Pulmamess "Eesti Pulmad 2021" registreerimisleht

Filter submissions
36 submissions
nr Sorteeri kahanevas järjekorras Firma nimi (kui on) Esindaja nimi Vali esitlusala tsoon Kollane esitlusala Must esitlusala Sinine esitlusala Punane esitlusala Roheline esitlusala Kas tahate reklaami pulmaraamatusse? Valige kataloogi sobiv reklaamikoht Kas tahate fotoseinale reklaami? Fotosein Videoekraan Kaubamärk või kaubamärgid Reg.number Valdkond Sinu tegevuse kirjeldus Mitmekesi olete tulemas Veebileht E-post Telefon Arveldamine Nõustun Operations
1 1/2 Mind OÜ Virgo Jaani Roheline S1 - Pulmad.ee Ei taha Ei taha Ei vaja Pulmad.ee Heli-, valgus ja videotehnika, Peokorraldus, Ilutulestik Pulmad.ee on Eesti vanim ja suurim pulmadega seotud keskkondi - juba aastast 2010 oleme tegelenud pulmateemalise info kogumisega ja jagamisega.
Korraldame aastast 2007 Pulmad.ee Aasta Tegija valimist - sellest on saanud pulmateenuste turul kõige oodatuim sündmus. Ükskõik, mida tegijad ütlevad avalikult välja ütlevad - sisimas tahavad ju kõik ju olla esiletõstetud ja parimad.
Samuti on meie korraldada Eesti suurim pulmamess "Eesti Pulmad", mida korraldame samuti aastast 2007. Alates 2018 aastast leiab see aset Hilton Tallinn Park Hotellis.
Oleme seadnud endale algusest peale eesmärgiks pulmateenusteturul silma peal hoidmise ning kui võimalik on, siis selle korrastamise ning eekõige noorpaaride nõustamise ja heade tegijate kiitmise.
Pulmad.ee taga on väike, kuid töökas meeskond - Virgo Jaani, oma aastatepikkuse kogemusepagasiga ning meie tore ja asjalik projektijuht Carmen.
1 https://pulmad.ee virgo@pulmad.ee 5044561 Jah
8 Design It OÜ Grete Mäe Kollane 24 - Grete Mäe Photography Jah, tahan Reklaam suvalisel leheküljel (1 koht) - Grete Mäe Photography Ei taha Ei vaja Grete Mäe Photography 14384286 Foto- ja videoteenused Pulmapäev on üks elu tähtsamaid ning erilisemaid päevi. See on sündmus, mis väärib kindlasti jäädvustamist fotodele. Need on mälestused nii teile endale, teie lähedastele kui ka tulevastele põlvedele. Need ei ole lihtsalt pildid, need on teie hetked, teie tunded ja emotsioonid, mis kajastavad endas armastuse lugu - Teie armastuse lugu. Need on pildid, mida Te vaatate kuu, aasta, kümmne pärast ikka veel ja veel . Nii nagu iga inimene on ainulaadne, on ka iga hetk läbi minu kaamerasilmade ainulaadsed, seega olete ka Teie meie jaoks ainulaadsed.
Portree- ja pulmafotograafina väärtustan detaile ja hetke emotsioone enim . Teie pulmapäevast valmib kaunis privaatne veebigalerii, mida saate hiljem oma külalistele jagada. Meie eesmärk on teile üle anda fotod, kust vaatate ennast imetluse ja rahuloluga. Ja, mis teeks veel suuremat au, kui saame “tõelise armastuse emotsioonid” püüda fotodele just TEIE PULMAPÄEVAL.
