Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Tarmo Sillaots - tseremooniamuusika
Tarmo Sillaots
5118528

Tere!

Minu nimi on Tarmo Sillaots, olen elukutseline muusik ja soovin pakkuda kaunist tseremooniamuusikat teie tähtsal päeval.

Hea meelega esitan teie soovilugusid - kogemus on siin klassikast kuni Metallicani.

Klaveriga on võimalik maitsekalt esitada väga erinevat muusikat.

Ei ole probleemi, kui esinemiskohas puudub klaver. Esinemisel kasutan tipptasemel Yamaha CP-5 elektriklaverit ning professionaalset JBL helitehnikat.

Kui tunned, et klaverist jääb väheseks ja soovid juurde näiteks lauljat, siis läbi oma laia muusikute suhtevõrgustiku saan endaga paluda kaasa väga erinevaid muusikuid.

Ja kui soovid õhtul tantsu keerutada bändi saatel, siis olen valmis sulle muusikalise täislahenduse pakkuma.Võta kindlasti ühendust, hea nõu ei maksa midagi.

Muusikalisi elamusi soovides,

Tarmo Sillaots

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
24/7

Või sobivad need tegijad?

Imre Saarna & The Beat

Imre Saarna on 2011 superstaari saate finalist, kes moodustas 2015 bändi, millele sai nimeks The Beat. Lühikesele tegutsemisajale vaatamata on bänd jõudnud üles astuda mitmetes pulmades, firmapidudel, vabaõhukontsertidel ja sünnipäevadel.

Peobänd Fantaasia

Peobänd Fantaasia on nooruslik ja energiast pakatav hea tuju tantsubänd.

Soul Stone - akustiline pop/funk trio

Soul Stone on Tallinnast pärit pool-akustiline ja mõnusat tantsumuusikat pakkuv trio, mis pakub alternatiivi kõigile, kes soovivad kuulata soul-, funk- ja popmuusikat kuid eelistavad mõneti intiimsemat õhkkonda.

Virgo Jaani

Tere Mina olen Virgo. Pulmaisa/õhtujuht. Endast siin ei räägi, vaid tahan, et Pulmad.ee räägiks minu eest. Väga paljuski räägib ka. Olen seda tööd teinud juba üle 20 aasta ja see meeldib.

Helitehnikarent.ee - lihtsad lahendused

Helitehnikarent.ee on mõeldud lihtsate heli- ja valguslahenduste pakkumiseks kõikidele, kes tahavad enda üritusest teha sündmuse.