Pulmamess

 

 

Pulmad.ee SEO aruanne ehk siis kuidas meil veebis läheb

Virgo Jaani
Pulmad.ee SEO aruanne ehk siis kuidas meil veebis läheb (iganädalane)

Tervitus-

Hakkame iganädalaselt lisama siia meie SEO aruandeid, näidamaks kuidas meil veebis läheb (vs konkurendid, niipalju kui meil neid on...) ning aitamaks ka teil ehk leida õigeid otsingusõnu, mida kasutada enda otsingutulemuste parandamiseks.

Ja miks olla meie kataloogis, siin ainult optimiseerimise alased põhjused ja need kõik on otseselt seotud rahaga, mis te kokkuhoiate!

  1. Otsingumootorite optimeerimine (SEO): Pulmad.ee on populaarne (on, meil pole konkurente ning me toimetame juba üle 20 aasta)  ja hästi optimeeritud veebileht (ja me tegeleme hetkel kogu süsteemi üleviimisel Wordpressile), mida külastavad paljud inimesed. Olles meie kataloogis, suureneb tõenäosus, et teie ettevõte ilmub kõrgemal otsingutulemustes, kui inimesed otsivad pulmadega seotud teenuseid.

  2. Tagasilingid (backlinks): Kataloogis olemine tähendab, et teie veebilehele viitavad lingid on kvaliteetsed ja asjakohased. Need lingid aitavad tõsta teie veebilehe autoriteeti otsingumootorite silmis, mis omakorda parandab teie otsingutulemusi.

  3. Orgaaniline liiklus: Pulmad.ee kataloogis olemine suurendab teie veebilehe külastatavust, kuna inimesed, kes otsivad pulmadega seotud teenuseid, leiavad teid lihtsamini. See tähendab rohkem potentsiaalseid kliente ilma lisakuludeta reklaamile.

  4. Maine ja usaldusväärsus: Kui teie ettevõte on loetletud mainekates kataloogides nagu Pulmad.ee, tekitab see klientides usaldust. Kliendid eelistavad sageli ettevõtteid, kes on esindatud tuntud ja usaldusväärsetes kataloogides, mida me ka oleme.

  5. Sihtgrupi tabamine: Pulmad.ee külastavad inimesed, kes otsivad spetsiaalselt pulmadega seotud teenuseid ja ainult pulmadega seotud teenusei ning seda ainult ühe korra elus (no enamasti ühekorra elus). Olles kataloogis, jõuate otse sihtgrupini, kes on teie teenustest huvitatud.

Mida tuleb aga öelda, on see, et te peate ka ise natukene pingutama, et teie katalookirje oleks alati õigeaegselt uuendatud. Meie ise seda kahjuks teie eest teha ei saa.

Mida me aga saame teha on anda teile platvorm enda väga soodsaks reklaamimiseks veebis ning enda "ränkingute" parandamiseks otsingumootorites (ok, räägime mitmuses, aga mõtleme ainult Googlet).

Ja siin allpool on meie aruanded (aruanded võivad kuus kuusse ka muutuda, sest me muudame andmeid, mida meil vaja on või teeme aruannet paremaks).

Tervitades

Virgo
Pulmad.ee

SEO aruanne 1.07-8.07.2024

Või äkki saad siit lisainfot?