Telgipulm Sinu soovitud asukohas

Funrent
Telgipulm Sinu soovitud asukohas

Soovite pulma pidada oma unistuste kohas, aga puudub vajalik pind selleks? Pulma korraldamine tundub keeruline, kallis ja hirmutav? Teeme erinevate pulmakorraldajatega koostööd ja pakume parima lahenduse nii telgi, dekoratsiooni kui ka inventari näol. Nii, et muretsemiseks pole põhjust. Tänu laiale telkide ja inventari valikule loome täpselt Teile sobivas stiilis pulma soovitud asukohas!

Määrake eelarve:

Moodultelkide rent algab 400 eurost, mis sobib ideaalselt tagasihoidliku pulma korraldamiseks koduhoovis. Suuremate pulmade korraldamiseks, kus eelarve on suurem, sobivad ideaalselt kaartelgid, mille hinnad algavad 1000 eurost ja küündivad koos lisavõimalustega 2000 kuni 10 000 euroni. Kliendil on võimalik saada täislahendus ühe teenusepakkuja juurest.

Täpsema hinna ja eelarve määramiseks on vaja teada külaliste arvu. Lisaks on vaja arvestada tantsuala ja lavaga, mis on pulmapeo korraldamisel oluline. Kui tellitakse catering toitlustajaks, siis tuleks arvestada buffee ja baari alaga. Sellest sõltub ka telgi suurus.

Leidke sobiv asukoht:

Üks suurimaid plusse telgipulma korraldamisel on asukoht. Saate korralda oma unistuste pulma maakodus, rannas või majutusasutuse juures. Ehitame põranda kasvõi liivasele pinnasele koos sissekäigu teega. Loome hubase miljöö pruutpaarile ja külalistele stiilse mööbliga. Läbi aastate on meie tootevalik laienenud sadade uute toodetega, mida saame pakkuda erineva stiiliga üritusteks.

Telgi dekoreerimine:

Pulmapaigas renditelgi kasutamisel üks parimad eeliseid on dekoratsioon, mida on võimalik oma maitse järgi täiendada. Erinevalt peoruumidest on telkides tühi lõuend, mida on võimalik dekoreerida oma äranägemise järgi. Siinkohal on võimalik lasta oma ideedel lennata ja kasutada see võimalus ära telgipulma korraldamisel.

Mõned näited telgi dekoreerimiseks:

Sissepääs, mis annab esmamulje külalistele. Sissepääsu on võimalik kaunistada kangaste, lillede, valgustuse ja disain elementide näol. Kaunistamine ei pea olema keeruline, sest paari kanga, laterna või mõne muu disain elementide lisamine loob väga muljetavaldava tulemuse.

Valgustus loob telgi all hubase keskkonna ja samal ajal valgustab pimedatel õhtutel. Kui telgis kasutada kangaid ehk drapeeringut, siis osa valgustust on võimalik paigaldada kangaste taha, mis annab efektse tulemuse dekoreerimisel. Samuti on võimalik erinevaid klaasist lühtreid ja looduskauneid elemente lakke riputada.

Põrand on väga olulisel kohal telgipulmas, eriti kui pulm korraldatakse ebastabiilsel pinnasel. See aitab vältida komistamist, kõikuvaid laudasid ning samal ajal dekoreerib pulma. Põrandale on võimalik paigaldada erinevat tooni vaipasid, mis sobiksid dekoratsiooni ja mööbliga.

Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas
Telgipulm Sinu soovitud asukohas

Või äkki saad siit lisainfot?

Millal ja kuidas jagada oma pulmadeks loodud kodulehte…

Tervist noorpaarid, siin Digipulm :)

Pulmarongi teekonnad Tallinnas ja lähikonnas

Pulmarongi teekonnad Tallinnas ja lähikonnasLisaks siia mõned marsruudid koos kaartidega, mida mööda mina olen noorpaaridega sõitunud - need on siin kõik Tallinnast lähtuvad ja saate ideid, kus mida teha. Alguskohad ja lõpukohad on lihtsalt hüpoteetilised, midagi tuli ju panna, et see kaart siia genereerida.

Luuletused, salmid ja ütlused pulmadest, armastusest ning…

Luuletused, salmid ja ütlused pulmadest, armastusest ning abielust. Armastus on kui õhk, mida hingame. Seda ei pruugi alati näha, kuid seda tuntakse, kasutatakse ja vajatakse alati.

Pulmarongist - head ja vead ehk kuidas teha paremini ja…

Räägiks autodest ning autorongidest ja kuidas neid kõige paremini korraldada. Esimene asi, mis tuleb öelda, on kahjuks see, et ka pulmarongis kehtivad liikluseeskirjad ja neist tuleb ka kinni pidada.

8 põhjust, miks pruutpaar vajab oma pulmadeks kodulehte!

Tervitus, siin Digipulm! Iga päev teeb digimaailm sammu lähemale suurte ja mugavate muudatusteni. Nii on teinud ka pulmatrend olulise arengu selleks, et lihtsustada pruutpaari, pulmakorraldajate kui ka külaliste elu.