Ärge segage fotograafi ! Või videomeest ! Laske neil tööd teha !

Ärge segage fotograafi ! Või videomeest ! Laske neil tööd teha !

Aegajalt ei tea kohe millest alustada. Et pole mõtteid milelst kirjutada. Aga siis jookseb info ise sulle kätte ning sulg lendab mööda paberit nagu hästi õlitatud masinavärk.

Kuigi siin pole palju kirjutada, vaid tahaks hoopis midagi näidata. Video, mis siin all on, ei ole küll Eesti keelne, aga te saate sellest ilma mingi probleemita aru.

Don't be that guy from Love Genre Films on Vimeo.

Tundub tuttav ? Minule kohe kindlasti.

Kõik peavad ennast fotograafiks ning tänus sellele ei lasta proffessionaalil tööd teha. Või siis peavad kõik ennast videomeheks või naiseks. Ja sama, video on rikutud.

Kui fotograafil on vähemalt võimalus kohe uus pilt teha, siis video puhul see võimalus puudub, ta ei saa hüüda et oodake teeme uuesti, sest üks jobu seisis kaamera ees.

Te võite mulle rääkida, et teie külalised nii ei tee, mina vastan rahulikult, et teevad küll.

Soovitus - kes iganes seda ka teeb, aga keegi peab kohe pulmapeo alguses ütlema, et palun mitte kaameraid ise kasutada ning kohe kindlasti mitte ronida kaameramehe ette.

Ütleme nii, et kaameramehel võib olla sellest etteronimisest ükskõik, aga noorpaaril kohe kindlasti mitte. Eriti kui pulmavideo tuleb selline nagu lisatud videos.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee