Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
PÄRL bridal house
Pille Kornel
6463488
Pärnu mnt 161-5
Tallinn

PÄRLil on olnud õnn riietada pruute juba aastast 2003.

Meie salong pakub maailmakuulsa kvaliteetbrändi Mori Lee pulmakleite, mille kõrgelt auhinnatud peadisaineri Madeline Gardneri looming ei jäta külmaks ühtegi naist.

Oma kollektsioone luues on ta mõjutatud glamuuri pealinnast New Yorgist pannes rõhku kaasaegsele ja trendikale disainile ning kasutates kvaliteetseid materjale ja kauneid detaile.

Kõik tema eksklusiivsed pulmakleitide kollektsioonid - Mori Lee, Blu, Voyage ja Julietta on naiselikult köitvad, elegantsed ning mitmekülgse disainidga, sobides alates traditsioonilisest kirikupulmast eksootilise rannapulmani.

Pulmakleit on kui pärl teiste kleitide seas ja jääb meelde koguks eluks.

Tule külasta meid ja me aitame sul leida tõelise pärli!

Kohtumiseni Pärlis!

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
E-R 10.00-19.00, L/P Kokkuleppel
Keeled

Või sobivad need tegijad?

Anna-bella salong

Anna-bella bränd on Eestis tegutsenud alates 2001.aastast. Unikaalse disaini ja kvaliteetsete õmblustööde kaudu saame tuua Teieni isikupäraseid pulma-, peo- ja lastekleite.

Piret Ilves Moemaja

Piret Ilves on maineka Eesti moedisaini auhinna Kuldnõel võitja aastal 2015. Piret Ilvese käe alla valmivad pulmakleidid on minimalistlikud ja šikid.

Gowri Style House

Suurepärane valik pulmaülikondi kõikides põhivärvides: elevandiluu, beeź, hõbehall, grafiithall, must. Pidulikkust lisavad sobivas toonis siidivest, kravatt, topelt mansetiga särk, mansetinööbid ning siidirätik.

Ideelia Stuudio

Ideelia Stuudio pakub pulma kui muudele üritustele pidude korralduslikku poolt kui ka peokoha kaunistust. Kaunistame ruume vastavalt teie soovidele ning ideedele. Pakume välja erinevaid lahendusi ning sealhulgas leiame teile kõige sobivama.