Tegija nimi või mingi osa sellest
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne
Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Hotell Pesa ja Pesa Catering
Priit Haavamäe
56222883
Uus tn 5
Põlva

Rohelise Võtme hotell Pesa pakub majutust Lõuna-Eestis, vaikses väikelinnas Põlvas.

Asume Põlva kesklinna lähedal, viidad juhatavad teid kohale. Vastuvõtutöötaja avab teile ukse kellaajast sõltumata. Saabudes autoga saate oma sõiduki parkida üle tee asuvasse naabrivalvega parklasse.

Põlvamaal asuva Pesa hotelli 30 numbrituba pakuvad öömaja enam kui 60 inimesele.

Rohelise Võtme hotellina pakume külalistele võimalikult naturaalset, puhast ja keemiavaba keskkonda. Hotellitoad on sisustatud täispuidust mööbliga, põrandaid katab naturaalne saareparkett, tekstiilid on võimalikult nahasõbralikud ja pesuained keemiavabad. Soovime, et meie juures tunneksid ennast hästi ka allergikud ning nende pered.

Alates 2018. aasta kevadest on hotelli välisfassaadile paigaldatud päikesepaneelid. Need panustavad sooja vee ja eletri tootmisesse, kuid aitavad palaval suvepäeval ka hoida toad veidi jahedamad.

Toitlustus Pesa hotelli restoranis

Tähelepanu ja hoolivusega teenindame a' la carte restoranis meie hotelli külalisi ja teisi huvilisi. Soovime, et söömine oleks nauditav tegevus ja pakuks lisaks täis kõhule ka maitseelamusi.

55-kohalises restoranis pakume rikkaliku omakandi põhimõttel valmistatud roogasid. Menüü aluseks on kohalikud toorained ja retseptid, kuid toidud on valmistatud ja serveeritud moodsas võtmes. Lastega pered saavad valikuid teha ka lastemenüüst.

Seminarid ja koolitused

Hotelli avar, loomuliku päevavalgusega 80-ruutmeetrine standardvarustusega seminarisaal mahutab kuni 60 osalejat. 

Soovi korral: 

  • katame teile suupistetega kohvilaua
  • kostitame teid lõuna- või õhtusöögiga
  • peale väsitavat tööpäeva pakume öömaja
  • koostöös heade partneritega pakume teie päeva aktiivseid vahepause, näiteks jalutuskäik giidiga Põlvas, Taevaskojas või matk (kanuuga, tõukerattal vms) või veel midagi muud
  • korraldame väljasõidu hotellist kaugemale, näiteks Setomaale, iluaedadesse või mujale

Lisavõimalused hotellis

Hotelli külalistele pakume mitmeid lisateenuseid. Et hotell asub ühes hoones Põlva spordikeskusega, siis see annab külastajale võimaluse värskendavaks hommikuujumiseks. 

Lahtioleku ajad
24/7
Keeled
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 60 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 60 inimest
Maksimaalne ööbijate arv
max. 60 inimest
Peosaali suurus (m2)
80 m2

Või sobivad need tegijad?

Schlössle 5* luksus hotell

Hotel Schlössle on luksuslik 5-e tärni hotell Tallinna vanalinnas Pühavaimu tänaval.   Hotellis on 23 luksuslikult sisustatud hotellituba, hotelli tähelepanelik personal teeb kõik et viibimine hotellis oleks külalistele igati meeldiv.  

Arensburgi Meedla Koda ja Arensburg Boutique Hotel & Spa

Soovite pidada oma pulmad armsal kodusaarel Saaremaal või tundub meretagune Kuressaare selleks õige ja idülliline paik.

St. Petersbourg 5* Tallinna vanalinnas

Vanasti, sadu aastaid tagasi, olid kloostrid ja hospiitsid kohtadeks, mis pakkusid varjupaika ning kus sai puhata argipäeva eest. Täna on selleks kohaks St. Petersbourg hotell Tallinna vanalinnas.

Georgi hotell

Võru kesklinnas peatänaval ootab teid ajalooline hoone, mis on renoveeritud luksuslikuks boutique hotelliks aastatel 2013-2015.

Villa Müllerbeck

Villa Müllerbeck asub Otepää keskusest 1,2 km kaugusel, maalilise Kaarna järve kaldal. Meie külalised saavad oma erilisi sündmusi tähistada avaras 100-kohalises restoranis, mille vaade avaneb imelisele kuppelmaastikule ja järvele.