Pulmamess

 

 

Abielusõrmused ja nende traditsioonid

Virgo Jaani
Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!

„Ainult tegu üksinda tõendab armastuse jõudu“
Johann Wolfgang von Goethe

Abielusõrmused on noorpaarile üks emotsionaalsemaid ja püsivamaid otsuseid. Abielusõrmused panevad pitseri abielutseremooniale luues armastajate suhte ametlikuks. Abielu- ja kihlasõrmuste traditsioon viib meid vanasse Roomasse, sealt pärinevad need püsivuse ja truuduse sümbolid. Sõrmus kui ring tähistab, oma alguse ja lõputa vormiga, igavikku- igavikulist truudust. Roomast liikus abielusõrmuste traditsioon edasi katoliku kiriku kasutusse.

Täna on abielusõrmuste valdkonnas rõhk erilisusel, ainulaadsusel, huvitaval disainil, kombineeritud kullatoonidel. Erinevate kullatoonide kombineerimine ühes sõrmuses, võimalus lisada säravaid teemante, põnevad ja uudsed faktuurid- see kõik lisab sõrmustele dünaamilisust. Nüansse, millega disainida see tükike kunsti kõige ainulaadsemaks armastuse sümboliks, on rikkalikus valikus.

Kuid kummas käes peaks uue staatuse näitajat uhkusega ning ülimas õnnetundes kandma? Suuresti on see tunnetuse küsimus. Kultuurilised mõjutajad on siin olemas, traditsiooniliselt kannavad eestlased, sakslased ja venelased abielusõrmust paremas käes. Skandinaavlased, ameeriklased ning inglased vasaku käe neljandas sõrmes. Parem käsi on lepingulisuse sümboliks ja vasak käsi on otsetee südamesse- nii suunavad meid legendid ja kultuur. Otsutab aga õnnelik hing, kes lähtub oma kuldsest
sisetundest, mis juhib teda läbi heaolutunde, õigete otsusteni.

Kaupluste valikus on mitmeid erimudeleid abielusõrmuseid. Kaks olulist jaotust selles tootegrupis on tellitavad abielusõrmused ja kohapeal olemasolevad mudelid.

Ideeliselt on erinevus selles, et tellitavad sõrmused on näidistena kauplustes ja nende alusel toimub elu kõige olulisemate sõrmuste valik. Tellitavate abielusõrmuste kaks tuntud brändi on Breuning ning Rauschmayer. Nende tootjate Saksa kvaliteet ning pikk tootmiskogemus on üks peamisi põhjuseid , miks pakutakse neid ka Goldtime kauplustes. Küll aga peab arvestama 3-4 nädalase ooteajaga.

Nii Rauschmayer-i kui Breuningu abielusõrmuste puhul on võimalik muuta näidis-mudelil nii teemantite suurust, metallitooni (kollane kuld, punane kuld, valge kuld, roosa kuld) kui ka pinnatöötlust (matt, karestatud, läikiv)- seega võime öelda julgelt, et igal abiellujal on võimalus ise oma abielusõrmus disainida. Lisaks kasutavad mõlemad brändid abielusõrmuste sõrmuse sisepinna töötlust "comfortfit", mis on tunnetatav sõrmuse sõrme libistamisel-antud töötlus muudab sõrmuse väga mugvalt istuvaks.

Loomulikult on kauplustes lai valik kohapeal olevaid sõrmuseid. Nende sõrmuste suureks plussiks on see, et kõike saab proovida ja veenduda kohe selles, et "see õige" on leitud.

Abielusõrmuste disain on teinud aastate jooksul läbi meeletuid muutusi ja uuendusi. Täna on kõnetavateks omadussõnadeks „eriline“, „ainulaadne“, „personaalne“ ja „sügavalt isiklik“. Need on kriteeriumid, mida püstitatakse üha enam noorpaaride poolt, kes on otsingutel, et leida see üks ja ainus ning imekaunis abielusõrmuste paar. Sõrmused, mis jäävad ehtima nende käsi kogu eluks ning esindavad sõnumit, millesse kandjad usuvad. Usk armastusse

Sõrmuste valiku juures tuleb kindlasti hinnata kvaliteeti, mugavust ja seda "õiget tunnet", sest on ju need sõrmused igavesed ning kannavad endas väga olulist märki- Igavest Armastust. Goldtime müügikonsultandid on valmis tutvustama teile peenete nüanssideni kogu abielusõrmuste nn. loomisprotsessi ning toetame teid igati oma teadmistega.

Teekond õigete abielusõrmusteni võib olla harmooniline üksmeel, kompromiss või jääda erakordseks oma erisustes.

Sinu Goldtime

Või äkki saad siit lisainfot?

Me saame hakkama ehk Pulmad.ee videointervjuu Age Antsuga…

Pulmad.ee videointervjuu Age Antsuga ejewels.ee-st. Praegu on see aeg, kus käes on kriis ning me saame aru, et läbi saame sellest kriisist ainult üheskoos, ainult tervikliku ühiskonnana.

Abielusõrmused - kuidas osta ja mida meeles pidada?

Abielusõrmused - kuidas osta ja mida meeles pidada?Abielusõrmused on teile mõlemale kõige tähtsamad ehted. Need sümboliseerivad teie igavest armastust üksteise vastu. Seepärast peavad need ka täiuslikud olema. Abielusõrmuse ost ei pea olema sama keeruline kui pruudikleidi valimine. See on lihtne ja nauditav tegevus, kui tead, millele tähelepanu pöörata. Siit leiate 7 asja, mida meeles pidada.

10 soovitust õige abielusõrmuse valimiseks

Tervitus-

Kihlasõrmus - esimene märk tõelisest pühendumisest!

See kaua oodatud ja kuulda ihatud lause „ Kas sa abielluksid minuga?“.

Pulmapäeva ehted

Uksed avanevad ja kõlab Mendelsson´i A Midsummer Night`s Dream (Pulmamarss)- pühalik, lummav- õnnepisarateni liigutav. See õnnis tunne sinu sees, mis ei taha sinu sisse äragi mahtuda.