakaartidest kuni pruudikimbu ja dekoratsioonideni.

AMV Pulmakorraldus - Teie imeline päev!

Meie poolne pulmakorraldusteenus hõlmab kõige haldamist ja abiks olemist. Pulmapäeval koordineerime tseremoonia ja peokohas ning Teie naudite oma päeva!

Pulmalilled

Kogu pulmafloristika. Registreerimiskoha/kiriku dekoreerimine. Ruumide ja peokohtade dekoreerimine, pruudikimbud, autode ja muude sõiduvahendite dekoreerimine. Küsige pakkumist!