Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Photobooth Estonia
Taavi Kottise
+37256489229
Kalevi 27-1

Oleme Eesti turul tegutsenud juba 11 aastat.

Pakume kaasaegseid fotolahendusi teie sündmusele.

Meil on valikus erinevad PhotoBooth (fotoboks), Magic Mirror (fotopeegel), erinevad GreenScreen lahendused, GIfbooth ja palju teisi põnevaid fotogeenuseid.

Kõik meie pakutavad lahenudsed trükivad pildid kohe peale fotosessiooni lõppu paberile ning kuna väljatrükkide arv kokkulepitud tööajal ei ole piiratud, siis soovi korral saab nende piltidega sisustada meeleolukaid külalisteraamatuid.

Me pakume alati täisteenust nii, et tellija ei peaks oma sündmusel muretsema kas ja kuidas miski töötab. Kuna tegutseme kogu Eestis ja vajadusel ka naaberriikides, siis ei pea teie muretsema ka transpordi pärast.

Aitame jäädvustada emotsioone.

Tegevuspiirkond
Lisavõimalused
Lahtioleku ajad
24/7
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Fotograaf Mihkel Leis

Pulmad on fotograafi seisukohast võrratud, sest jäädvustada saab portreepilte nende eheduses.

Arvo Laane

Videoteenus erinevatel perekondlikel sündmustel vastavalt Teie soovidele Eestis ja Soomes. Videosalvestusel kasutusel professionaalsed FullHD kaamerad, video montaaz ja helindamine arvutis, vajadusel täiendav valgustus peokohas.

Fotograaf Kristi Väät

Olen pulmafotograaf Kristi Väät ja ma armastan jäädvustada kõige ausamaid ja siiramaid hetki teie kahe pulmapäeval. Minu unistus on, et kunagi võtate oma pulmaalbumi kätte koos lastelastega ning jagate nendega oma armastuse lugu!

Photobooth Estonia

Oleme Eesti turul tegutsenud juba 11 aastat. Pakume kaasaegseid fotolahendusi teie sündmusele.

Chixl Eesti fotoboksi ja fotopeegli rent

Tegeleme fotobokside ja fotopeeglide üürimisega mis tahes üritustele (pulmad, sünnipäevad, firmaüritused, lõpuõhtud). Vaatame aga mis see fotoboks, fotokabiin, fotobox jne endast kujutab.