10 küsimust, 10 vastust - kõik mida tahate teada pulmateenuste pakkujatetest!

10 küsimust Pulmadest tegijale

10 küsimust pulmaisa ja õhtujuhi Karl Pütsep'ga
Saage tuttavaks, see on pulmaisa ja õhtujuht Karl Pütsep! Mees, kes ei kohku millegi ees, tuleb kaasa iga naljaga, muudab mänge/situatsioone vastavalt olukorrale, paneb rahva naerma ja naudib seda ise täiel rinnal! Nii vaba suhtlemisega ja avatud ning positiivne, muudab tõenäoliselt iga pulma meeldejäävaks! 1. Kuidas sattusid pulmade juurde?
10 küsimust Eesti noorima pulmaisa Tarvi Suur'ga
Saage tuttavaks, see on Eesti noorim pulmaisa Tarvi Suur. Tarvi on 17 aastane ja käib veel koolis. Kooli kõrvalt pakuti talle võimalust proovida kätt õhtujuhi ametis. Tulle see täitsa meeldis ja kuna ta isa on professionaalne pulmapapi , siis tundis ta, et soovib siiski käed külge panna millegi ilusa, millegi meeldejääva, millegi muinasjutulise loomisel.
10 küsimust Tomvar Films videograafi Toomas Vardjaga
Tere ja imelist uut aastat kõigile! Seekordne intervjueeritav on Toomas Vardja ehk Tomvar Films omanik.
10 küsimusele vastab portree- ja pulmafotograaf Maaris Puust
10-le küsimusele vastab väga nõutud ja palavalt armastatud portree- ja pulmafotograaf Maaris Puust. Maaris armastab kõike , mis on seotud pulmade ja nende jäädvustamisega. Ta võtab igat pulmapildistamist nagu see oleks tema enda pulm ning on teiega ettevalmistuste algusest kuni pulmapeo lõpuni, et ükski hetk ei jääks märkamata. Maarise seljataga on hulganisti rahuolevaid paare.
10 Küsimust pulmaisa ja õhtujuhi Tõnis Milling'iga
10-le küsimusele vastab staažikas ja multifunktsionaalne eesti saate-, peo- ja õhtujuht.
10 Küsimust pulmaema Pille Amur'iga !
10-le küsimusele vastab Eesti üks vaieldamatult andekaim , särtsakaim ja osavaim naispeojuht ja pulmavanem!
10 küsimust tegijale - pulmaisa Veiko Veiert
10 küsimust väga heale pulmaisale ja väga heale inimesele - Veiko Veiert!  1. Kuidas sattusid pulmade juurde ? Minul on elus  nii olnud, et kui üks uks sulgub, siis teine õnneks avaneb. Nii ma sattusin ka pulmade juurde. Kutsuti, läksin, tagasiside oli positiivne, mulle meeldis ja siin ma olen.
10 küsimust tegijale - pulmaisa Vahur Jüris
Lõpuks oli tal aega ja lõpuks sain vastused (tegelikult ikka on asi minus, et polnud aega kogu aeg kukil istuda) - ka minu õpetaja, väga pika kogemuspagasiga, lihtsalt hea inimene ja üks parimaid Eesti pulmaisasid. Vastab Vahur Jüris! Kuidas sattusid pulmade juurde ?
10-le küsimusele vastab Olavi Andla Blue Drum-ist
Blue Drum teeb Eestis ebatavalisi stiilipulmasid eesti, soome, vene ja inglise keeles. Nad on spetsialiseerunud rahvusvaheliste pulmade tegemisele, s.t. noorpaar on erirahvustest ning külalised tulevad erimaadest. Nad hoolitsevad kogu peokorralduse või siis teatud osa eest, näiteks pulmatordi tseremoonia.
10-le küsimusele vastab La Luna Peod - Helen Alliksaar
Meie traditsioonilistele küsimustele vastab seekord La Luna Peod OÜ omanik Helen Alliksaar. La Luna Peod on üks väga vinge ettevõte, mis pakub pidudele täislahendusi algusest lõpuni, olgu selleks siis pulm, sünnipäev või firmapidu. La Luna Peod teeb oma tööd suure pühendumuse ja südamega ning nendega koos ei pea te millegi pärast oma tähtsal päeval muretsema.
10-le küsimusele vastab fotograaf Mihkel Leis
Meie teadatuntud 10-le küsimusele vastab super fotograaf Mihkel Leis. Mihkel on fotograafiaga tegelenud kümme aastat, millest viimane aasta on fotograafiks olemine olnud tema täiskohaga töö. Talle meeldib, et saab kohtuda huvitavate inimestega ja, vaatamata sellele, et sisult on fotosessioonid samad, on iga pildistamine ometigi alati omanäoline ja erinev.
10-le küsimusele vastab ansambel S.E.K.S.
10-le küsimusele saime ka vastama ansambli S.E.K.S. S.E.K.S ehk Sünkroonujujad Endisest Kastepiisa Seltsimajast on peobänd, kes ei halasta endale ega publikule. Täiuslik vahekord, mis tormleb läbi Eesti ja muuilma rockiklassikute, vürtsitatud omanäolise S.E.K.S.-ika kastmega, ei saa kedagi külmaks jätta! Professionaalne peobänd publikule, kes tahab pidu, mis ei unune!
