Pulmapeo ruumide kaunistamine

Lilled või lillekonto pulmadeks on küsimus, mis on tekitanud suurt poleemikat juba aastaid seega mõtlesin sellel teemal veidi arutleda. Interjööri, riietuse, pidulike ürituste kaunistamine elavate lilledega ja ka lillede kinkimine omab mitmesajandilist ajalugu ning on alguse saanud Vanast-Egiptusest. Juba vanal ajal oli alati lilledel kindel sümboolika ja mõte, millega neid kingiti või dekoreeriti. Lillede sümboolika kohta saate lugeda meie varasemast blogist.
Lilled pulmades ehk mis on iga lille tähendus?Kindlasti olete te vahest mõelnud, et miks kingitakse pulmades just neid lilli ja just sellises kombinatsioonis. Järgmine nimekiri annab pisikese ettekujutuse, mida mingi lill tähendab ja mida selle lille kinkimisel teile tahetakse öelda.
Ho-Ho-Ho It's Christmas Time! Seoses Jõuludega, mõtlesin jagada teiega ühte huvitavat inglise keelset  artiklit, mis sotsiaalmeedias silma jäi. Kui sa oled suur jõulupühade entusiast ja andunud fänn ning sul on plaanis pidada oma pulmi just talvel, siis detsembri pulm võib olla just ideaalne võimalus pidada maha üks korralik jõulu-pulmapidu. 
Pulmad.ee videointervjuu Pruutpaar OÜ juhi Rita Kaasiga. Praegu on see aeg, kus käes on kriis ning me saame aru, et läbi saame sellest kriisist ainult üheskoos, ainult tervikliku ühiskonnana. Meiegi Pulmad.ee-st oleme rääkinud erinevate tegijatega erivatest valdkondadest ning näeme, et kõik on positiiivsed ning on teinud kõik selleks, et see kriis üleelada.