Telgipulm Sinu soovitud asukohas

Funrent
Telgipulm Sinu soovitud asukohas

Soovite pulma pidada oma unistuste kohas, aga puudub vajalik pind selleks? Pulma korraldamine tundub keeruline, kallis ja hirmutav? Teeme erinevate pulmakorraldajatega koostööd ja pakume parima lahenduse nii telgi, dekoratsiooni kui ka inventari näol. Nii, et muretsemiseks pole põhjust. Tänu laiale telkide ja inventari valikule loome täpselt Teile sobivas stiilis pulma soovitud asukohas!

Määrake eelarve:

Moodultelkide rent algab 400 eurost, mis sobib ideaalselt tagasihoidliku pulma korraldamiseks koduhoovis. Suuremate pulmade korraldamiseks, kus eelarve on suurem, sobivad ideaalselt kaartelgid, mille hinnad algavad 1000 eurost ja küündivad koos lisavõimalustega 2000 kuni 10 000 euroni. Kliendil on võimalik saada täislahendus ühe teenusepakkuja juurest.

Täpsema hinna ja eelarve määramiseks on vaja teada külaliste arvu. Lisaks on vaja arvestada tantsuala ja lavaga, mis on pulmapeo korraldamisel oluline. Kui tellitakse catering toitlustajaks, siis tuleks arvestada buffee ja baari alaga. Sellest sõltub ka telgi suurus.

Leidke sobiv asukoht:

Üks suurimaid plusse telgipulma korraldamisel on asukoht. Saate korralda oma unistuste pulma maakodus, rannas või majutusasutuse juures. Ehitame põranda kasvõi liivasele pinnasele koos sissekäigu teega. Loome hubase miljöö pruutpaarile ja külalistele stiilse mööbliga. Läbi aastate on meie tootevalik laienenud sadade uute toodetega, mida saame pakkuda erineva stiiliga üritusteks.

Telgi dekoreerimine:

Pulmapaigas renditelgi kasutamisel üks parimad eeliseid on dekoratsioon, mida on võimalik oma maitse järgi täiendada. Erinevalt peoruumidest on telkides tühi lõuend, mida on võimalik dekoreerida oma äranägemise järgi. Siinkohal on võimalik lasta oma ideedel lennata ja kasutada see võimalus ära telgipulma korraldamisel.

Mõned näited telgi dekoreerimiseks:

Sissepääs, mis annab esmamulje külalistele. Sissepääsu on võimalik kaunistada kangaste, lillede, valgustuse ja disain elementide näol. Kaunistamine ei pea olema keeruline, sest paari kanga, laterna või mõne muu disain elementide lisamine loob väga muljetavaldava tulemuse.

Valgustus loob telgi all hubase keskkonna ja samal ajal valgustab pimedatel õhtutel. Kui telgis kasutada kangaid ehk drapeeringut, siis osa valgustust on võimalik paigaldada kangaste taha, mis annab efektse tulemuse dekoreerimisel. Samuti on võimalik erinevaid klaasist lühtreid ja looduskauneid elemente lakke riputada.

Põrand on väga olulisel kohal telgipulmas, eriti kui pulm korraldatakse ebastabiilsel pinnasel. See aitab vältida komistamist, kõikuvaid laudasid ning samal ajal dekoreerib pulma. Põrandale on võimalik paigaldada erinevat tooni vaipasid, mis sobiksid dekoratsiooni ja mööbliga.

Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas

Või äkki saad siit lisainfot?

Oksjonist pulmades - kui juba teha, siis teha hästi ja nii…

Oksjoni tegemisest ja mittetegemisest on minuga räägitud palju ja enamasti kardedakse, et jälle see raha ja et miks ja et pole vaja.

Ilutulestik pulmas, pulmailutulestik või hoopis püroetendus?

Ilutulestik pulmas, pulmailutulestik või hoopis püroetendus?Mõelge kuidas tahate, mina olen suur ilutulestiku fänn. Mulle see meeldib ning annab pulmadele palju juurde, eriti lõpus enne tordi sissetoomist ning teeb meeleolu eriti mõnusaks. Kogu see selle aastane hala teemadel kuidas linnud surnult alla kukuvad ja kuidas kodused koerad korterist ära jooksevad on korralik jama. Vabandage, aga see on väikese seltskonna ving, mis kahjuks annab tunda ka kõikidele neile, kes tavamõistusega saaksid aru, et probleemi ei ole. Yep, ma olen fänn ja mul on oma arvamus asjast, ma olen ise pürotehnik (ka mu rendifirma tegi ilutulestikke, rõhutan et tegi, sest andsime selle osa veel parematele tegijatele, sellest ajast ka näidisvideod) ja mulle meeldib, kuidas tule ja valgusega saab kunsti teha. Saab ja veel kuidas.

Pulmade planeerimine ehk Ideaalse pulmapeo retsept

Minu käest on küsitud tihti, et mis on ideaalse pulma retsept, kuidas planeerida. Mis on need üksikud soovitused noorpaarile, et kui need soovitused arvesse võetaks, siis saab kohe kindlasti ideaalse pulmapeo ?

Pulmaküünal ja küünlad pulmades

Järgnev blogi on kirjutatud Nelli Kerde poolt (Kodutuli OÜ), omaltpoolt olen seda natuke parendanud ja lisanud enda mõtted.

"Kurjam, närv on ikka nii püsti" ehk kuidas…

No on ju närv läbi? Kõik on planeeritud, organiseeritud,kinnitatud - ikka on mingi pidev surin pulmapäeval, millest ei saa kuidagi üle ega ümber.