Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Kallaste Turismitalu
Kristina Kuningas
55513013
Kallaste Talu, Padise

Pulmad Kallaste Turismitalus - Ärksa hingega talu Harjumaal!

Pulmapeod Kallaste Turismitalus võivad olla traditsioonilised või äärmiselt eristuvad ja erilised – kõik sõltub just teie endi soovidest ! Pulm mis jääb meelde just sellisena, nagu teie seda soovite…Looduskaunis koht - orud, jõgi, tiigid ja metssuur ruumikas palkidest suvesaal meelepäraste dekoratsioonide võimalus maitsvad toidusaal ja suvesaal kuni 150-le inimesele majutskohti kuni 85le saunad ja head võimalused pulma järel-peoks helitehnika ja mitmed  head ansamblid lastemänguväljak ja väike taluloomapark Maalilise looduse keskel asub Kallaste Turismitalu, vaid 45 km kaugusel Tallinnast, samas Põhja-Eestile täiesti mitteomase loodusega - kus looklev jõgi sillerdab künkliku maastiku ja metsade keskel ning luiki meenutavad haned ujuvad uhkelt üle vee. Kui unistad muinasjutulistest pulmadest looduse keskel või Eesti traditsioonilistest talu pulmadest, siis oled meie juures õiges kohas.

Suvised pulmad peetakse peamaja suvesaalis, mille saab oma eelistustele vastavalt ära kaunistada või tellida lihtsama kaunistuse talult. Meie kaunistame saali roheliste kaskede, sõnajalgade ja metsalillede ning mõningate tekstiilist lisanditega, mis loovad suvemuinasjuitu ilme. Samas rõhutavad looduslähedust ka suvesaali valmistamiseks kasutadtud naturaalsed palgid ja suured aknad. Suvesaali mahub 100 külastajat, kui kasutada ka terrassiga ühenduses olevat saali, siis kuni 150 külastajat.

Suvesaalis on olemas lava kõnede pidamiseks ja andsambli jaoks.Meie juures on võimalik maha pidada nii üks korralik traditsiooniline pulmapidu, kui ka meeldejäävaid elamusi pakkuv "Tarzan ja Jane" pulm, kus noorpaar peab kohe oma uue ühise elu alguses läbima mitemidki adrenaliinirikkaid katsumusi.

Toitlustus on võimalik tellida nii meit kui ka mujalt - oleme kõige suhtes väga paindlikud. Korralik helitehnika on  talus kohapeal olemas (kasutus lisatasu eest). Võimalik tasuta kasutada data-projektorit ja TV.Majutuskohti on meil maksimaalselt 80 kokku 16 majutusruumis.

Lastele olemas mänguväljak, väike taluloomade park ja võimalik tellida ka seikluslik lastehoid Seiklusring OÜ-lt.

 

Kallaste talu - Turismitalu & Holiday Resort

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 130 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 200 inimest
Maksimaalne ööbijate arv
max. 80 inimest