Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Maria Volmer
Maria Volmer
56681950
Niidu tee 6
Tallinn

Maria Volmer on Tallinnast pärit sooloartist, kelle kaasahaaravad live’d kitarristi või bändiga ei jäta kunagi kedagi külmaks. Nii taustaks kui tantsuks, coverid ja originaalmuusika.

Veikki & Maria on kitarristi/laulja duo, kes on koos mänginud alates 2012. aastast. Mõlemad muusikud on elukutselised ja pikaajalise esinemiskogemusega erinevates bändides ja projektides. Esineme pulmades, sünnipäevapidudel, firmapidudel, jõulupidudel, kohvikutes, restoranides ja muudel üritustel. Pakume kvaliteetset ja nauditavat elavat muusikat.  Tuleme esinema ka bändiga!

 

MIKS JUST MEID TELLIDA?

  • Meie missiooniks on pakkuda parimaid elamusi, head kvaliteeti ja meeldejäävaid emotsioone. Oleme elukutselised muusikud. Iga esinemine on meie jaoks oluline ja teeme enda tööd täie pühendumusega.
  • Oleme vastutulelikud nii ajakava kui repertuaari suhtes ning anname endast alati kõik peo parimaks õnnestumiseks. Pidu ette valmistades saate alati kindlad olla kiirele tagasisidele ja sujuvale koostööle nii e-maili kui telefoni teel. Loomulikult on võimalus meiega kokkuleppel ka eelnevalt kohtuda.

 

Tegevuspiirikond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette