Pruudimeik - 5 põhiapsakat ja kuidas neid vältida!

Carmen Kähr
Pruudimeik - 5 põhiapsakat ja kuidas neid vältida!

Pruudimeik - 5 põhiapsakat ja kuidas neid vältida!

Läbi aegade on pruutide, aga ka peigmeeste jaoks olnud ülioluline, kuidas nad oma tähtsaimal päeval välja näevad. Seda nii igas vanuses, kui ka kultuuris. Kuna kõikidele inimestele pole antud just sellist välimust nagu nad sooviksid, siis õnneks on maailmas leiutatud selline imeasi nagu "make-up", millega võib teha imesid ja kõigil on võimalik tunda ennast kordki ilusana just nii nagu neile meeldiks. 

Pulmade puhul on aga meik üks olulisemaid osasid, sest oma pulma jääd sa meenutama piltide ning videote näol ning just seal kerkivad eriti esile kõiksugused defektid, alustades halvast näonahast ja lõpetades sellega, et kulmud on erikujuga. Seega on äärmiselt oluline, et saaksite tunda ennast pulmapäeval vabalt, muretsemata oma välimuse pärast ja selle pärast, kuidas te pildile jääte, kui teid iga nurga pealt pildistatakse ja filmitakse.

Järgnevalt toomegi välja 5 apsakat , mida vältida ja kuidas saavutada parim tulemus.

1. PROOVIMEIGI PEALT SÄÄSTMINE

Kindlasti on vaja teha proovimeik! Esiteks juba sellepärast, et teada saada kas olete meikariga üldse "ühel lainel" ja kas saate sinu soovist ühtemoodi aru. Teiseks sellepärast, et teada saada, kas tooted mida meikar kasutab sobivad üldse sinu nahale ja ei tekita mingit reaktsiooni ega allergiat. Kolmandaks võtab proovimeik ühe stressi pulmapäeval vähemaks, ehk siis saad olla kindel tulemuses. Ei ole midagi hullemat pulmapäeval, kui sul on kõik planeeritud ajaliselt ja selgub, et pruudimeik ei tulnudki selline nagu sooviksid ja aega ümber teha ka enam ei ole. Seega palun kulutage see väike ekstra raha ja säästke mõned närvirakud.

2. PUUDUB OMA VÄIKE VARU MEIGIKOTT

Alati võib juhtuda mingeid apsakaid meigiga. Sest olgem ausad ükski meik pole täiesti pommikindel ja tihtipeale ei võeta kaasa väikest "esmaabi" kotikest , millega korrigeerida meiki , kui on vajadus. Ehk siis varu alati kaasa väike kotike, kus on sees samad asjad millega sulle meiki tehti , et saaksid ennast vajadusel "värskendada".

3. KARDETAKSE VEEKINDLAID TOOTEID

Suurim hirm on, et veekindlad jumestustooted vajavad põhjalikumat eemaldamist. Tänapäeval on olemas kaasaegsed meigieemaldussalvrätid ja õli baasil vedelikud ka tugeva meigi kiirelt ning põhjalikult eemaldamiseks. Veekindlad ripsmetuššid ning silma- ja huulepliiatsid on tunduvalt vastupidavamad ning saad rahumeeli süüa ja juua mida soovid ning isegi ka mõne pisara poetada, muretsemata, et see meiki rikuks. Samuti saab tänapäeval asendada ripsmetušši väga efektsete kunstripsmetega, mis garanteerivad, et teil kindlasti ei tule pandasilmi.

4 ARVATAKSE, ET PEIGMEES ON NATURAALSELT ILUS

Pruudimeigi kõrval pole vähem tähtis ka peigmehe jumestus. Me ei väidagi, et peigmees kole on, või halva näonaha jms-ga, vaid lihtsalt jällegi piltidel tuleb kõik 10x rohkem esile ning kui teie olete oma ilusa pruudimeigiga ning peigmehel pole üldse jumestust tehtud, siis kontrast pildil on nii suur, et võib lihtsalt teie pulmapildid ära rikkuda - ehk pruut on imeilus laitmatu ja siis küsitakse, et mis peigmehega juhtus. Ehk siis ärge unustage ka peigmeest veidi tuunida, et nautida pärast imelisi jäädvustatud hetki!

5. VALE TOITUMINE

Probleemideta nahk peegeldab sinu tervist, täpsemalt maksa ja seedesüsteemi olukorda. Erinevad nahaprobleemid nagu akne, kuivus, ekseem, psoriaas ning rasune nahk on kindlad märgid ülekoormatud maksast, mis on meie söömisharjumuste tulemus. Kui maks on väsinud ja ei jaksa mürkainetest ise vabaneda, hakkab keha väljutama toksiine läbi naha , mis omakorda põhjustab lööbeid, vistrikke, dermatiiti ja muid nahaprobleeme. Seega on soovitav enne pulmapäeva teha paari päevane kuni nädalane kuur, mille ajal vältida kindlasti toiduaineid, mille vastu olete tundlik, või teate kindlalt, et tekitab teile naha või muid vaegusi. Suurimad nahaprobleemide tekitajad, mida vältida on näiteks: rafineeritud süsivesikud, piimatooted, punane vein, fritüüritud tooted, liigne kofeiin ja kunstlikud värv- ja lõhnaained.

Pidades silmas ülaltoodud viite punkti, peaks pulmas meigi poole pealt teil kõik ilusti sujuma ja teie jäädvustatud hetked ja imeline pulmapäev pakuvad rõõmu kõigile!

Tervitades ja pikki kunstripsmeid välgutades

Carmen
Pulmad.ee

Või äkki saad siit lisainfot?