10 küsimust tegijale - intervjuu ans. Imre Saarna & The Beat

Virgo Jaani
10 küsimust tegijale - intervjuu ans. Imre Saarna & The Beat

Lõpuks jõudsin ka küsida vastused selliselt healt tegijalt nagu Imre Saarna & The Beat - kindlasti üks Eesti parimaid tantsuansambleid - kiired ja otsekohesed ja ausad vastused.

Kuidas sattusite pulmade juurde ?

Pulmades esinemine oli meie kui tantsumuusikabändi jaoks loomulik asjade kulg. Kui päris aus olla, siis ühest pulmast, mis kvaliteetselt üles filmiti ja youtube'i läks, sai ka meie bändi tegevus hea hoo sisse.

 

Kas on teil ka keegi eeskujuks?

Eeskuju ei ole, küll aga on meil hea empaatiavõime, kuidas võiks üks korralik tantsubänd välja näha, milliseid lugusid esitada ja kuidas see kõik kokku võiks kõlada.

Miks sa pead pulmateenusteturgu tähtsaks?

Tuginedes statistikale, mille alusel registreeritakse Eestis üle 6000 pulma aastas, on see kindlasti märkimisväärne turg. 

Mis on teie jaoks piisav honorar (ei, me ei taha teada summat, tahaksime teada arvamust, et mida see honorar peaks katma ja kuidas vaadata kas see on suur või väike)?

Honorar peaks katma pillimeeste tasud, kulud helitehnikale, helitehnikule, valgustusele ja transpordile. Kuigi loetelu on pikk, oleme hoidnud oma honorari suurust konkurentsivõimelisena.

Kuidas võrdlete ennast konkurentidega?

Usun, et oleme Eestis üks kvaliteetsemaid tantsumuusikabände. Meie bänd koosneb ainult professionaalsetest muusikutest. Oleme palju panustanud lugudesse ja helitehnikasse, et lood mida esitame, kõlaksid täiuslikult. Jälgime, kuidas me laval välja näeme ja liigume. 

Miks te arvate, et olete hea tegija?

Meie bändi trump on kindlasti meie front-man Imre Saarna - tema mõnus laulutämber, vaba ja vahetu suhtlus publikuga, kuna haarab rahva esimestest lugudest tantsupõrandale.

Mida te tahaksite parandada enda tegevuse juures ?

Uusi üllatusi kavas, selle kallal ka igapäevaselt töötame :)

Mis on teie jaoks kallis ja mis odav pulmateenuste turul?

Kahjuks pole teiste teenusepakkujate hinnastamisega väga kursis.

Mida arvad Pulmad.ee-st - lihtsalt aus arvamus, mida ma tõesti ei kavatse redigeerida?

ulmad.ee on tänuväärne müügikanal bändile ja seda mitte ainult pulmaturul.

Kuidas peaks Eesti pulmaturg arenema, mis on meil kehvem kui mujal maailmas ning mis parem?

Kahjuks kogemused välismaailma pulmadega puuduvad.

Sinu soovitused noorpaarile?

Tellige parimaid, sest seda sündmust jääte meenutama ja pärast salvestuselt vaatama-kuulama terve elu.

Kirja pannud ja toimetanud, Virgo Jaani, Pulmad.ee

Või äkki saad siit lisainfot?

10 küsimust tegijale - intervjuu pulmaisa/DJ Sass Nixoniga

Lõpuks saame tutvustavate nimekirja lisada ka Sass Nixoni, ühe väga hea pulmaisa ning võib olla isegi parema DJ (või siis vastupidi või siis täpselt võrdselt). Aga siin on vastused. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde?

10-le küsimusele vastab Olavi Andla Blue Drum-ist

Blue Drum teeb Eestis ebatavalisi stiilipulmasid eesti, soome, vene ja inglise keeles. Nad on spetsialiseerunud rahvusvaheliste pulmade tegemisele, s.t. noorpaar on erirahvustest ning külalised tulevad erimaadest.

10 küsimust tegijale - intervjuu Tarmo Sillaotsaga, väga…

Järgmisena tutvustaks ühte eesti väga head pianisti ja mu head sõpra, Tarmo Sillaotsa. Usun, et olete teda näinud ja kuulnud päris paljudes kohtades mängimas. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde ?

10 küsimust tegijale - pulmaisa Vahur Jüris

Lõpuks oli tal aega ja lõpuks sain vastused (tegelikult ikka on asi minus, et polnud aega kogu aeg kukil istuda) - ka minu õpetaja, väga pika kogemuspagasiga, lihtsalt hea inimene ja üks parimaid Eesti pulmaisasid. Vastab Vahur Jüris!

10 küsimusele vastab portree- ja pulmafotograaf Maaris Puust

10-le küsimusele vastab väga nõutud ja palavalt armastatud portree- ja pulmafotograaf Maaris Puust.