Pulmamess

 

 

Pulmad.ee Aasta Tegija 2024 - alustame kandidaatide kogumist

Virgo Jaani
Pulmad.ee Aasta Tegija 2024 - alustame kandidaatide kogumist

Tervitus-

Ühe aasta jätsime vahele, aga see aasta läheme uue hooga edasi ehk siis Pulmad.ee Aasta Tegija 2024 alustab jälle!

Kogume kuni...jälle ei ütle kuna on lõpptähtaeg ning häälestus läheb lahti peale seda kui piisavalt on kandidaate,

Ja võitjad avaldame selle aasta pulmamessil (vähemalt on praegu selline mõte ja seda mõtet ka hetkel aktiivselt ellu viime)!

 

Ja palume kirjutada tegijad ees ja perenimega või esinejanimega ning kui võimalik (kui teate) ja vajalik, ka firma nimi. Jaan ja Peeter ning lihtsalt telefoninumber kahjuks lähevad lihtsalt kaotsi, sest me ei suuda kuidagi neid päris tegijatega kokku viia.

 

Varasemate aastate tulemusi saate näha siit - Pulmad.ee Aasta Tegija konkurss

Lugupidamisega

Virgo
Pulmad.ee

 

 


CAPTCHA
Oled sa tont või inimene?

Või äkki saad siit lisainfot?

Pulmad.ee Aasta Tegija 2021 - võitjad on selgunud!

Pulmad.ee Aasta Tegija 2021 hääletus on läbi ning võitjad on selgunud. Aga meie konkursil anti pea 30000 häält üle kõikide kategooriate. Kõige rohkem hääli anti ansamblitele, kõige vähem tehnikale.

Aasta Tegija 2008 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2008 hääletus on läbi ning tulemused on siin. Pulmad.ee õnnitleb kõiki võitjad ning soovib ka nominentidele kõike head tulevikuks.

Aasta Tegija 2020 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2020 tulemused on teada ning siis kirjas! Kõik valitud tegijad ehk need, kes said kõige rohkem hääli hääletusel, võivad ka oma kodulehel/kontoris/laos/veebipoes/jaekaupluses järgmise aasta jooksul kasutada tiitlit "Pulmad.ee Aasta Tegija 2020" (see peab olema täpselt sellisel kujul) ning ka vastavat logo, mis on siinsamas lisatud). Logo peab olema minimaalselt 350 pixlit lai (va siis kui tahate väljatrükki) ning aasta-arv peab olema nähtav, samuti peab olema logo lingitud Pulmad.ee avalehele (va siis kui tahate väljatrükki).

Aasta Tegija 2009 - tulemused

Pulmad.ee Aasta Tegija 2009 hääletus on läbi ning tulemused on siin. Pulmad.ee õnnitleb kõiki võitjad ning soovib ka nominentidele kõike head tulevikuks.

Aasta Tegija 2015 - tulemused

Tervitus- Ja siin nad on - Aasta Tegijad 2015. Pulmad.ee Aasta Tegija 2015 hääletus on läbi ning tulemused on siin.