Peobänd MARGUS VAHER & ALKEEMIKUD
Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

  Meie peobändi repertuaar on tempokas ja mitmekesine sisaldades nii rokki, bluesi, twisti, swingi kui funki. Tuntud lugusid Jimi Hendrixi, The Beatlesi, George Michaeli, Lenny Kravitzi, Joe Cockeri, Michael Buble, Elvis Presley jpt. repertuaarist. Samuti klassikat eesti kullafondist - Naer, Kuldaja rocknroll, Sulle jne.

  Sellesama kavaga oleme aastate jooksul esinenud ligi 100 pulmas, samuti EMT, Eesti Panga, Keskkonnaministeeriumi, Starmani, Webmedia, Eesti Energia jpt. pidudel. Siiani on tagasiside meile olnud vaid väga hea. Hea meelega pakume teie peolistele muusikalise elamuse! Siit leiate ka mõned helinäited meie live esinemistest:)

  Helinäited bändi muusikast:

  • https://soundcloud.com/margusvaher-alkeemikud/margus-vaher-alkeemikud-live

  Lugupidamisega,

  Margus Vaher

  Tegevuspiirkond
  Lisavõimalused
  Lahtioleku ajad
  Vastavalt vajadusele, helistage ette

  Või sobivad need tegijad?

  V Spaahotell

  V Spaahotell

  PULMAD V Spaahotellis. Te tahate oma elu meeldejäävaima päeva kujundada maitsekaks, soliidseks ja tõeliseks elamuseks. Seda nii enda kui oma lähedaste jaoks. Ütle JAH, Hea maitsega pulmadele V Spaahotellis! V Spaahotelli Hea maitsega pulmad on üks mõnusamaid pulmapeo korraldamise kontseptsioone, mis sõlmib Tartu kaasaegses linnasüdames maitsekalt kokku kõik traditsioonilise pulmapeo elemendid. Kui hindate oma külalisi, aega ja eelarvet ja soovite pulmapidu, mis räägiks igas elemendis teie armastuse lugu, mitte ei sarnaneks ühegi teisega, siis olete õiges kohas.
  Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

  Kreutzwald Hotel Tallinn

  Kreutzwald Hotel Tallinn on Tallinna kesklinnas asuv kaasaegne neljatärnihotell.
  Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

  Kõue mõis

  Kaunis Kõue mõis pakub oma elegantsel moel teile õdusat ja erinäolist kohta pulmapeoks.
  Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

  Ansambel PARVEPOISID

  Ansambel PARVEPOISID on kaheliikmeline lavakoosseis, kelle huvi on olla seal kus on plaanis üks korralik pidu maha pidada. Parvepoistega läheb pulmapidu alati käima!
  Soul Stone - akustiline pop/funk trio

  Soul Stone - akustiline pop/funk trio

  Soul Stone on Tallinnast pärit pool-akustiline ja mõnusat tantsumuusikat pakkuv trio, mis pakub alternatiivi kõigile, kes soovivad kuulata soul-, funk- ja popmuusikat kuid eelistavad mõneti intiimsemat õhkkonda.