Pulmaisa, peokoht, transport jne
Kogu Eesti või maakondade järgi
Wifi, veekogu lähedus, parkimine jne

Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Olde Hansa Elamuskeskus
Egle Puhk
6279020
Vene 1
Tallinn

Linna südames, Vanaturu kael 3, asuvad auväärse eaga keskaegse kaupmehe Johan Hopneri maja unikaalsed eluruumid pakuvad suurepärast võimalust erinevateks sündmusteks, pidudeks, koolitusteks. Seal on peetud pulmi, seminare, jõulupidusid, tootepresentatsioone jne. Tegemist on ajalooliselt täiesti ainulaadsete ja autentsete keskaegsete ruumidega ning kooskõlas Olde Hansa keskaegse restorani kvaliteetse teenindusega on ruumid kiiresti saanud väga populaarseks ja pälvinud ainult positiivset tagasisidet.

Peoruum koosneb kahest osast: dielest ja dörnsest.

Dörnse, mis oli keskajal kasutuses magamistoana, sobib kenasti väiksemaks koosolemiseks (nt tüdrukute õhtu või pulmapeo ajal pruutpaaritoaks). Unikaalse mantelkorstnaga diele, mis oli keskaegne kaupmehe tööruum, kus toimus igapäevane kauplemine ja külaliste vastuvõtmine, on aga ideaalne ka suuremale seltskonnale. Kokku mahutavad ruumid kuni 100 külalist. Meie juures saad nautida oma pulmapäeva keskaegsel kombel!

Olde Hansa pakub sulle kogu ürituse täispaketti – alustades iidsest abiellumistseremooniast ning lõpetades parimatest parimate ja haruldasemate hõrgutiste nautimisega suursugusel keskaegsel pidusöömingul. Koge omal nahal armuvürtside maagilist mõju ning õnne ja viljakust tagavad pulmarituaale. Meelerõõmu toovad keskaegsed tantsud ja moosekantide pillilood.

Ka tüdrukute õhtu möödub meie majas keskaegses vaimus. Toimub hurmav sukeldumine keskaegsete naiste saladuslikku maailma, kus veinikaupmehe/ pereemanda seltskonnas lastakse end lummata rikka Reveli rõõmudest: soenguseadmisviisidest, rõivamoest, armurohtudest ning naiselikkust kummardavatest kaupmeestest ja trubaduuridest.Seltskonna elamusele lisab sügavust riietumine keskaegsetesse kleitidesse-looridesse ja võimalus küsida kaupmeheemandalt või ravitsejamoorilt kõige huvipakkuva kohta lisa.

Pakume meie juures korraldatavatele pidudele õhtujuhti ning erinevaid töötubasid: näiteks on peo jooksul võimalik valmistada naturaalsest mesilasvahast küünlaid, segada kokku päris enda würzveinisegu, lahendada keskaegseid mõistatusi, leida end keskaegsete riietega fotosessioonilt ning palju muud põnevat.

Toidule annavad magusama meki moosekandid, kellega koos on võimalik ka paar ühislugu laulda ning mõni keskaegne tantski ära õppida.

Meie majast saab igaüks kamaluga rõõmu kaasa!

Tegevuspiirkond
Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Maksimaalne külaliste arv istudes
max. 100 inimest
Maksimaalne külaliste arv seistes
max. 100 inimest