Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Iilane Design
Marge Iilane
5010694
Oja 41c
Tallinn

Kübarate ja juukseehete kandmine pulmas on paljudes riikides väga levinud ja kaunis traditsioon.

Tasapisi hakkab kübarakultuur ka Eestis kanda kinnitama ja pulmadeks, juubeliteks, vastuvõttudeks, laste ristimisteks jt. pidulikeks üritusteks tellitakse ka meil üha enam disain kübaraid ja juuksekaunistusi.

Marge Iilane on kübarate ja juukeseehete valmistamist õppinud Inglismaal ja tegutsenud selles valdkonnas mitmeid aastaid.

Samuti on ta ülemaailmse kübarameistrite assotsiatsiooni liige, olles nõnda kursis kõige uuega kübaramaailmas.

"Saan Teile pakkuda või valmistada laia valiku erinevaid stiile kübaraid ja juukseaksessuaare.

Juukseehteid (ingl. keeles fascinator) ja kokteilkübaraid kannavad pulmas enamasti noored naisterahvad ning soliidsemas eas ämmadele aga sobivad suurepäraselt toredad klassikalised kübarad.

Riietades väikesed pruutneitsid kaunitesse kleidikestesse on ka neil väga sobiv kanda peas uhkemaid juuksekaunistusi.

Kübaraid ja juukseaksessuaare on võimalik valmistada vastavalt Teie pea ümbermõõdule, kleidi või kostüümi moega kokku sobitades, mistahes värvides ja väga erinevate lisanditega.

Kui soovite omale pulmaks kübarat tellida, siis tuleks tellimus aegsasti sisse anda, sest kübaravalmistamine on aeganõudev töö.

"Kui elate mõnes teises riigis, siis kübarat on võimalik tellida ka interneti teel.

Iilane Design kübara- ateljee/näidiste ruumi avamisajad on märgitud kodulehel

Küsimuste korral võtke julgesti ühendust!

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
E-R 10.00-19.00, L/P Kokkuleppel

Või sobivad need tegijad?

Sirowa Tallinn AS

Schalins abielusõrmused (kuld, valge kuld, roosa kuld, pallaadium, hõbe, titaan), kahevärvilised abielusõrmused, teemantide ja tsirkoonidega kihlasõrmused. Sõrmuste tellimine näidissõrmuste alusel/tootja Rootsi.

Mati Kullaäri - MATIGOLD

Kõik Saksa brändide eksklusiivsed abielusõrmused on Teile -25% ! Lai valik kullast kihla - ja abielusõrmuseid - üle 2000+ erineva mudeli ning võimalus lasta disainida enda jaoks eraldi sõrmused!

Sangla Juveelisalong

Vanim 100% Eesti kapitalil tegutsev juveelifirma Eestis Anno 1966 Meie meistrid on töötanud oma alal vähemalt 20 aastat Tallinna Maailmakaubanduskeskuse klubi liige Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige Eesti Kullaliidu liige

GOLDTIME Juveelikauplused. Kauneimad kihla- ja…

GOLDTIME on Eesti suurim juveelikauplustekett. Meie tootevalikust leiate kauneimad abielu- ja kihlasõrmused. Kui soovite olla isikupärased ja unikaalsed, pakume samuti sõrmuste eritellimise võimalust.

e-Jewels.ee Teemantidega kihla- ja abielusõrmused!

Suur valik eksklusiivseid abielusõrmuseid, kihlasõrmuseid ja ehteid! Soovi korral saad mistahes sõrmust ka isikupärastada. Toodame teie abielusõrmused vastavalt Teie soovidele.