2 https://gretefoto.ee/ mae.grete@gmail.com 5176828 Kolmes osas Jah
10 Fishing Network OÜ Erkki Šanin Kollane 9 - Fotoboks, 10 - Fotoboks, 11 - Fotoboks Jah, tahan Reklaam suvalisel leheküljel (2 koht) - Fotoboks Jah, tahan 7 - Fotoboks Fotoboks Foto- ja videoteenused Jäädvustame emotsioone! Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna! Alati on huvitav ja lõbus vaadata sündmustest tehtud pilte ning eriti just siis, kui seal oled Sina, Sinu sündmus ja Sulle olulised inimesed ning jäädvustatud on emotsioon ja vahetud muljed! Seega pilte tuleb teha väsimatult – kui fotograaf teeb puhkepause, siis Fotoboks ei puhka kunagi! 2 https://www.fotoboks.ee info@fotoboks.ee 53325712 Kolmes osas Jah
11 Maaenergia OÜ Taavi Kottise Kollane 4 - PHOTOBOOTH ESTONIA, 5 - PHOTOBOOTH ESTONIA, 6 - PHOTOBOOTH ESTONIA Jah, tahan Reklaam suvalisel leheküljel (5 koht) - PHOTOBOOTH ESTONIA Ei taha Ei vaja PHOTOBOOTH ESTONIA 10943820 Foto- ja videoteenused PHOTOBOOTH ESTONIA on pakkunud erinevaid fotolahendusi nii pulmadesse, kui testelegi sündmustele juba üle 10 aasta.
Omades pikaajalisi kogemusi fotolahenduste pakkumisel, saame alati garanteerida kvaliteetse ning meeldejääva teenuse.
Meie teenustevalik on lai (FotoBOX, Magi Mirror, GifBooth, Green Screen jne.) ning kindlasti leiame koostöös kliendiga siit just selle õige lahenduse, kuidas aidata jäädvustada erilisi hetki teie tähtsal päeval.
Meie pakutavad fotolahendused aitavad luua lisandväärtust teie sündmusele ning püüda ka muidu varju jääda võivaid emotsioone.
2 https://photobooth.ee info@photobooth.ee 56489229 Ühe summana Jah
12 Pille Peokorraldus Oü Marko Pille Kollane 34 - Marko Pille, Pulmaisa/DJ Jah, tahan Reklaam suvalisel leheküljel (6 koht) - Marko Pille, Pulmaisa Ei taha Ei vaja Pille Peokorraldus Oü 12555772 Pulmaisad ja -emad Pulmad pulmaisaga Marko Pille. SINU PIDU, KUI ELU KORDUMATU SÜNDMUS! 20 aastat 1 https://pillepeokorraldus.ee marko@peoelu24.ee 56508056 Ühe summana Jah
13 Roosa Elevant OÜ Katrin Lehtveer Kollane 35 - Roosa Elevant, Peokorraldus Ei taha Ei taha Roosa Elevant 12808049 Peokorraldus, Peotarbed ja inventari rent, Lilled Roosa Elevant soovib pakkuda kliendile täiskomplektset teenust oma elu tähtsündmuste tähistamisel ja korraldamisel. 1 http://roosaelevant.eu/ info@roosaelevant.eu 5083336 Kolmes osas Jah
14 Sirowa Tallinn AS Lele Anderson Kollane 21 - Sirowa Tallinn, Sõrmused Ei taha Ei taha Ei vaja Schalins abielu- ja kihlasõrmused 10634036 Ehted ja aksessuaarid Schalins abielusõrmused ( kuld, valge kuld, roosa kuld, pallaadium, hõbe, titaan), kahevärvilised abielusõrmused, teemantide ja tsirkoonidega kihlasõrmused.

Sõrmuste tellimine näidissõrmuste alusel/ tootjamaa: Rootsi

Kättetoimetamise aeg: kuni 10 tööpäeva.

Sõrmustega saate tutvuda koduleheküljel: https://schalins.com/en/

Näidissõrmuseid saate proovida Sirowa Tallinn AS tootejuhi vahendusel, helistage ette mob 5124198.
2 https://schalins.com/en/ lele.anderson@sirowa.com 5124198 Ühe summana Jah
16 GooDrink Oü Katriin Krimm Kollane 8 - Hulkur Baar Jah, tahan Reklaam suvalisel leheküljel (3 koht) - Hulkur Baar Jah, tahan Hulkur Rändbaar Toitlustamine ja alkohol HULKUR Rändbaar aitab Sind sündmusel seltskonnale kokteilide valmistamise ja inimeste lõbustamisega. Kui organiseerid pulma kohas, kus puudub baar, kuid ometi on jooke vaja serveerida, siis HULKUR tuleb ja Sinu eest kõik vajaliku toimiva baari tööle panekuks. Sinul jääb ära kogu planeerimise vaev, HULKUR tuleb kohale kahe baarmani, leti, riiulite ja kaubaga. HULKUR on väga paindlik, riietame ennast kasvõi loomaks või klouniks, teeme kõigile siiruviirulisi jooke; banketil pole meile võõras lipsukandmine ja kummardamine!
HULKUR kuulab ära kliendi maitseeelistused ja valmistab kokteile, mis pakuvad uudseid maitseelamusi. Loomulikult saab tellida ka lihtsamaid rumm+koola stiilis kokteile, kuid soovime klientidele pakkuda elamust.
Rändbaari sortiment ei ole fikseeritud, koostame koos korraldajaga pakutavate jookide nimekirja, mis sobib kokku vastava sündmusega! Loomulikult teeme tööd ka olemasolevate jookidega, mille korraldaja on eelnevalt varunud.
Keskeltläbi võib arvestada, et Hulkuri teenustasu on 500+km, mis sisaldab 2 baarmeni, tööaega kuni 5 tundi, letti ja riiuleid, baari inventari. Kui pidu kestab kauem kui 5h, rakendub lisatunnihind 60€/h. Summale lisandub alkohol vastavalt kulunud kogusele, jää, puuviljade maksumus. Jookide kuluks võib arvestada ca 7-10€/inimese kohta.
3 https://hulkur.ee/ info@hulkur.ee 53917027 Ühe summana Jah
17 Your Bridal Look OÜ Jana Smirnov Roheline 77 - Pulmakleit Pruudisalong Ei taha Ei taha Ei vaja Pulmakleit Pruudisalong
Your Bridal Look
12933180 Riiete müük ja rent Pulmakleitide müük ja rent. Müüme uusi kui üks kord kantud pulmakleidid, õhtukleidid ja aksessuaare. Esitame eestis kaubamärk Your Bridal Look 4 https://pulmakleit.com/ info@pulmakleit.com 53739162 Ühe summana Jah
18 Pianoman Muusikakorraldus OÜ Tarmo Sillaots Kollane 36 - Pianoman Muusikakorraldus Ei taha Ei taha 55 tolline ekraan - 50€ Pianoman 12388914 Muusika, Heli-, valgus ja videotehnika, Peokorraldus Meie soov on olla Sulle professionaalne meelelahutusala partner.
Leiame Sulle just sellise sobiva meelelahutuse laheduse, mis haakub Sinu sündmuse stiili ja vaimuga - alates muusikutest ning DJ-dest kuni showesinejateni. Meilt leiad oma peole sobiva tehnilise lahenduse (heli- ja valgustehnikast kuni peotelkideni). Nõustame Sind üldse peokorralduse osas nii kunstilise kui tehnilise poole pealt.
2 http://www.pianoman.ee tarmo@pianoman.ee 5118528 Ühe summana Jah
19 Alfadiamonds OÜ Kaie Salumaa Kollane 2 - Abielusõrmused.com, 3 - Abielusõrmused.com Jah, tahan Reklaam tagakaane siseküljel, parem pool lisandub 150 € Ei taha Ei vaja Abielusõrmused.com 14453722 Ehted ja aksessuaarid Abielusõrmuste müük ja valmistamine. Ka kliendi materjalist. Vääriskivid ja väärismetallid. Valmistame teile õnnelikud sõrmused! 3 http://www.abielusormused.com klienditugi@abielusormused.com 58652874 Ühe summana Jah
20 La Luna Peod OÜ Helen Alliksaar Kollane 7 - La Luna Peod Jah, tahan Reklaam suvalisel leheküljel (9 koht) - La Luna Peod Ei taha La Luna Peod 12651338 Peokorraldus, Lilled Pruudikimbud, peigmehe rinnalilled, lilleseaded tseremooniale ja peokohta, pulmade dekoreerimine, pulmakorraldus 1 https://lalunapeod.ee/ helen@lalunapeod.ee 5180036 Ühe summana Jah
21 Ammende Hotell OÜ Mariann Müllerstein-Mitt Kollane 43 - Ammende Villa Ei taha Ei taha Villa Ammende Restoran ja Hotell 12527712 Peokohad, Toitlustamine ja alkohol Elegantne ja romantiline Villa Ammende Pärnus pakub võimalust korraldada pulmasid alates 2 kuni 100 külaliseni. 2020 aastal uuenduskuuri läbinud hoones pakume täielikku pulmakorraldusteenust alates registreerimisest kuni külaliste ärasaatmiseni. Erinevad võimalused olenevalt Teie soovidest – kaunis salong või aed registreerimiseks, privaatne saal pidulikuks pulmalõunaks või peoks, majutus mugavates tubades, samuti võimalus rentida kogu maja privaatseks peoks. Lisaks romantilised paketid kihlumiseks, mesinädalateks ja pulmaastapäevadeks. Ütle oma armsamale „Jah“ Villa Ammendes! 2 https://www.ammende.ee mariann@ammende.ee 51911305 Ühe summana Jah
22 OÜ MJ Studios Mait Jüriado Kollane 37 - Mait Jüriado, fotograaf Ei taha Ei taha Ei vaja M&J Studios 10441805 Foto- ja videoteenused Mait Jüriado on auhinnatud rahvusvaheline pulma- ja portreefotograaf.