10-le küsimusele vastab pulmaisa Margus Luik
10-le küsimusele vastab multifunktsionaalne Margus Luik! Margus Luik on lõpetanud 2002. aastal tolleaegse Tallinna Pedagoogikaülikooli rekreatsiooni eriala (vaba aja juht) ning omab ürituste korraldamise ja meelelahutuse vallas kõrgkooli diplomi väärilisi teadmisi. Margus on kehalise kasvatuse õpetaja ning põhitöö kõrvalt tegeleb ta meelelahutusega.
10 küsimust tegijale - intervjuu ans. Imre Saarna & The Beat
Lõpuks jõudsin ka küsida vastused selliselt healt tegijalt nagu Imre Saarna & The Beat - kindlasti üks Eesti parimaid tantsuansambleid - kiired ja otsekohesed ja ausad vastused. Kuidas sattusite pulmade juurde ?
10 küsimust tegijale - intervjuu pulmaisa/DJ Sass Nixoniga
Lõpuks saame tutvustavate nimekirja lisada ka Sass Nixoni, ühe väga hea pulmaisa ning võib olla isegi parema DJ (või siis vastupidi või siis täpselt võrdselt). Aga siin on vastused. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde?
10 küsimust tegijale - intervjuu pulmaisa Priit Jaegeriga
Tervitus- Järgmised 10 küsimust on vastatud ning seekord on siis intervjuu järjekordse hea pulmaisaga nagu Priit Jaeger. Õigem oleks vist öelda, et intervjuu Priidu ja Gille Jaegeriga, sest enamasti on nad alati igalpool koos. Aga mis ma siin ise, vastused on siin. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde ?
10 küsimust tegijale - intervjuu pulmaisa Margo Hussariga
Tervitus- Olen juba pikemalt tahtnud hakata tegema lühikesi intervjuusid Eesti heade tegijatega, et neid tutuvustada ning sundida (sic!) neid natuke endast rääkima - no lõpuks sain selleks aega. Kõikidele tegijatele esitan ma enamvähem samad 10-11 küsimust (enamvähem lihtsalt sellepärast, et mõned küsimused lihtsalt mingis tegevusvaldkonnas tuleb välja vahetada).
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Intervjuu mida olete kõik oodanud :D ehk siis seekord olid turmtule all tervelt 4 bändimeest, keda oodatakse pea igasse pulma - Martti, Koit, Kalev ja Ahto ansamblis Onud. Miks kohe kõigiga - sest nende puhul ei saa kuidagi vaadata kõrvale sellest, et need neli ongi Onud. Ja vastused on sellised, nagu Onud ainult oskavad vastata. Aga vastused on siin:
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Aeg on jõudnud ühe mu väga hea sõbra juurde - Esko Tepper, ansablist "Sleepwalkers" nõustus avaldama 10 küsimusega pulmamuusikamaailma telgitaguseid. Siin on vastused. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde?
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Järgmisena saime kätte Leho Luukase, kes on mingitpidi võttes üks väga hea näide heast ja veel paremast pulmaisast, kelle peale ma kade olin (ainult heas mõttes). Lihtsalt mäletan seda esimest korda, kui kuulsin nime Leho Luukas - see oli Saku mõisas ning küsides, kes see noor kutt on, kes siin õhtut juhib, öeldi "oi oi oi, see on maailma kõige parem õhtujuht ever"
10 küsimust tegijale - intervjuu DJ Tõnis Kotsariga
Jõudsime esimese DJ juurde - Tõnis Kotsar võttis aega vastata ning rääkida, mis ta arvab pulmadest. Järjekordselt üks väga hea tegija, kellega mul endal on au olnud koos teha päris palju erinevaid pulmi. Aga siit siis vastused. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde?
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Oleme tagasi tutvustamaks Eesti häid ja väga häid tegijaid ning küsimustele vastas pulmaisa/DJ Marko Pille. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde ?
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Järgmisena tutvustaks ühte eesti väga head pianisti ja mu head sõpra, Tarmo Sillaotsa. Usun, et olete teda näinud ja kuulnud päris paljudes kohtades mängimas. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde ?
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Oleme jõudnud ka esimese peokohani ning meie turmtule alla sattus Vehendi Motell ja selle omanik Andi Juuriste. Mõnus ja armas koht Võrtsjärve kaldal. Ise seal palju käinud ning ka teinud. Vastused siin: 1. Kuna oli teie majas esimene ajalooliselt dokumenteeritud pulm ja kas on pilte ?
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Neljas tutvustav intervjuu on olemas ning see on ühest Eesti tuntud pulmabändist ning tema eestvedajast - Ain Kõiv ansamblist "Taas". Vastused allpool. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde ?
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Käes on järjekordse "10 küsimust tegijale" aeg ning seekord on meie uurimise all pulmaisa Martin Liivet. Ütlen ausalt, et olen ise tema käest nii mõndagi õppinud ja kui keegi tahab teada, milline on korralik Eesti pulm, siis selleks on vist ainult üks pulmaisa eestis ning see ongi Martin. Aga vastused on siin allpool. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde ?