Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Photobooth Estonia
Taavi Kottise
+37256489229
Kalevi 27-1

Oleme Eesti turul tegutsenud juba 11 aastat.

Pakume kaasaegseid fotolahendusi teie sündmusele.

Meil on valikus erinevad PhotoBooth (fotoboks), Magic Mirror (fotopeegel), erinevad GreenScreen lahendused, GIfbooth ja palju teisi põnevaid fotogeenuseid.

Kõik meie pakutavad lahenudsed trükivad pildid kohe peale fotosessiooni lõppu paberile ning kuna väljatrükkide arv kokkulepitud tööajal ei ole piiratud, siis soovi korral saab nende piltidega sisustada meeleolukaid külalisteraamatuid.

Me pakume alati täisteenust nii, et tellija ei peaks oma sündmusel muretsema kas ja kuidas miski töötab. Kuna tegutseme kogu Eestis ja vajadusel ka naaberriikides, siis ei pea teie muretsema ka transpordi pärast.

Aitame jäädvustada emotsioone.

Tegevuspiirkond
Lisavõimalused
Lahtioleku ajad
24/7
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Fotokabiin

Fotokabiini ehk 'photo booth' teenus igale sündmusele. Meeldejäävad mälestused garanteeritud! Küsige pakkumist!

Fotograaf Gessu Välimäe

Pere-, portree- ja pulmafotograaf Küsige pakkumist

Arvo Laane

Videoteenus erinevatel perekondlikel sündmustel vastavalt Teie soovidele Eestis ja Soomes. Videosalvestusel kasutusel professionaalsed FullHD kaamerad, video montaaz ja helindamine arvutis, vajadusel täiendav valgustus peokohas.

Mait Jüriado | M&J Studios

Mait Jüriado hinnati 2014 aasta baltikumi parimaks pulmafotograafiks, pildistades aasta parima pulmafoto rahvusvahelisel võistlusel Baltic Photo Contest '14.

Olavi Ruhno fotograaf

Pulmad on peresündmuste presidendivastuvõtt ja on au olla presidendipaari fotograafiks. Emotsioonide tabamine erinevatel sündmustel on mulle suureks naudinguks. Rohkem pilte leiate minu kodulehe blogist