Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Ülikond on mehe identiteedi kandja ning nõuab iga kliendi puhul personaalset lähenemist.

Sellest lähtuvalt on Baltman välja töötanud ainulaadse teenuse - Baltmani eritellimuse, mille tulemusel valmib just Sinu suuruse ja stiiliga sobiv ülikond.

Kangad – Baltmani eritellimuse puhul on võimalik valida 200 erineva disainiga kanga vahel.

Laia valiku hulgas on tipptasemel Loro Piana ja Dormeuil kangad, mida kasutavad ülikondade valmistamisel ka paljud maailma tuntud moemajad nagu Hugo Boss ning Armani Collezioni.Disain - ülikonna võlu peitub detailides.

Eritellimusülikonna puhul saad valida kõik detailid alates voodrist ning lõpetades lõhikute arvuga, mis vastavalt Sinu maitsele ja vajadusele on kas tagasihoidlikumad või silmatorkavamad.

Kinnitamaks, et ülikond on valmistatud just Sinule, tikime soovi korral pintsakule sisse Sinu nime või initsiaalid.Kvaliteet – Baltman pakub oma klientidele parimat kodumaist toodangut.

Eritellimusülikonnad valmistatakse Tallinnas Baltika õmblejate poolt ning iga valminud detaili kontrollivad meie kvaliteedispetsialistid.

Ülikonna tellimisel aitab teenindaja leida Sinule kõige paremini istuva mudeli ja suuruse, misjärel saad valida kangad ja detailid.

Valikus on kolm erinevat ülikonna istuvust: kitsam slim, keha järgiv regular ja avaram comfort.

Hinnates kõrgelt Sinu aega, abistab ülikonna disainimisel ning detailide valikul Sind meie professionaalne teenindaja.

Palume Sul arvestada ülikonna tellimisel umbes tunniga.

Baltmani ülikonna eritellimuse saab vormistada Tallinnas Moetänaval Baltika Kvartalis aadressil Veerenni 24 (avatud E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00, P 11.00-16.00) ja Baltmani esinduskaupluses Rocca al Mare Kaubanduskeskuses aadressil Paldiski mnt 102 (avatud E-P 10.00-21.00).

Ülikonna tellimiseks võta meiega ühendust e-maili teel

Meile kirjutades märgi palun kindlasti ära oma nimi, telefoninumber ja soovitav kohtumise aeg.

Peale tellimuse esitamist võtame Sinuga telefoni teel ühendust ning kinnitame kohtumise aja.

Selleks, et iga detail saaks hoolikalt välja valitud, palume Sul personaalseks teeninduseks varuda aega üks tund.

Ülikonna võtmekomponentideks on kangas, disain ning kvaliteet – just nende oskuslik kombineerimine on ideaalse ülikonna aluseks.

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
E-R 9.00-17.00, L 10.00-14.00

Või sobivad need tegijad?

Gowri Style House

Suurepärane valik pulmaülikondi kõikides põhivärvides: elevandiluu, beeź, hõbehall, grafiithall, must. Pidulikkust lisavad sobivas toonis siidivest, kravatt, topelt mansetiga särk, mansetinööbid ning siidirätik.

Ideelia Stuudio

Ideelia Stuudio pakub pulma kui muudele üritustele pidude korralduslikku poolt kui ka peokoha kaunistust. Kaunistame ruume vastavalt teie soovidele ning ideedele. Pakume välja erinevaid lahendusi ning sealhulgas leiame teile kõige sobivama.

Piret Ilves Moemaja

Piret Ilves on maineka Eesti moedisaini auhinna Kuldnõel võitja aastal 2015. Piret Ilvese käe alla valmivad pulmakleidid on minimalistlikud ja šikid.

Anna-bella salong

Anna-bella bränd on Eestis tegutsenud alates 2001.aastast. Unikaalse disaini ja kvaliteetsete õmblustööde kaudu saame tuua Teieni isikupäraseid pulma-, peo- ja lastekleite.