Pulmaisa Marko Pille / Pille Peokorraldus
Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Pulmaisa Marko Pille / Pille Peokorraldus
Marko Pille
56508056

Pulmadega olen tegelenud alates 2000. aastast.

Täna võin teha lihtsa arvutuse, et olen pulmaisa rollis olnud umbes 350 korda.

Koostöös kliendiga korraldame parima ja meeldejääva pulmapeo.

Pulmaisana luban, et käitun kohusetundlikult, mõtlen alati kaasa ja austan pruutpaari iga soovi. Rõhutan alati, kui midagi häirib, tuleb sellest koheselt rääkida. Pikaajaline kogemus õhtujuhina on loonud pagasi, mis võimaldab operatiivselt leida lahenduse igas olukorras.

Tänu kogemusele oman häid kontakte erinevate ansamblite, õhtujuhtide, pulmaisade, diskorite, peokohtade, meelelahutusagentuuridega. Aastatega on välja kujunenud kindlad koostööpartnerid, olgu see siis esineja, fotograaf, florist jne.

Peaaegu alati tekib ühel korralikul pulmapeol hetk, kui ansambel on esinemise lõpetanud, pulmaisa on oma töö teinud ja lahkumas, mis saab edasi? On vaja kedagi, kes mängib head muusikat vastavalt rahva soovile ning suunab pidu veel mõned tunnid…

Siin aitab välja pulmaisa, kes pakub ka DJ- teenust.

Pulmaisa teenusega koos pakun vastavalt soovile ka head tantsumuusikat, küsige julgelt, kui sõlmime kokkuleppeid :)

Viimasel ajal tegutsen ainult VIDEODISKORINA!

Nädalavahetusel pubides ja klubides muusikat mängides ja seda juba aastast 1989 (muusikavalik suur ja lai, sobib igale maitsele - 70`,80`, 90` ja tänased raadiohitid ning otseloomulikult Eesti muusika). Teenust tellides on oluline täpsustada, milline muusika sobib ning meeldib antud peoseltskonnale. Kogenud pulmaisana, tunnetan seltskonna ootusi ja suudan kohaneda erinevate maitse-eelistustega.Võib õnnitleda, olete õigel teel, esimene samm on astutud abieluranna poole.Teie pidu, kui elu kordumatu sündmus!

Teie pulmaisa Marko Pille

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Helitehnikarent.ee - lihtsad lahendused

Helitehnikarent.ee - lihtsad lahendused

Helitehnikarent.ee on mõeldud lihtsate heli- ja valguslahenduste pakkumiseks kõikidele, kes tahavad enda üritusest teha sündmuse.
Virgo Jaani

Virgo Jaani

Tere Mina olen Virgo. Pulmaisa/õhtujuht. Endast siin ei räägi, vaid tahan, et Pulmad.ee räägiks minu eest. Väga paljuski räägib ka. Olen seda tööd teinud juba üle 19 aasta ja see meeldib. Nii lihtne see minu jaoks on. Tervitades
Chixl Eesti fotoboksi ja fotopeegli rent

Chixl Eesti fotoboksi ja fotopeegli rent

Tegeleme fotobokside ja fotopeeglide üürimisega mis tahes üritustele (pulmad, sünnipäevad, firmaüritused, lõpuõhtud). Vaatame aga mis see fotoboks, fotokabiin, fotobox jne endast kujutab.
Pulmaisa Marko Pille / Pille Peokorraldus

Pulmaisa Marko Pille / Pille Peokorraldus

Pulmadega olen tegelenud alates 2000. aastast. Täna võin teha lihtsa arvutuse, et olen pulmaisa rollis olnud umbes 350 korda. Koostöös kliendiga korraldame parima ja meeldejääva pulmapeo.