Pulmamess

 

 

Erinevad pruudikleidid ja stiilid: milline on sinu muinasjutt?

Virgo Jaani
Erinevad pruudikleidid ja stiilid: milline on sinu muinasjutt?

Pruudikleit on igas pulmas üks tähtsamaid komponente. See on midagi enamat kui lihtsalt riietus – see on sümbol, mis peegeldab pruudi isikupära, stiili ja unistusi. Siin on mõned populaarsed pruudikleitide stiilid koos näidetega, kes kuulsatest inimestest on neid kandnud. Loodetavasti leiad siit inspiratsiooni ja mõtteid, mis võik olla sinu kleit.

1. A-lõikeline

A-lõikeline kleit on klassika, mis ei lähe kunagi moest. See on kui vana hea sõber, kes ei peta. Kleit on ülaosast tihedalt liibuv ja laieneb alates taljest, moodustades A-tähe kujulise silueti. See sobib kõigile, isegi neile, kes on viimase küpsisetüki pärast võidelnud.

Näide: Kate Middleton, kes astus altari ette oma kuningliku A-lõikelise kleidiga. Jah, ta nägi välja nagu tõeline printsess, kuigi oli rohkem pinges kui eksamil.

2. Printsess

Printsessi stiilis kleit on justkui otse muinasjutust. Kujutage ette, et Tuhkatriinu, Lumivalgeke ja Belle istuvad üheskoos teetassi taga ja arutavad, kui vapustavad nad välja näevad. See kleit koosneb tihedalt liibuvast korsetist ja suurest, kohevast seelikust, mis paneb kõik teid vaatama ja mõtlema: "Kus on see klaasking?"

Näide: Diana, Walesi printsess, kes 1981. aastal oma pulmas vapustas kõik oma suure ja uhke kleidiga. Kui tema suudab selle kleidiga ajalukku minna, siis on lootust meile kõigile.

3. Merineitsi

Merineitsi kleit on neile, kes tahavad oma kurve näidata ja tunda end tõeliselt glamuursetena. Kleit on tihedalt liibuv ja laieneb põlvede juurest, justkui Ariel oleks otsustanud, et jalad on ikka vajalikud, eriti kui tahad pulmas tantsida.

Näide: Kim Kardashian, kes oma pulmas Kanye Westiga kandis figuuri rõhutavat merineitsi stiilis kleiti. Ta nägi välja nagu miljon dollarit ja tõenäoliselt maksis ka rohkem.

4. Boheemlaslik või boho kleit (või lõige, seda päris ei saagi lõikeks nimetada, vaid stiiliks)

Boheemlaslik pruudikleit on kerge ja vaba, nagu oleksid just metsast läbi jooksnud ja otsustanud pulmas käe lehvitada. Pitsid, õhulised kangad ja looduslähedane stiil teevad sellest kleidist ideaalse valiku rannapulmadeks või festivaliks, mis kogemata pulmaks muutus.

Näide: Troian Bellisario, kes oma boheemlasliku kleidiga nägi välja, nagu oleks just oma indie-filmi võtetelt tulnud. Minimalistlik, elegantne ja lihtsalt cool.

5. Lühike pruudikleit

Lühike pruudikleit on nagu värske tuulepuhang, sobib ideaalselt neile, kes ei karda traditsioonidest kõrvale kalduda. See on mugav, praktiline ja suurepärane valik rannapulmadeks või Las Vegase kiirpulmadeks...Kuigi kiirpulm on just selline pulm, mida me kellelegi ei soovita.

Näide: Keira Knightley, kes oma lihtsa ja šiki lühikese kleidiga näitas, et pruudikleit ei pea olema hiiglaslik ja kohev, et stiilne välja näha. Vahel on vähem rohkem, eriti kui pulmadeks on planeeritud tantsumaraton.

6. Empire

Empire-lõikeline kleit on ideaalne neile, kes tahavad rõhutada oma rinnaosa ja varjata alakeha. See stiil on ülaosast tihedalt liibuv ja laieneb kohe rinna alt, justkui oleksid klassikalise Kreeka jumalanna, kes on tulnud oma Olümpose palee pulmapeole.

Näide: Jennifer Lopez, kes kandis seda stiili oma kolmandas või neljandas (kes neid loendab) pulmas. Kui J.Lo saab seda kanda ja välja näha nagu jumalanna, siis miks mitte ka sina?

Ehk siis, pole vaja paanitseda, on vaja lihtsalt natuke plaanitseda (emm...alati ei tule see va sõnademäng väja, aga loodetavasti annate andeks). Olgu see A-lõige, printsess, merineitsi, boho, lühike või empire-lõikeline kleit, oluline on leida see, mis paneb sind end tundma nagu kuninganna (või vähemalt kuninganna parim sõbranna). Loodetavasti aitas see postitus tuua naeratuse näole ja inspiratsiooni südamesse. Ja pidage meeles, kleit on küll tähtis, aga see ei tohi muutuda kinnisideeks...Nagu aegajalt ikka juhtub...eriti filmides.

Tervitades

Virgo
Pulmad.ee

Või äkki saad siit lisainfot?

Ideaalne pulmapidu: 7 soovitust noorpaarile!

Minu käest on küsitud tihti, et mis on ideaalse pulma retsept, kuidas planeerida. Mis on need üksikud soovitused noorpaarile, et kui need soovitused arvesse võetaks, siis saab kohe kindlasti ideaalse pulmapeo ?

"Kurjam, närv on ikka nii püsti" ehk kuidas…

Tervitus-

Me saame hakkama ehk Pulmad.ee videointervjuu pulmaisa/…

Pulmad.ee videointervjuu pulmaisa/õhtujuhi Vahur Jürisega. Praegu on see aeg, kus käes on kriis ning me saame aru, et läbi saame sellest kriisist ainult üheskoos, ainult tervikliku ühiskonnana.

Peidetud kulud pulmades ehk miks eelarved lõhki lähevad ?

Olete aegajalt mõelnud sellele, et kurjam, näed tegin alguses endale pulmaeelarve, omaarust täiesti suure ja normaalse, aga ikka leidus kulusid, mis viisid eelarve siis 10, 15, 20, 30% kallimaks ?

Pulmade eelarve 2024

Mis on esimene asi, mida meie alati ütleme, et tuleb teha? Pange paika eelarve. Ja pigem suurem eelarve, sest lihtsam on ju alati eelarvest midagi mahavõtta (hea tunne), kui sinna alati midagi lisada (eriti kehv tunne), sest algselt ei arvestanud.