Kuigi ta pildistab põhiliselt pulmi Eestis, on tema kliendid üle terve maailma. Ta on pildistanud pulmi ja portreesid Prantsusmaal, Ameerika Ühendriikides, Rootsis, Saksamaal, Itaalias, Rumeenias, Tśehhi Vabariigis, Soomes, Hispaanias, Kreekas, Marokos, Indoneesias ja Islandil.

Maidu missiooniks on pakkuda klientidele alati parimat ning nihutada pulmafotograafia loomingulisi ja kvaliteedi piire.

Igal aastal alates 2016 – 2018 on maailma üks juhtivamaid pulmablogisi Junebugweddings.com Maidu töid valinud aasta parimate kihlumis- ja pulmapiltide
hulka, mis on ainulaadne saavutus. Lisaks hulganisti auhindu erinevatelt võistlustelt igal aastal. 2015. aasta suvel valis Nikon rahvusvahelisel “I am wedding storyteller” võistlusel tema ühe Islandil pildistatud pulma 35. maailma kõige parema pulmaloo hulka. 2014. aastal sai ta rahvusvahelisel Baltikumi suurimal Portree- ja Pulmavõistlusel parima pulmafoto peaauhinna, ühtlasi ka parima pulmareportaaźi kategooria pildi esikoha ja on võitnud arvukalt auhindu rahvusvahelistelt kõrgetasemelistelt fotovõistlustelt.
1 https://www.mjstudios.com info@mjstudios.com 5219880 Ühe summana Jah
26 Candeo Stones OÜ Age Antsu Must 73 - E-Jewels Jah, tahan Reklaam suvalisel leheküljel (7 koht) - E-Jewels Ei taha 55 tolline ekraan - 50€ e-Jewels 12941044 Ehted ja aksessuaarid Abielusõrmused, mida oled otsinud!
Suur valik ja palju ainulaadseid disaine. Lisaks võimalus kujundada endale meelepärased ja isikupärased sõrmused.
Väga palju disaine koos teemantidega ja mudeleid, mis sobivad väga kenasti kihlasõrmuse kõrvale.
Tutvu meie pidevalt täieneva kollektsiooniga e-poes www.e-jewels.ee või broneeri aeg külastuseks meie Showroomis Tallinnas, et kõiki mudeleid ka sõrme proovida.

Meie poolt pakutavad sõrmused toodame otse tootjate juures. Me ei kasuta vahendajaid, ega müü edasi brändiga tooteid. Samuti ei ole meil kulukaid kaubanduskeskuses asuvat kauplusi, vaid ainult tehasehinnaga tooted otse teile.
Kõikide sõrmustega on kaasas põhjalikud sertifikaadid, tasuta graveering ja kinkekarp.

Abielusõrmused on teile mõlemale kõige tähtsamad ehted. Need sümboliseerivad teie igavest armastust üksteise vastu.
Seepärast peavad need ka täiuslikud olema.

4 https://www.ejewels.ee/ info@e-jewels.ee +372 6609609 Ühe summana Jah
27 Spinnaker oü Kaspar Eisel Kollane 19 - Mootorlaev MOJITO Ei taha Ei taha Mootorlaev MOJITO 10859278 Peokohad Luksuslik mootorlaev Mojito kuni 100-le külalisele!
Pulmad merel koos cateringi ja muusikaga.
Garanteerime erilise ja meeldejääva elamuse!
3 https://www.mojito.ee info@mojito.ee 53331117 Ühe summana Jah
28 Briver Invest OÜ Veronika Krjutškova Roheline 81 - Veronique salong Ei taha Ei taha Ei vaja Veronique salong 11348769 Riiete müük ja rent Eesti kõige laiema valikuga peo-ja pulmarõivaste salong Veronique avas oma uksed 2007. aastal. Salongist leiate rikkaliku valiku stiilseid ning ülevoolavalt glamuurseid disainerite pulmakleite, peeneid õhtukleite, šikke ülikondi. Kleite erinevale maitsele jagub küllaga. Lõpupeoks pakub salong-butiik nii pikki kui ka lühikesi kleite. Saadaval on armsaid pruutneitside kleite, kuid pakkuda on ka lihtsamaid kleidikesi, millega minna näiteks sünnipäevale tõelise õhtu kaunitarina. 2 https://veronique.ee/ info@veronique.ee 55557344 Ühe summana Jah
29 PC & Program OÜ Mati Lomp Must 72 - MATIGOLD Jah, tahan Reklaam esikaanel - MATIGOLD Jah, tahan 2 - MATIGOLD Ei vaja MATIGOLD 10077742 Ehted ja aksessuaarid Oleme suurim kihla- ja abielusõrmuste keskus Eestis - üle 2000 erineva mudeli. Valikus on meil meie enda bränd MATIGOLD ja 6 Saksamaa brändi: Acredo, Fischer, Breuning, Bayer, Rubin, Gettmann. Väga populaarne on meil Acredo, Fischer, Breuning ja Rubin konfiguraatoriga rätseptööna valmistatud abielusõrmused. Lisaks abielusõrmustele on meil suur valik kullast ja hõbedast ehteid pulmadeks. 3 https://www.matikuld.ee info@matigold.com 6566516 Ühe summana Jah
30 OÜ V Spaahotell Kerli Pauskar Kollane 68 - V Spaahotell, 69 - V Spaahotell Ei taha Jah, tahan 65 tolline ekraan - 70€ V Spaahotell 12850301 Peokorraldus, Peokohad, Toitlustamine ja alkohol Te tahate oma elu meeldejäävaima päeva kujundada maitsekaks, soliidseks ja tõeliseks elamuseks. Seda nii enda kui oma lähedaste jaoks. Ütle JAH, Hea maitsega pulmadele V Spaahotellis!
V Spaahotelli Hea maitsega pulmad on üks mõnusamaid pulmapeo korraldamise kontseptsioone, mis sõlmib Tartu kaasaegses linnasüdames maitsekalt kokku kõik traditsioonilise pulmapeo elemendid. Kui hindate oma külalisi, aega ja eelarvet ja soovite pulmapidu, mis räägiks igas elemendis teie armastuse lugu, mitte ei sarnaneks ühegi teisega, siis olete õiges kohas. Hea maitsega pulmad arvestavad igal sammul teie külaliste mugavusega. Peosaalide ruumilahendused kohandame maitsekalt vastavalt pulmaseltskonna suurusele. V Spaahotelli üheks kroonijuveeliks oleva restorani Joyce peakoka Mihkel Mangluse käe all sünnib pruutpaari lugu jutustav kulinaarne rännak. Hea maitsega pulmade laitmatuks sujumiseks anname V Spaahotelli poolt teie käsutusse hooliva, tähelepaneliku ja abivalmi korraldustoimkonna, kelle aukartustäratavad kogemused sündmuste läbiviimisel kergendavad kindlasti kõikvõimalikke tavapärase pulmakorralduse murekohti.
2 https://vspahotel.ee kerli@vspahotel.ee +372 5024428 Jah
31 Mariin Catering Mäesalu Kohvik o/ü Marin Mäesalu Kollane 31 - Mariin Catering, 32 - Mariin Catering, 33 - Mariin Catering Ei taha Ei taha Ei vaja Mariin Catering 10041655 Peokorraldus, Toitlustamine ja alkohol Catering teenus üle Eesti, pulmad , juubelid , pulmakorraldus , toitlustus , sünnipäevad 2 https://mariincatering.ee/ info@mariincatering.ee 56628079 Kolmes osas Jah